pimaş tıkandı 95 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş tıkanıklığı açma İstanbul tuvalet ve lavabo gider tıkanıklığı açma işini robotlu makineler ile yapar. İstanbul’da tuvalet tıkanıklığı açma servisinin tıkanıklık açma ağı geniş olup hızlı, güvenilir hizmet sunar. Evde tıkanıklık açacak olsanız tıkalı pimaş açma kimyasalı yada tıkanıklık teliyle bunu yapmaya çalışacaksınız. Oysa profesyonel tıkalı gider borusu açma işini yapan bizler bu işi daha pratik çözeriz. Robotla pimaş tıkanıklığı açma ve cihazla kırmadan tıkanıklık açma uygulamasını yaparız.

Genelde tesisatçılar, tıkalı pimaş açma kimyasalını, pimaş boru açma ilacını tıkanıklığı açtıktan sonra kullanır. Tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet gideri açma ve klozet açmada yine tıkanıklık açma robotunu kullanırız.

Pimaş tıkanıklığı açma İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı açma İstanbul | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Tıkanıklığı Açma İstanbul Pimaş Açma Servisi

Evinizde veya iş yerinizde bulunan pimaş borularının tıkanması sorunu can sıkar. Gider tıkandığında atık sular taşma yapar. Tıkanıklık, giderlere atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller vb. sebeplerden meydana gelmektedir. Uzun süreli kullanımlarda da pimaş tıkanıklığı meydana gelmektedir.

Bu yüzden belli bir aralıkta pimaş tıkanıklığı açma işlemini yapmak faydalıdır. Pimaş tıkanıklığı açma İstanbul servisimiz her türlü tıkanıklık çeşidi için hizmet vermektedir.

Pimaş tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda genelde tıkanan borulardaki su gitmeyip geri gelir. Bu durumla karşılaştığınızda mutlaka uzman kişilere başvurarak yardım talep edin. Uzman personellerimiz ve son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda cihazlarla tesisat borularını sorunsuz bir şekilde açarız.

Pimaş Gider Temizleme  Pimaş Yıkama

Atık su giderlerinde oluşan tıkanıklığın açılması sonrası kamera ile görüntüleme yaparız. Kamerada boru içleri çok pis ise pimaş yıkama öneriyoruz. Robotla tıkanıklık açıldığında boru iç yüzeylerine yapışmış yumuşak doku aynı kalır. Yerinde kalan yumuşak esnek yapıdan dolayı, yine tıkanma durumu olacaktır. Oysa pimaş boru içi yıkama pimaş temizleme makinesiyla bakım yapatığımızda sonuç gayet etkilidir. Yüksek basınçlı su ile yıkama yaptğımızda yeniden tıkanmanı önüne geçeriz. Pimaş yıkama ile boru içlerindeki katmanı, oluşan yağlı kirli tabakayı temizleriz. Bu sayede her gelen pislik buralarda tutunamaz ve boru çapını daraltamaz.

Pimaş tıkanıklığı konusunda sorun yaşadığınızda mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alın. Her tesisat ustası pimaş yıkama yapmakta mıdır, cihaz kullanmakta mıdır? Pimaş yıkama yapılması giderlerin uzun süreli kullanılmasını sağlar.  Tesisat alanında hizmet veren servislerimizden yaralanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: