pimaş açma 68 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih tıkalı pimaş gideri açma tıkalı pimaş açma, mutfak gideri tıkanıklığı açma ve tıkalı tuvalet gideri açma, işini robotlu makineler ile yapar. Fatih pimaş açan firma ile kırmanın dökmenin olmadığı profesyonel çözümler ile kalıcı hizmet sunulur. Fatih klozet açma servisi de aynı şekilde tıkanıklık robotu ve kamerası ile bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Fatih tıkalı gider açma,  kırmadan tıkalı pimaş açma ve gider pimaş borusu açma uygulamasını yaptıktan sonra gereken yerlerde pimaş yıkama da yapar.

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma Fatih Pimaş Açan Firma

Fatih Pimaş Yıkama Servisi kirlenen ve tıkanan pimaşları  cihazla temizler. Gider yıkama makinesi ile pimaş yıkama yapılmasındaki amaç pimaş hattında olası yaşanacak tıkanıklıkları ortadan kaldırmaktır. Tesisat borularında, pimaşlarda, giderlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarında tesisatçınız kalıcı çözüm sunmayı açamçlamaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan ekiplerimiz, kanal açma makinesi ile tıkanıklığı açarak zor bir durumdan kurtulmanızı sağlar.

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Fatih Tıkalı Pimaş Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklık açma sonrasında, zamanda giderlerde tekrar tıkanıklık yaşamanız olasıdır. Giderlerde biriken yağlı, çamurlu atıklar sizi yine zora sokabilir. En iyi sonuç gider tıkanıklığı açma işleminden sonra giderlerin yıkanmasıdır. Bu işlem gider yıkama makinesi ile sağlıklı bir şekilde yapılabilir. İstanbul pimaş açma tıkalı pimaş açma servisi ile kalıcı garanti çözümlere ulaşmak da çok kolaydır.

Fatih Pimaş Yıkama Gider Temizleme Servisi

Gider tıkanıklığı açıldıktan sonra boru iç yüzeylerinde biriken yağlı tabaka, kirli tabaka temizlenmiş olmaz. Bunun için ayrı bir cihaz ayrı bir uygulama gerektiğinden tavsiyemiz tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme isteyiniz  Eğer pimaş içleri çok kirli ise pimaş yıkama isteyin ki, tekrar tekrar aynı sorunları yaşamayasınız. Pimaş yıkama boru iç yüzeylerini yüksek basınçlı makine ile yıkayarak atıkların tutunacağı yağlı kirli tabakayı tamamen temizler. Pimaş gider temizleme işi yapıldıktan sonra da kamera ile pimaş içleri görüntülendiğinde ne denli fark olduğunu sizlerde görmüş olacaksınız.

Robot makine ile kırmadan pimaş  wc  gider tıkanıklıkları açılmaktadır. Uzmanlar Tesisat olarak sizlere profesyonel ekiplerle hizmet sunuyoruz. Tıkanıklık açma servisi için bizi arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: