petek toz temizliği 562 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sitelerde petek dışı temizlik servisi

Siteler genellikle merkezi sistem kalorifer tesisatıyla ısıtılmaktadır. Isınmada önemli bir kolaylık sağlayan kaloriferlere uygun şekilde bakım yapılmalıdır. Sitelerde oturanlar evlerinde ısınmalarını sağlayan peteklerin belirli aralıklarla temizlenmesine dikkat etmelidir. Sitelerde petek toz temizliği konusunda Uzmanlar Tesisat sizlere yardımcı olur. Zamanla peteklerde birikmiş tozlar, kir kalıntıları kuru buhar veren bir cihaz yardımıyla konforlu şekilde temizlenir. Sitelerde evlerin tamamına bu uygulamayı yapabiliriz.

Petek dış temizliği herkesin yararlanması gereken sağlıklı bir uygulamadır. Evleriniz temiz bir ortama dönüşsün, peteklerdeki tozlardan etkilenmesin. Cihazla petek dış temizliği hizmeti alarak, petekleri tozların etkisinden koruyun.

Petek dış temizliği cihazla yapıldığında kısa sürede kolayca tamamlanır. Sitelerde petek toz temizliği çok sayıda eve uygulandığı için, cihazla yapılması büyük bir avantajdır. Petekler yerinden sökülmeden, peteklere bağlanan cihaz yüksek basınçla kuru buhar verdiği peteği kolayca temizler. Peteklerin ızgaralarında en dip köşedeki tozlar bile kolayca temizlenmiş olur. Petekler mite böceklerin etkisinden de kurtulur. Ev akarları olan mite böcekler böyle nemli ve sıcak alanları tercih eder. Buralarda yerleşerek ürerler. Özellikle alerjik yapıdaki kişiler için son derece sakıncalı olan ev akarları da petek dış temizliği sayesinde temizlenir. Sitelerde toplu petek dış temizliği yapıldığında, her evde bahar havası eser. Herkesin evinde sağlıklı bir ortam oluşturulur.

Sitelerde petek dışı toz temizliği fiyatları konusunda servisimizden bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde toplu petek dış temizliği yapılacağından, zaten makul fiyatlara yaptığımız bu hizmeti daha uygun fiyatlarda uyguluyoruz. Bu konuda hemen personelimizle temasa geçebilirsiniz. Peteklerinizin belirli zamanlarda bu yöntemle temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Sağlığınız için ihmal edilmemesi gereken petek dış temizliğini kuru buhar veren cihazla yaptırmalısınız. Petekleriniz hava alsın, sizlerde evinizde temiz havada nefes almaya başlayın.

Benzer Gönderiler: