pimaş tıkandı 73 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy Pimaş WC Gideri Açma servisi pis su gideri kanal pimaş açma, tıkalı boru açma ve mutfak gideri açma pimaş giderleri açma işini robotlu makineler ile yapar.  Ataköy tesisatçı kameralı tıkalı gider açma servisi robot makineler ile kırmadan pimaş gider tıkanıklığı açar. Tuvalet giderleri tıkandı ise sorunu kırmadan çözen,  cihazlar ve pompa ile kalıcı çözümler sunan tesisatçı en doğru çözüm yolu olur.

Kırmadan pimaş gider tıkanıklığı hizmeti var iken etrafı kırıp bu işi yapacak tesisatçıdan hizmet almanın tek mantığı ucuz olmasıdır. Kırılan yerlerin tamiratını hesaba katmaz isek tıkanıklık ucuza açılmış olur. Robotlu makine olmadan tıkalı boru açmak için kırılan yerlerin tadilatı büyük maliyetleri beraberinde getirecektir.

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma Ataköy Tesisatçı

Tıkanan tuvalet hayatın akışını en hissedilir şekilde etkilemekte, istenmeyen kokuların oluşmasına neden olmaktadır. Eğer tıkanan gider kamu binalarında ise bu durumun aciliyet derecesini artırmakta ve anında müdahale gerekmektedir.

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Pimaş Wc Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Ataköy sıhhi tesisatçı,

Ataköy mutfak giderleri açma işi robotla da yapılsa, mutfak giderlerinde tıkanıklık olunca kanal açma makinesi ile gider tıkanıklığı açılır ancak çok geçmeden yine tıkanabilir. Çünkü; mutfak giderlerde oluşan yağ tabakası yumuşak ve esnektir. Tıkanıklık açılırken burada biriken artıklar rögara gönderilir. Fakat yumuşak yağ tabakası esneyerek yapılan uygulamada tamamen çözülmez ve pimaş yüzeyinde varlığını korur.

Ataköy kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma servisi bu işi çok yaptığı için işin nereye evrileceğini gayet iyi bilmekte ve önlemini size bildirmektedir. Ataköy su tesisatçısı bu duruma kalıcı çözüm olacak işin  ancak pimaş yıkama olduğunu iletmektedir. Pimaş yıkama cihazı ile giderlerde oluşan yağ tabakası ve kirlilik tamamen temizlenerek uzun ömürlü kullanımınızı sağlar. Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılsın istiyorsanız bizi arayın.

Ataköy Pimaş Gideri Temizleme Pimaş Yıkama

Sürekli tıkanıklık sorunu yaşayan ve artık bu durumdan sıkılan kişi pimaş yıkama hizmetini almalıdır. Pimaş içlerinde tıkanıklık olduğunda tıkanıklık yayı tıkalı olan kısmı açtığında esnek olan yağ tabakası boru yüzeyinde kalır. Esnek yağ kirli tabaka belli süre sonra tekrar birleşir ve gelen atıkları tutmaya başlar. Pimaş yıkama yapıldığında bahsi geçen bu yağlı yapışkan yapı boru yüzeyinden sökülerek temizlenir. Kamera ile pimaş yıkama yapıldıktan sonra görüntüleme yapıldığında boru yüzeylerinin temiz olduğu da görülür.

Benzer Gönderiler: