Su Kaçağı Bulma Su Kaçağı Su Kaçak Tespiti Su tesisatçısı 74 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme – Su tesisatçı servisi ile tesisatta oluşan arızayı cihazlarla tespit eder.

Su tesisatı için çağırdığınız tesisatçı yaptığı işi iyi bilen ve yaptığı işe garanti veren tesisatçı olmalıdır. Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme profesyonel tesisatçıların yaptığı uygulamalardandır. Pis su giderlerinde tıkanıklık oluşur ise önce tıkanıklığın kanal açma makinesi ile açılması gereklidir. Sonraki aşamada kamera ile pimaş içi görüntülenerek son durum gözlenebilir.

Kamera olmadan pimaş içindeki arıza her ne ise görüntülenemez ve arıza tam olarak tespit edilemez. Bu açıdan teknolojik cihazlar tesisat sektöründe çözüm anlamında büyük önem taşımaktadır. Bu cihazlar olmadan tesisatta oluşan arızanın nedenini bilmek zor iştir. Tahmini arızanın olduğu yer kırılır fakat eğer arıza burada değil ise farklı yerleri de kırmak gerekecektir. Bu durumda tadilat gerektiren tablo ortaya çıkacak ve maliyetler yüksek olacaktır.

Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme uygulaması bu anlamda hizmetin temelini oluşturur. Sağlıklı bir arıza tespiti cihazlarla yapılır. Cihaz olmadan sadece tecrübeye dayalı arıza tespiti yapmak çok sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmaz. Bu durumda olup ta sonradan arıza tespiti için bizi arayıp yardım isteyen çok kişi ile karşılaştık. Servis adrese vardığında evin inşaat çevrildiğini buna rağmen su kaçağının bulunamadığına şahitlik etmiştir. Oysa en baştan ucuz diye bu işi yapamayacak kişilere vermek sorunun katlanarak artmasına neden olur. İlk defa tesisatçı çağırdığınızda bu işi cihazlarla yapan tesisatçı çağırmış olursanız çözüm ayağınıza gelmiş olacaktır.

Yorum Yap