Su tesisatçısı 128 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar su kaçağı bulma fiyatları kırmadan su kaçağı tespiti yaptığımız için uygundur. Su kaçağı tespiti Avcılar ustalarımız cihazla kaçak tespitini yapar. Ustalarımız su kaçağınında bir nedeni olan tıkanmış gideride açar. Avcılar kaçak su tespiti ile tek elden bir çok tesisat işini hizmetini alabilirsiniz.

Su kaçağı gibi bir sorunla eviniz ya da iş yerinizde karşılaşmanız durumunda bizi arayın. Firmamız uzman personelleriyle size garantili hizmet veririz. Uzman personellerimiz  kırmadan su kaçağı tespit işini kameralı akustik cihazlarla yapar. Günlerce tadilat işleri ile uğraşmayın, son teknoloji cihazlarımızla kısa sürede su kaçağını tespit ediyoruz.

Avcılar su kaçağı bulma fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Avcılar su kaçağı bulma fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Avcılar su kaçağı bulma fiyatları

Avcılar su kaçağı tespiti ve tamiri için tonlarca paralar harcamanıza gerek yoktur. Ne kadar para harcayacağınızı önceden bilmek sizi rahatlatır. Avcılar kırmadan su kaçağı tespiti servisi size sürpriz ek ücretler çıkarmaz. Çünkü yapılacak işi iyice analiz edip ona göre fiyatlar. Bir dairede su kaçağı tespit işi 1.000TL’den başlar. Yerin büyüklüğüne göre vb. nedenlere dayalı fiyat önceden belirtilmek üzere fiyat verip yaparız.

Su sızıntısı tespiti Avcılar servisi karşılaştığı onca su kaçağı işiyle tecrübe edinmiştir. Tecrübemize dayanarak biliriz ki, su borusunu geçtği her yerde su sızması olabilir. Su tesisatının bulunduğu veya boruların geçtiği her yerde su kaçağı durumu yaşanmaktadır. Eski yapılarla beraber yeni yapılan yapılarda da su kaçağına rastlarız.  Cihazlarla su kaçağı bulma fiyatları piyasada ortala 100m2 daire için 1.000TL’ dir.

Su Kaçağı Tespit Fiyatını Neye Göre Belirliyorsunuz?

Su tesisatı kaçağı için piyasanın kabul ettiği fiyat yukarıda belirtiğim gibidir. Ancak bu fiyat belli başlı şartlara göre yukarı yönlü değişiklik gösterir. Şimdi biz su kaçağı fiyatına etki eden durumları ele alalım.

  • Su kaçağı olan yerin büyüklüğü fiyata etki eder.
  • Su kaçağı olan yerde su sayacının birden fazla olması veya tek olması fiyata etki eder. Örneğin, 3 katlı villada tek bir saatin olması gibi…
  • Su kaçağının dış hatta yani geniş bir alanda olması fiyata etki eder.
  • Su kaçağının fabrika gibi büyük alanlarda olması su kaçak fiyatına etki eder.

Bu gibi maddeler artırılarak yazılabilir. Ancak, burada genel hatlarıyla aktarmaya çalıştık. Su kaçaklarında konu hakkında uzmanlaşmış kişilerle irtibata geçmenizde fayda vardır. Uzmanlar Tesisatı bu anlamda arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: