pimaş açma 93 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih tıkalı pimaş gideri açma ustalarımızla tıkalı pimaş açmayı, mutfak gideri tıkanıklığı açmayı kırmadan yaparız. Tıkalı tuvalet gideri açma işinide robotlu makinelerle kırmadna yaparız. Fatih pimaş açan firmamızla kırmanın dökmenin olmadığı profesyonel çözümler ile kalıcı hizmet sunarız. Fatih klozet açma servisi de aynı şekilde tıkanıklık robotu ve kamerasıyla bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Fatih tıkalı gider açma,  kırmadan tıkalı pimaş açma ve gider pimaş borusu açmayı yapar. Sonrasında kameralı uygulamasını yaparak sonra gereken yerlerde pimaş yıkamayıda yapar.

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma Fatih Pimaş Açan Firma

Fatih pimaş yıkama smizervisi kirlenen ve tıkanan pimaşları  cihazla temizler. Gider yıkama makinesiyle pimaş yıkama yapmamızdaki amacımız pimaş hattında olası yaşanacak tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktır. Tesisat borularında, pimaşlarda, giderlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarında ustalarımız kalıcı çözüm sunmayı açamlamaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan ekiplerimiz, kanal açma makinesiyle tıkanıklığı açarak sizi zor durumdan kurtarır.

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklık açma sonrasında, zamanla giderlerde tekrar tıkanıklık yaşamanız olasıdır. Giderlerde biriken yağlı, çamurlu atıklar sizi yine zora sokabilir. En iyi sonuç gider tıkanıklığı açma işleminden sonra giderlerin yıkanmasıdır. Bu işlem gider yıkama makinesi ile sağlıklı bir şekilde yapılabilir. İstanbul pimaş açma tıkalı pimaş açma servisi ile kalıcı garanti çözümlere ulaşmak da çok kolaydır.

Fatih Pimaş Yıkama Gider Temizleme Servisi

Gider tıkanıklığını açtıktan sonra boru iç yüzeylerinde biriken yağlı tabakayı, kirli tabakayı temizleriz. Bunun için ayrı bir cihaz ayrı bir uygulama gerekir. Bunun için tavsiyemiz tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme isteyiniz  Eğer pimaş içleri çok kirli ise pimaş yıkama isteyin ki, tekrar tekrar aynı sorunları yaşamayasınız. Boru iç yüzeylerini yüksek basınçlı makineyle yıkayarak atıkların tutunacağı yağlı kirli tabakayı tamamen temizleriz. Pimaş gider temizleme işini yaptıktan sonrada kamerayla pimaş içleri görüntüleriz. Kamerayla baktığımızda ne denli temizlediğimizi  sizlerde görmüş olacaksınız.

Robot makineyle kırmadan pimaş  wc  gider tıkanıklıklarını açıyoruz. Uzmanlar Tesisat olarak sizlere profesyonel ekiplerle hizmet sunuyoruz. Tıkanıklık açma servisi için bizi arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: