pimaş tıkandı 67 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar servisi kanal gider tıkanıklığı açma, lavabo pimaş açma ve  robotla pimaş açma işinde tecrübe sahibidir. Bağcılar tesisatçı servis gider tıkanıklığı açıcı robot cihazlarla kanal açma işini kırma dökme olmadan yapar. Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma ustaları bu işi yaparken borulara zarar vermez ve tıkanıklığı açtıktan sonra da kamera ile görüntüleme yapar.

Evde pimaş açma işi genelde kendi imkanlarımız ile yapılabilir ancak bazen sonuç alınır bazen sonuç alınamaz. Evde tıkanıklığı açmak için kimyasal açıcı ya da tıkanıklık teli kullanırız. Eğer tıkanıklık çok zor bir tıkanıklık değil ise çözüm olabilir. Evde tıkanıklığı açarken pimaş borusuna zarar verebilecek uygulamalardan uzak durmak gereklidir.

 

 

Pimaş Tıkanıklığı Açma Bağcılar – Neden Pimaş Tıkanır?

Pimaş tıkanıklığı bir çok sebepten meydana gelmektedir. Giderlere peçete atılması, donmuş yağ dökülmesi, katı atıklar gibi bir çok sebepten bu durumla karşılaşılması mümkündür.  Bu tür  durumlar atık su borularının tıkanmasına ve giderlerinizi kullanamamanıza sebep olmaktadır.

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar | Uzmanlar Tesisat

Genelde atık su borularının yoğun kullanıldığı daire sayısı fazla olan sitelerde, okullarda, hastanelerde, otellerde vb. bir çok yerde tıkanma sık sık olur. Bu yerlerde hem tuvaletlerde tıkanma fazla olur hem de mutfaklarda tıkanma fazla olur. Mutfaklarda yağlanmaya bağlı boru iç yüzeylerine yapışan yağlar dieğr atıklarında buralara yapışıp kalmasına sebep olur. Tuvaletlerde dikkatsiz kullanımlar, tuvalet kağıtlarının çöp yerine klozete atılması, ıslak mendillerin aynı şekilde klozete atılması tıkanıklığın en büyük nedenidir. Birde atık su giderleri ilk yapıldığında istenilen eğim verilemez ise su gitmeyip boruda kalacak ve zamanla tıkanmalara sebep olacaktır.

Robotla Pimaş Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanmış olan gider borusu içerisine pimaş çam makinenin yayı gönderilerek tıkanıklık açılır. Yay dönerek gidere gider yumuşak olan şeyler yaya sarılarak dışarı çıkarılır. Sert olan cisimler ise yayla rögara kadar itilerek tıkanıklık açılır.

Pimaş tıkanıklığı sorunu ile karşılaştığınızda uzman personellerimiz aracılığı ile size hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda özel cihazlarla tesisat borularını sorunsuz bir şekilde açabilmekteyiz.

Pimaş tıkanıklığı konusunda sorun yaşadığınızda mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alın. Her tesisat ustası cihaz kullanmakta uzman olmadığı için pimaş açma işleminde size geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir. Tıkalı pimaş açma hizmeti veren servislerimizden yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: