Blog 1037 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı gider açma nasıl yapılır?

Tesisatçıların en çok yakındığı tesisat arızaları arasında bulunan tıkalı lavabo,tıkalı tuvalet,tıkalı banyo vb tıkanıklık çeşitlerini kırmadan açmak artık robotla mümkün olup büyük kolaylıklar sunmaktadır.Tıkalı gider açma konusunu tasniflediğimiz zaman alt başlıklara ayırarak , geniş  kapsamlı incelenmesi gereken, bizlerinde  üzerinde durduğu ve  yıllardan beri  profesyonel hizmet verdiğimiz bir konudur. Tıkalı gider açma öncelikle tıkalı gider nedir diye merak edip arama motoruna Googl’e ,Yandex’e yazdığınız takdirde aşağıda sizlerle paylaşmış olduğum geniş yelpazeli bu konu ile ilgili kelimeler ile karşılaşacaksınız.

Örneklemeden uzak uygulamadan soyutlanmış bilgiler kafanızda belki tam yerine oturmayabilir.Tıkanıklık nasıl açılır,tıkalı gider açma nasıl olur gibi burada sıralasak paragraflar dolusu belki bu gibi sorulara,sorunlara yer verebiliriz.Tıkanıklık konusunda uzman tesisatçılar ile kafanızda cevap bulmayan soruların cevaplarını sahada somut uygulamalar ile cevaplandırıyoruz.Tesisatta hata kaynaklı veya sonradan ortaya çıkan tıkanıklık  ve tıkalı gider,kırmadan tıkalı gider açma cihazı ile açılmaktadır.

Tıkalı gider açma ile ilişik bütün bu kelimeleri sizlerle paylaşmak istedik; kanal aç, kırmadan boru tesisatlarında tıkanıklık açılabilir mi, kırmadan borulardaki tıkanıklık açma, mutfak hattı tıkandı, mutfak gider tıkandı, banyo hattı tıkandı, banyo gider tıkandı, bilgisayarlı cihazlar ile tıkalı mutfak gideri tespiti, bilgisayarlı cihazlar ile tıkalı  giderin  tespit edilip açılması,  pimaş açma,tıkalı pimaş açma,   mutfak pimaşının temizliği, tıkalı mutfak pimaş açma gibidir.

Mutfak gideri tıkalı ne yapabilirim?

Yukarıdaki sorun vb. bir çok kelime ile karşılaştığınızda sorununuzu çözecek doğru kararı vermeniz çözüm için en önemli başlangıç olacaktır. Tıkalı gider aç liderlerdeki tıkanıklıkların evimizde, işyerimizde, kamu binalarında oluşmasında en büyük rolü kullanılan tuvalet kağıtları plastik hammaddeye sahip yabancı cisimler, insanların umursamadan ellerindeki gereksiz maddeleri cisimleri tuvalete atmaları vb. durumlar üstlenmektedir.

Tıkalı gider aç özellikle özel yaşam alanımız olan evlerimizde evin hanımları temizlik yaparken gider hatlarına yanlışlıkla kaçırdıkları bezler vb. yabancı cisimlerde tıkanıklıklarda sıkça rastlanılan sebepler arasındadır.Tıkalı gider açma eski binalarda tesisat hatlarının iyice daralması hat yüzeylerinin pürüzlenmesi vb nedenlerden kaynaklı tıkanıklıklar daha kolay oluşabilmekte ve sıkıntılarda o paralelde daha fazla yaşanmaktadır. Tıkanıklıkları daha ayrıntılı inceleyebilmek adına ana başlıklar altında inceleyelim.

Tıkalı gider açma, gider tıkanıklıkları denilince suyun yol aldığı aktığı kanallar akla gelmektedir.

Tıkanıklık açma evimizde , işyerimizde, kamusal binalarda pis su dediğimiz tuvaletten banyodan akan suyun kanal dışında problemli bölgelerden akması demek; mevcut kanalların tıkalı olması sebebi ile sağlıklı bir akışın sağlanamaması sebebi ile akıntılar oluşması demektir. Tıkalı gider açma tıkanıklıklar kullandığımız lavaboya, klozete, ıslak mendil,erimesi güç yabancı cisimler, tuvalet kağıtları, saç ve  bütün bunların yanında bazı atıklar, boya tarzı lavaboya dökülmemesi gereken  kimyasal diyebileceğimiz şeylerde döküldüğünde, diğer yabancı cismlerin birbirlerine tutunmasını sağlayıp, tampon bir bölge oluşturmak sureti ile tıkanmalara yol açmaktadır. 

Tıkalı gider açma gider tıkanıklıklarının oluşturduğu istenmeyen bu  durumun sebep olduğu pis kokular, görüntü kirliliği vb. sorunlara yol açabilmektedir. Özellikle bir çok insanın paylaştığı mekanlarda ; okulda, işyerinde, hastanede, cafede, kamu binalarında,askeri binalarda, restoranlarda, otellerde bu sorunun yani giderlerin kanalların tıkanması demek, birçok memnuniyetsiz insan demektir. Paralelinde birçok işin durması demek, birçok problem demektir. Tıkalı gider açma tahammül sınırlarını zorlayabilecek kokuların yayılması bir çok sağlıksız durumu beraberinde getirecektir.

Tıkalı gider açma bir düşünelim bir işveren olarak yurtdışından misafirlerinizin geleceği sabah bir baktınız ki ofisinizde ve çevresinde bir koku var. Siz işveren olarak bu sorunun çözümünü size o anda sunacak kim olursa; o servis ve ekip sizler için vazgeçilmez olacaktır. Sorunun tespitini ve çözümünü en hızlı şekilde yapabilen teknoloji ile donatılmış profesyonel ekip bir tık ötede yıllardan beri bu  hizmeti sizlere sunmaktadır. Tıkalı gider açma çözüm belki sizlere sunulabilecek ancak; çözüm örnekte de bahsettiğim üzere çözümün o anda olması, bazı durumlarda hayati önem teşkil etmektedir.

 Tıkalı gider açma bireysel olarak evimizde misafirlerimizi ağırlayacağımız bir güne denk düşmesi sizler için talihsiz bir an olabilir. Bu negatif durumu bizleri arayarak pozitife çevirebilirsiniz. Tıkalı gider açma çevrenize ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak bizler için yıllardır görev olmuştur. Teknolojik altyapıya, donanıma sahip olmayan bir ekip sizlerin sadece zamanını çalacaktır. Tıkalı gider açma oysaki sizler neden ikinci bir servis çağırmak zorunda kalasınız ki; bu durum hem maliyetin, hemde problemin artması demektir. Tıkalı gider problemlerinde özel cihazımız ile tıkalı bölgeye ulaşarak,  kırmadan dökmeden tıkalı bölgeyi açıyoruz.

Tıkalı gider açma ,giderlerdeki tıkanıklıkların evimizde ,işyerimizde ,kamu binalarında oluşmasında en büyük rolü kullanılan tuvalet kağıtları üstlenmektedir.

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma

Tuvalet kağıtları ,plastik hammaddeye sahip yabancı cisimler,insanların umursamadan ellerindeki gereksiz maddeleri cisimleri tuvalete atmaları vb. durumlar üstlenmektedir.Özellikle özel yaşam alanımız olan evlerimizde evin hanımları temizlik yaparken gider hatlarına yanlışlıkla kaçırdıkları bezler vb. yabancı cisimlerde tıkanıklıklarda sıkça raslanılan sebepler arasındadır. Tıkalı gider açma eski binalarda tesisat hatlarının iyice daralması hat yüzeylerinin pürüzlenmesi vb. nedenlerden kaynaklı tıkanıklıklar daha kolay oluşabilmekte ve sıkıntılarda o paralelde daha fazla yaşanmaktadır. Her çeşit tıkanıklık açma  konusunda  tecrübe sahibi olan uzman ekiplerimiz teknolojik imkanları sefer ederek,  sizleri zor durumlara sokan sorunları ivedi bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

İşyerlerinde ,konutlarda oluşan tıkanıklıkların açılabilmesi için sokak sokak tesisatçı aramanıza gerek kalmadığını ifade etmekte yarar görmekteyim. Tıkalı gider açma zira globalleşen dünyada en küçük ve en büyük ihtiyaçlarımızı, sorunlarımızı netten giderebilmekte veya çözüme bu yolla ulaşabilmekteyiz. Dünyamız, artık küçük bir köy misali iletişim ağlarının çok olduğu, ulaşılamayacak yer, konu, kişi, yoktur diyebiliriz. Tıkalı gider açma İmkanların bu denli geniş olduğu bir dünyada bizler, mutfak gideri tıkandı, banyo gideri tıkandı, lavabo gideri tıkandı, tuvalet tıkandı, pimaş tıkandı gibi problemlerimizi çözülmesi çok zor bir vak’aymış gibi dert ediniriz.

Tıkalı gider açma oysaki çözüm sunan o kadar çok firma var ki size düşen netten en doğru firmayı seçerek hizmet talep etmeniz. Bütün o sıkıntıları geride bırakın, problemi çözecek uzman ekipler sorunu çözerken sizler diğer işleriniz ile iştigal edin. Tıkalı gider açma sizleri meşgul eden  o kadar çok şey var ki, siz onlarla meşgul olurken bizler Adan Zye  Tesisat sorununuzu çözmüş olacağız. Sizden ricamız sorununuzu çözecek firmayı doğru seçin ki; yeni sorunlarla karşılaşmayasınız. Atık su, pis su giderlerindeki bu ve benzeri sorunları çözüme kavuşturmak için beklemenize gerek yok artık.

Eviniz,işyeriniz veya kamusal binalardaki sorunlu bölgeler yüksek teknoloji ile donatılmış cihazlarımızla, tıkanıklığa neden olan bölge belirlenerek makinelerimiz ile temizleme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Tıkalı gider açma tıkalı bölge tespiti yapıldıktan sonra kanal açma makinemiz ile gerekli işlemler yapılarak kısa sürede tıkalı giderler açılır. Tıkalı bölgenin açılmasından hemen sonra ilgi bölgeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.Tıkalı gider açma ,tıkanıklıkların açılması sırasında sizlerin en hassas olduğu fayans kırma, duvar kırma vb. kırma işlemi yapılmaksızın özel Avrupadan İthal teknolojik robotlarımız ile tespiti yapılan bölge kırmadan dökmeden açılır.

Klozet tıkanıklık açma

Klozet tıkanıklık açma

Tıkalı gider açma ve tıkanıklığın önüne geçilebilir mi?

 Tıkalı bölgelerin açılması sonrası tıkanıklığın nedenleri sizlere anlatılarak yeni maliyetlerin ve tıkanıklıkların önüne geçilmiş olur. Tıkalı giderlerde cihazların önemi yadsınamayacak kadar çoktur ancak;tesisatı iyi bilen bir ekibin, ustanın olması da bir o kadar önem teşkil etmektedir. Tıkalı gider açma tesisatı bilmeyen cihazı ne kadar iyi kullanırsa kullansın sizlerin problemlerine cihaz bağlı çözümler üretecektir. Aslına bakılacak olursa cihaz ile usta bir bütündür,cihaz olmadan usta eksik,usta olmadan cihaz eksik kalacaktır. Tıkalı gider açma kalıcı çözüm; tam donanımlı, tecrübeli usta ve teknolojik cihazlarla sağlanabilir. Usta tek başına ben tıkalı bölgeyi tecrübelerime dayanarak tespit ederim demesi ne kadar gerçek dışı olursa, cihaz olsun ustaya gerek yok demek te o kadar gerçek dışı olacaktır.

Tıkalı gider açma konusunda İstanbul’un bütün semtlerindeyiz.

İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet verdiğimiz konulardan “tıkalı gider açma” konusu sadece bir tanesi olmakla beraber, A dan Zye tesisat işlerinde kısaca; petek temizliği, kombi bakımı, kırmadan noktasal su kaçağı tespiti, kanal açma, pimaş açma, yerden ısıtma temizliği, yerden ısıtma montajı, merkezi sitem temizliği ve bakımı, doğalgaz tesisatı, doğalgaz proje çizimi, yangın spring, yangın dolabı, havalandırma, klima montajı, havuz ısıtma  sistemi temizlik ve bakımı alanlarında yıllardan beri hizmet vermekteyiz.

Yorum Yap