Su tesisatçısı 166 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı tamiri kamera ile görüntüleme işi her şeyden evvel profesyonel cihazları ve tecrübeli ustaları gerekli kılar. Kamera ile boru içi görüntüleme işinde cihazın olması tek başına bir işe yaramaz iken ustanın da kamera olmadan yapacağı bir şey yoktur. Teknolojik imkanları kullanan tesisatçı hem pratik iş yapar hem de daha uygun maliyetli iş yapar. Kırma dökmenin olmadığı profesyonel tesisat işlerinde etraf da boşa kırılıp dökülmemiş olur.

Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı tamiri kamera ile görüntüleme servisi

Su tesisatçı servisi ile tesisatta oluşan arızayı cihazlarla tespit eder. Su tesisatı için çağırdığınız tesisatçı yaptığı işi iyi bilen ve yaptığı işe garanti veren tesisatçı olmalıdır. Su kaçağı tamiri ve kamera ile görüntüleme profesyonel tesisatçıların yaptığı uygulamalardandır. Pis su giderlerinde tıkanıklık oluşur ise önce tıkanıklığın kanal açma makinesi ile açılması gereklidir. Sonraki aşamada kamera ile pimaş içi görüntülenerek son durum gözlenebilir.

Kamera olmadan pimaş içindeki arıza her ne ise görüntülenemez ve arıza tam olarak tespit edilemez. Bu açıdan teknolojik cihazlar tesisat sektöründe çözüm anlamında büyük önem taşımaktadır. Bu cihazlar olmadan tesisatta oluşan arızanın nedenini bilmek zor iştir. Tahmini arızanın olduğu yer kırılır fakat eğer arıza burada değil ise farklı yerleri de kırmak gerekecektir. Bu durumda tadilat gerektiren tablo ortaya çıkacak ve maliyetler yüksek olacaktır.

Su kaçak tamiri ve kamera ile görüntüleme uygulaması bu anlamda hizmetin temelini oluşturur. Sağlıklı bir arıza tespiti cihazlarla yapılır. Cihaz olmadan sadece tecrübeye dayalı arıza tespiti yapmak çok sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmaz. Bu durumda olup ta sonradan arıza tespiti için bizi arayıp yardım isteyen çok kişi ile karşılaştık. Servis adrese vardığında evin inşaat çevrildiğini buna rağmen su kaçağının bulunamadığına şahitlik etmiştir. Oysa en baştan ucuz diye bu işi yapamayacak kişilere vermek sorunun katlanarak artmasına neden olur. İlk defa tesisatçı çağırdığınızda bu işi cihazlarla yapan tesisatçı çağırmış olursanız çözüm ayağınıza gelmiş olacaktır.

Kameralı Pimaş Gider Borusu Yıkama

Atık su gider borularında tıkanıklık olduğunda boru bağlantı yerlerinden su sızmaya başlar. Burada su sızıntısının nedeni tıkalı borudur. Tıkanmış boru robotlu makineler ile açıldığında su gider ancak pimaş iç yüzeylerinde yapışkan yapı atıkları tutar. Buna bağla olarak yeniden tıkanıklık yaşanabilir. Bu durumu ortadan kaldıracak şey pimaş yıkama makinesi ile yüksek basınçlı su ile yıkama yapmaktır. Yüksek basınçlı su ile yıkama yapıldıktan sonra pimaş boru içleri temizlenir. Bu durum da kamera ile bakılarak net bir şekilde görülür. Kameralı pimaş gider borusu yıkama işi bu açıdan önem arz eder.

Benzer Gönderiler: