Yerden Isıtma Temizliği 864 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yerden ısıtma Temizliğinin belirli periyotlarda yaptırılması elzemdir. Alttan ısıtma temizliği servisi olarak deneyimli ustalarımızla bu hizmeti elektronik cihazlarla sunmaktayız. Her sene yaptıracağınız temizlik sayesinde ısınmada sorun yaşamanızın önüne geçmiş olursunuz. Hem makineler, hem de özel kimyasallar kullanılarak sağlıklı şekilde yerden ısıtma temizliği yapmaktayız.

Kollektörden makine bağlantısı yapılır, yerden ısıtma tesisat temizliği, mobil sistem temizleme tek noktadan yapılır. Yerden ısıtma sistemlerinin bakımı, yerden ısıtma temizleme makinesi ile yapıldığı için etraf kirlenmez.

Yerden ısıtma Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Her arabanın nasıl yılda bir rutin muayene olması gerekiyorsa, bir sorunla karşılaşmamak içinde rutin muayeneler bakımlar yapılmaktadır. Rutin periyodik olarak bakım yapılmadığı takdirde sorunu çözmemiz gerekecek bu da daha maliyetli olacaktır. Yerden ısıtma temizliği servisi ile periyodik yerden ısıtma tesisat temizliğini cihaz ve kimyasalla yapıyoruz.

Yerden ısıtma Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yerden ısıtma Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Alttan ısıtma tesisat temizliği de en az yılda 1 defa yapılması isabetli olacaktır. Bu uygulama ile yerden ısıtma tesisatında ısı kaybına neden olan çamurlaşma ve tortu tabakası kimyasal ilaçlarla çözülüp tesisat dışına alınacaktır.

Yerden ısıtma tesisatında peteklerde olduğu gibi ilk önce kireç ve tortular oluşmakta ancak burada süreç daha hızlı işlemekte çamurlaşma daha çabuk oluşmaktadır.

Altta ısıtma sistem temizliğinin zamanı geldiği şöyle anlayabilirsiniz. İstediğiniz ısıyı artık alamadığınızı hissettiğinizde belli bölgelerin ısınmadığını hissediyorsanız yerden ısıtma tesisat temizliğini mutlaka yaptırmanız gerekmektedirAlttan ısıtma sistem temizliği genel olarak yılda bir defa yaptırılması  gereken bir bir temizliktir. Yerden ısıtma tesisatı sağlıklı ısınma yöntemlerinden biri olup, bu tesisat temizliği yapılmadığı takdirde  mite böceklerinin üremesi için elverişli ortamlar oluşmaktadır. Sıcaklık 55 derce üzerine çıkmadığından çamurlaşma balçıklaşma kolay olabilmekte dolayısıyla sağlığınızı tehdit edici duruma gelebilmektedir.

Alttan ısıtma Sistem Temizliği Nasıl Yapılır?

Özellikle yerden ısıtma tesisatlarında yapılacak temizleme özenli titiz çalışmayı gerektiren bir uygulamadır. Petek temizliğinde uygulanan yöntemlerden birkaç farklı uygulamada gerekmektedir. Birey olarak alttan ısıtma bakımı yapmanız mümkün değildir. Alttan ısıtma sistem temizliğini çoğu firma dahi yapamamakta olup profesyonel ekip ve ekipman gerektiren bir uygulamadır.

Petek temizlik şirketi olarak Uzmanlar tesisat bu uygulamayı yaparken aşama aşama temizlik uygulamasını yapar. İlk temiz su ile sirkülasyon yapılmakta, yerden ısıtma tesisatın kaba pisliği alınmaktadır. Daha sonra ise son teknoloji en yeni makineler  ile alttan sistem tesisatınızı aşamalı ve kontrollü temizlenir.

Makinenin yanı sıra kimyasallar ve ilaçlar yardımıyla alttan ısıtma sistem bakımı yapılmalıdır. Kimyasallar  ilaçlar en üst düzey kalitede olduğu için yerden ısıtma tesisatına asla zarar vermez. Aksine ilk gün ki kadar sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Biz uzmanlar tesisat olarak yerden ısıtma tesisatınızı en iyi şekilde temizleme garantisi veren firmalardan olup, hizmet sonrası ortaya çıkabilecek aksaklıklarda da yanınızdayız. Alttan ısıtma sistem temizliği için sorun oluşmasını beklemeden tesisat temizliğini mutlaka düzenli yaptırın.

Yerden ısıtma temizliği servisimiz her zaman bu hizmeti sizlere sunmak için cihazlarla titiz çalışmasını sürdürmektedir. Bu uygulama ile tesisatın içindeki atıkları ve kireç kalıntılarını kolayca temizler, sorun yaşamanıza engel oluruz. Böylece tesisatınızdaki ısı kaybına engel olur, kış geldiğinde sorun yaşamazsınız. Bu kolaylıktan herkes yararlanabilir.