pimaş açma 627 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Edirnekapı tıkanıklık açma Fatih Edirnekapı tıkalı gider açma, tuvalet klozet tıkanıklığı açma kameralı tıkanıklık açan servisi teknolojik makineleri kullanır. Kırma dökmenin olmadığı teknolojik atık su gider pimaş açma yönteminde etraf da zarar görmez. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı veya süzgeç tıkanıklığı cihazla açılır.

Eski yöntemleri içinde barındırmayan teknolojik yöntemlerle hem tıkanmış giderleri açma da hem de su tesisatı kaçaklarında büyük avantaj demektir. Zemin altında kalan borulara ulaşmak zor olduğu için tadilat yapılması gerek demek yerine profesyonelce tıkanmış gider borusunu açıyoruz.

Edirnekapı tıkanıklık açma servisi

Pimaş borular genellikle tesisatlarda pis su gideri olarak kullanılmaktadır. Bu borular son derece sağlam ve kullanışlı olmalarına rağmen, zaman içinde giderlere atılan atıkların ve inşaat sırasında yapılan bazı hatalardan dolayı tıkanmaktadır. Aynı zamanda bu boruların zamanla yıpranacağı gözden kaçmamalıdır. Bu durumda yine tıkanıklık sorunu yaşanabilir. Tıkalı pimaş açma için öncelikle tıkalı olan alanın belirlenmesi gerekir. Tıkanıklıklar için kullanılan kameralı cihazlar ve kanal açma makinesi ile sorunun giderilmesi için oldukça faydalıdır. Edirnekapı tıkanıklık açma servisi elektronik cihazları kullanarak tıkalı pimaşı açarak büyük maliyetlerin önüne geçmektedir.

Kameralı olan cihazlar pimaş boruların nerede tıkandığını görmemize yarar. Hem de tıkanıklığa sebep olan yabancı cismin ne olduğu hakkında bilgi verir. Bu cihazların ucunda bulunan kamera sistemiyle, dışarıdan rahatça gözlem yapılabilir. Boruların içinde ilerletilen cihaz boruların ne durumda olduğunu da gösterir. Tıkanıklığın tespit edilmesinden sonra robot adını verdiğimiz kanal açma makinası tıkanıklık sebebine uygun aparatıyla borudan içeriye sokulur. Ardından borunun içindeki yabancı cismi yani tıkanıklığa neden olan cismi kendine sararak dışarıya çıkarır. Edirnekapı tıkanıklık açma ekipleri yıllarca aynı konuda hizmet verdiğinden tıkanıklık sorunu kolayca çözümlenmektedir. Anlatınca ne kadar kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu cihazların mutlaka eğitimli kişilerce kullanılması gerekir. Gelişigüzel bir şekilde kullanıldıklarında, istenmeyen sonuçlara neden olabilirler.

Uzmanlar tesisat, Edirnekapı tıkanıklık açma olarak bünyemizde bulunan ustalarımız ve kullandığımız modern cihazlarla müşterilerimizin tıkanıklık işlemleri dâhil tüm tesisat sorunlarıyla yakından ilgiliyiz. Bu sorunların aciliyetini bildiğimizden, her zaman hizmete hazırız.

Benzer Gönderiler: