petek toz temizliği 611 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer radyatör dışı toz temizlik servisi

Kışın ısınmada sizlere büyük kolaylık sağlayan kalorifer tesisatına her zaman iyi bakmalısınız. Özellikle evinizin ısınmasında önemli bir yeri olan radyatörlerin bakımına özen göstermelisiniz. Çünkü radyatörler sadece ısınmanız için önemli bir etken değildir. Aynı zamanda evinizde her alanda bulunan radyatörler nedeniyle sağlığınızı riske atmayın. Radyatörler farklı bir yapıya sahip olduğundan, zamanla tozlanmaya engel olamazsınız. Bunların temizliğini kendi başınıza yapamayacağınız için, radyatör dış temizliği konusunda profesyonel destek almanız gerekir.

Sarıyer radyatör toz  temizliği hizmeti veren servisimiz sizlere de bu konuda yardımcı  olur. Radyatörlerin ızgaraları, kanalları en fazla tozdan etkilenen yerleridir. Buralara elinizle ulaşamadığınız için temizlemeniz de olanaksızdır. Bu yüzden radyatör dış temizliği yapan bir tesisatçı çağırmalısınız.

Sarıyer radyatör toz temizliği hizmeti kuru buhar veren özel bir cihaz yardımıyla yapılır. Ustalarımız bu cihazı radyatörlere bağlar. Bu yöntemle radyatörler temizlenirse, radyatörlerin yerinden sökülmesine ihtiyaç duyulmaz. Radyatörler yerlerinde kolayca temizlenir. Cihaz kuru buharı yüksek basınçla radyatörlere püskürtür. Böylece radyatörlerin her alanındaki toz ve kir kalıntıları kolayca temizlenmiş olur. Radyatör ızgaraları arasındaki tozlar başka türlü temizlenemez. Kendi başınıza yapacağınız temizlikle uç noktalara ulaşamadığınızdan kapsamlı bir temizlik olmamış olur.

Kuru buhar veren bu cihaz sayesinde radyatörlerde kimyasal madde kullanılmasına gerekte kalmıyor. Ayrıca radyatör dış temizliği sayesinde evinizdeki mite böceklerde temizleniyor. Çünkü radyatör ızgaraları mite böceklerinin yuvalandıkları yerlerden biridir. Sıcak ve nemli bir alan olduğu için, bu ev akarlarının tercih ettikleri yerlerden biridir. Böylece alerjenlerden de kurtuluyorsunuz.

Petek dış temizliğini cihazla yapıyoruz.

Radyatör dış temizliği fiyatları konusunda, Sarıyer radyatör toz temizleme servisimizden bilgi alabilirsiniz. Bu sağlıklı uygulamanın herkes için yapılabilir olması için, son derece uygun fiyatlar uygulamaktayız. Radyatör dış temizliğini ihmal etmemelisiniz. Belirli dönemlerde radyatörleri temizleterek, evinizdeki tozlardan kurtulun. Sağlıklı bir ortam oluşturun.

Benzer Gönderiler: