PİMAŞ TIKANIKLIĞI 342 kez görüntülendi

Avcılar pimaş yıkama – Tıkanan giderlerin temizliği pimaş yıkama ile yapılır

Pimaş borularda zamanla biriken yağ ve diğer kalıntılar tesisatınızın işlevi üzerinde olumsuz etkiler yapar. Bu şekilde tam bir tıkanıklık yaşanmasa bile farklı sorunlar yaşamaya başlarsınız. Düzenli olarak belirli aralıklarla pimaş yıkama işlemi yapılırsa, tesisatınızda böyle sorunlar yaşanmaz. Avcılar pimaş yıkama servisimiz güncel yöntemlerle size yardımcı olacaktır. Tesisatınız eskimiş, yağ kullanımı fazla ise pimaş boruların bundan etkilenmesi kaçınılmazdır. Hemen pimaş yıkama ustamızı çağırın, konforlu bir şekilde pimaş borularını bu iş için üretilmiş cihazlarla temizleyelim.

Avcılar pimaş yıkama

Pimaş yıkama cihazı yardımıyla herhangi bir kimyasal kullanmadan, pimaş borulara zarar vermeden pimaş yıkama işlemi yapılsın. Pimaş içine cihazın verdiği yüksek basınç içerdeki birikmiş zor katmanları kolayca temizlesin.

Avcılar pimaş yıkama ustası evde zahmetli çalışmalara gerek kalmadan pimaş içini temizlesin. Pimaş yıkama işlemiyle sizlere kalıcı çözüm önerisi sunuyoruz. Sonu tıkanıklığa gitmeden pimaşları temizliyoruz. Pimaş boruların kullanım ömrünü bu sayede uzatabilirsiniz. Bu bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Tamamen modern teknolojiden faydalanılarak pimaş borular tıkanıklığa maruz kalmadan temizlenmiş olur. Eski ve yoğun kullanılan tesisatlar için pimaş yıkama her zaman önerdiğimiz bir uygulamadır.

Bilinirliği arttıkça bu uygulamanın kullanıldığı alanda sektörel bazda genişlemekte olup özellikle restorant mutfaklarında oluşan yağlanmaların ortaya çıkardığı olumsuz durum ortadan kaldırılmaktadır. Mutfak pimaşlarında yağlanma çok yoğun olduğundan gidere atılacak yabancı cisimlerde olunca tıkanıklık oluşması vazgeçilmez olur.