PİMAŞ TIKANIKLIĞI 656 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar pimaş yıkama tıkanan gider pimaş açma ve banyo pimaş kanal açma işini robotlu makineli yapar. Avcılar tuvalet gideri açma servisi kırmadan tuvalet klozet açma ve tıkalı pimaş açma işleri yaparken etrafa zarar vermez. Avcılar tıkalı pimaş açma servisi tıkalı boruyu açtıktan sonra kamera ile boru içini görüntüler ve aşırı kirli boru içini yıkama yapar. Pimaş hattını temizleme veya tıkanan giderlerin temizliği basınçlı  pimaş yıkama makinesi ile yapılır. Zemin altında kalan atık su borularında tıkanıklık olduğunda boruya ulaşmak hayli zor olacağından teknolojiden vazgeçilmemelidir. Tesisatçı usta teknolojik makineleri edinip bu işi yapar ise elbette hem işler kolay yapılacak hem de müşteri memnun olacaktır.

Avcılar pimaş yıkama gider borusu temizleme

Pimaş borularda zamanla biriken yağ ve diğer kalıntılar tesisatınızın işlevi üzerinde olumsuz etkiler yapar. Bu şekilde tam bir tıkanıklık yaşanmasa bile farklı sorunlar yaşamaya başlarsınız. Düzenli olarak belirli aralıklarla pimaş yıkama işlemi yapılırsa, tesisatınızda böyle sorunlar yaşanmaz. Avcılar pimaş yıkama servisimiz güncel yöntemlerle size yardımcı olacaktır. Tesisatınız eskimiş, yağ kullanımı fazla ise pimaş boruların bundan etkilenmesi kaçınılmazdır. Hemen pimaş yıkama ustamızı çağırın, konforlu bir şekilde pimaş borularını bu iş için üretilmiş cihazlarla temizleyelim.

Avcılar Pİmaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Pİmaş Yıkama | Uzmanlar Tesisat

Pimaş yıkama cihazı yardımıyla herhangi bir kimyasal kullanmadan, pimaş borulara zarar vermeden pimaş yıkama işlemi yapılsın. Pimaş içine cihazın verdiği yüksek basınç içerideki birikmiş zor katmanları kolayca temizlesin.

Avcılar pimaş yıkama ustası evde zahmetli çalışmalara gerek kalmadan pimaş içini temizlesin. Pimaş yıkama işlemiyle sizlere kalıcı çözüm önerisi sunuyoruz. Sonu tıkanıklığa gitmeden pimaşları temizliyoruz. Pimaş boruların kullanım ömrünü bu sayede uzatabilirsiniz. Bu bir tıkanıklık açma işlemi değildir. Tamamen modern teknolojiden faydalanılarak pimaş borular tıkanıklığa maruz kalmadan temizlenmiş olur. Eski ve yoğun kullanılan tesisatlar için pimaş yıkama her zaman önerdiğimiz bir uygulamadır.

Bilinirliği arttıkça bu uygulamanın kullanıldığı alanda sektörel bazda genişlemekte olup özellikle restorant mutfaklarında oluşan yağlanmaların ortaya çıkardığı olumsuz durum ortadan kaldırılmaktadır. Mutfak pimaşlarında yağlanma çok yoğun olduğundan gidere atılacak yabancı cisimlerde olunca tıkanıklık oluşması vazgeçilmez olur.

Benzer Gönderiler: