Tıkanıklık 755 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı otopark gideri açan servis ile otoparkta yerde bulunan ızgaralarda tıkanma olduğunda süzgeç mangal gider açma robotu ile gider boruları kırmadan açılır. Tesisat otopark giderleri zamanla tıkanır, otopark giderleri için lavabo açıcı işe yarar mı elbette yaramaz. Ana kanal pimaş açma servisi önce robotla tıkanmış gideri açar ardın da kamera ile pimaş içi görüntüleme yapar. Otopark tıkanıklığını kırmadan robotla açar kamera ile görüntüleyen servis profesyonel makineler ile bu işi yapar.

Tıkalı otopark gideri açan servis

Tıkalı otopark gideri açan servis – Otoparkta bulunan gider boruları taş, toprak, çamur, bez ve daha sayabileceğimiz birçok yabancı cisimlerin gider borusuna girmesi ile tıkanabilir. Özellikle otoparklarda araba yıkanması ile toz çamur ve küçük parçacıklı yabancı cisimler birikerek zamanla giderinizi tıkayabilir. Bu gibi durumla karşılaşırsanız bu konuda uzman bir firma ile irtibata geçmelisiniz. Uzmanlar tesisat bu konuda yeterli birikim ve uzman kadroya sahip firma olup İstanbul’un her semtine servisi bulunmaktadır.

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı otopark gideri açan tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Öncelikle tıkanmış gider tespit edilir ardından tıkanıklığın yeri, gider borusuna salınan son teknolojik kamera ile görüntülenir. Tıkalı yer tespitinden sonra bu iş için özel imal edilmiş cihazlarla tıkanıklık açılır. Bu açma işlemi birkaç yöntemle yapılmakta olup, gidere tel salmak veya pimaş yıkama ile açmak en çok tercih edilen yöntemdir.

Tıkanmış ana hat gider borusu açma tıkalı gider açma işlemi yapıldıktan sonra pimaş yıkama ile  de kalan pislikler tam olarak temizlenir. Pimaş yıkamanın devreye girmesinin nedeni, robotla tel salınarak açılan giderlerde gider tam olarak temizlik yapılamadığından tekrar tıkanma riski bulunmaktadır.

Gidere salınan pimaş yıkama aparatı basınçlı suyun etkisi ile tıkalı bölgeye hızla baskı yapar tıkalı olan bölgeyi açar. Pimaş yıkama ile hedeflenen şey pimaş içinde tıkanıklık açma sonrası kalan yüzeyde yapışık katman ve diğer pislikler tam temizlenir. Dolayısıyla toz toprak çamur ve yabancı cisimler giderden kalıcı olarak temizlenir. Yabancı cisimlerden arındırılan gider ikinci defa yıkama ve temizleme işlemine tabi tutularak tamamen temizlenmiş olur. Temizlenen gider tesisata salınan kamera ile tekrar görüntülenip pimaş içi net görüntülenmiş olur.

Tıkalı otopark gideri açan servis yıllarca bu alanda hizmet sunduğundan tıkanıklığı açam konusunda profesyonel uygulama ile açmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey tıkanıkla bulunan yabancı cisimlerin ya rögara itilmeli ya da dışarıya çıkartılarak temizlenmelidir. Firmamız bu konuda gereken önem ve hassasiyeti göstermekte olup, yaptığımız işler garantilidir.

Benzer Gönderiler: