pimaş tıkandı 119 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy pimaş wc gideri açma servisi pis su gideri kanal pimaş açma işini kırmadan yapar. Tıkalı boru açma ve mutfak gideri açma pimaş giderleri açma işini robotlu makinelerle yapar.  Ataköy tesisatçı kameralı tıkalı gider açma servisi pratik çözüm sunar. Robot makinelerle kırmadan pimaş gider tıkanıklığını açar. Tuvalet giderleri tıkandıysa tıkalı gideri kırmadan açar. Cihazlarla kalıcı çözümler sunan tesisatçı en doğru seçimdir.

Kırmadan pimaş gider tıkanıklığı hizmeti varken neden farklı bir yol izlenir. Etrafı kırıp bu işi yapacak tesisatçıdan hizmet almanın tek mantığı ucuz olmasıdır. Kırılan yerlerin tamiratını hesaba katmaz isek tıkanıklık ucuza açılmış olur. Robotlu makine olmadan tıkalı boru açmak için kırılan yerlerin tadilatı büyük maliyetleri beraberinde getirecektir.

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma Ataköy Tesisatçı

Tıkanan tuvalet, hayatın akışını en hissedilir şekilde etkilemektedir. İstenmeyen kokuların oluşmasına neden olmaktadır. Eğer tıkanan gider kamu binalarındaysa bu durumun aciliyet derecesini artırmakta ve anında müdahale gerekmektedir.

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Ataköy sıhhi tesisatçı,

Ataköy mutfak giderleri açma işi robotlada yapılsa sonradan tıkanır. Mutfak giderlerinde tıkanıklık olunca kanal açma makinesiyle gider tıkanıklığını açarız ancak çok geçmeden yine tıkanabilir. Çünkü; mutfak giderlerde oluşan yağ tabakası yumuşak ve esnektir. Tıkanıklık açılırken burada biriken artıklar rögara gönderilir. Fakat yumuşak yağ tabakası esneyerek yapılan uygulamada tamamen çözülmez ve pimaş yüzeyinde varlığını korur.

Ataköy kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma servisi bu işi çok yaptığı için önlemini alır. Bu işin nereye evrileceğini gayet iyi bilmekte ve önlemini size bildirmektedir. Ataköy su tesisatçısı bu duruma kalıcı çözüm olacak işin  ancak pimaş yıkama olduğunu söyler. Pimaş yıkama cihazıyla giderlerde oluşan yağ tabakası ve kirliliği tamamen temizleriz. Bu sayede, pimaş gider boru tesisatını uzun ömürlü kullanımınızı sağlarız. Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılsın istiyorsanız bizi arayın.

Ataköy Pimaş Gideri Temizleme Pimaş Yıkama

Sürekli tıkanıklık sorunu yaşayan ve artık bu durumdan sıkılan kişi pimaş yıkama hizmetini almalıdır. Pimaş içlerinde tıkanıklık olduğunda tıkanıklık yayı tıkalı olan kısmı açar. Ancak esnek olan yağ tabakası boru yüzeyinde kalır. Esnek yağ kirli tabaka belli süre sonra tekrar birleşir ve gelen atıkları tutmaya başlar. Pimaş yıkama yapıldığında bu katmanı temizleriz. Bahsi geçen bu yağlı yapışkan yapı boru yüzeyinden sökerek temizleriz. Kamerayla pimaş yıkama yaptıktan sonra kamerayla görüntüleme yaparız. Kamerayla görüntüleme yaptığımızda boru yüzeylerinin temiz olduğunu görürüz.

Benzer Gönderiler: