pimaş tıkandı 96 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar servisimiz kanal gider tıkanıklığı açma, lavabo pimaş açmayı makinelerle yapar. Robotla pimaş açma işinde ve pimaş yıkama işinde tecrübe sahibidir. Bağcılar tesisatçı servisimiz gider tıkanıklığı açma robotuyla kanal açma işini kırmadan yapar. Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma ustalarımız bu işi yaparken borulara zarar vermez. Gider tıkanıklığını açtıktan sonrada kamerayla görüntüleme yapar.

Evde pimaş açma işinş genelde kendi imkanlarımızla yaparız. Ancak bazen sonuç alır bazen sonuç alamayız. Evde tıkanıklığı açmak için kimyasal açıcı ya da tıkanıklık teli kullanırız. Eğer tıkanıklık çok zor bir tıkanıklık değilse açarız. Evde tıkanıklığı açarken pimaş borusuna zarar verebilecek uygulamalardan uzak durmalıyız.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Bağcılar – Neden Pimaş Tıkanır?

Pimaş tıkanıklığı bir çok sebepten meydana gelmektedir. Giderlere peçete atılması, donmuş yağ dökülmesi, katı atıklar gibi bir çok sebebi olabilir. Bu tür durumlar atık su borularının tıkanmasına, giderlerin tıkanmasına sebep olur.

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı açma Bağcılar | Uzmanlar Tesisat

Genelde atık su borularının yoğun kullanıldığı daire sayısı fazla olan yerlerde sıkça tıkanıklık yaşanır. Sitelerde, okullarda, hastanelerde, otellerde vb. bir çok yerde tıkanmalar daha yoğundur. Bu yerlerde hem tuvaletlerde hem de mutfaklarda tıkanma fazla olur. Mutfaklarda yağlanmaya bağlı boru iç yüzeylerine yapışan yağlar büyük sorundur. Çünkü, diğer atıkların buralara yapışıp kalmasına sebep olur. Tuvaletlerde dikkatsiz kullanımlar bizi zora sokar. Tuvalet kağıtlarının çöp yerine klozete atılması, ıslak mendillerin aynı şekilde klozete atılması tıkanıklığın en büyük nedenidir. Birde atık su giderleri ilk yapıldığında istenilen eğim verilemez ise su gitmez. Su boruda kalır ve zamanla tıkanmalara sebep olur.

Robotla Pimaş Açma Nasıl Yapılır?

Tıkanmış olan gider borusu içerisine pimaş açma makinenin yayını gönderip tıkanıklığı açarız. Yay dönerek gidere gider, yumuşak olan şeyleri yaya sararak dışarı çıkartırız. Sert olan cisimleri ise yayla rögara kadar iterek tıkanıklığı açarız.

Pimaş tıkanıklığı sorunu ile karşılaştığınızda uzman personellerimiz aracılığıyla size hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda özel cihazlarla tesisat borularını sorunsuz bir şekilde açarız.

Pimaş tıkanıklığı konusunda sorun yaşadığınızda mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alın. Her tesisat ustasının cihazı olmayabilir. Tıkalı pimaş açma hizmeti veren servislerimizden yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: