Tesisatçı 110 kez görüntülendi

Kayabaşı tesisatçı – Tecrübeli tesisatçı ustaları ile garantili kesin çözüm

Tesisatınızda olan arızalardan dolayı sıkıntı yaşayanlar, tesisatı eskimiş olanlar, tesisatı bakıma ihtiyacı olanlar Kayabaşı tesisatçı servis ustalarını çağırabilir. Tesisat bakım ve onarım işlerinde, tesisat montajı ve yenileme işlerinde servisimiz en uygun fiyatlarla titizlikle hizmet vermektedir. Yılların deneyimine sahip olan servisimiz özenli bir çalışmayla tesisatınızın bakım, onarım ve montaj işlerini yapar. Kayabaşı tesisatçı servis ustaları işinin ehli olup, bu alanda oldukça deneyimlidir. Kısa sürede tesisat tamirini yapar, evinize de herhangi bir zarar vermezler. Kayabaşı tesisat ustası musluklar su damlatıyorsa, rezervuar çalışmıyorsa, sifon arızalıysa, klozet arızaları varsa en iyi çözüm yollarıyla hizmetinizdedir.

Kayabaşı tesisatçı

Tesisat servisimizde çalışan ustalar güncel yöntemleri kullanır, musluk arızasını tamir eder, lavabo arızalarını onarır, klozet sifonu tamirini yapar. Arızalı aç kapa musluk tamiri, vana tamiri, sifon tamiri, boru tamiri gibi sorunlarınızda ustalarımız sizlere yardımcı olsun. Eskimiş tesisat aksamını değiştirsin. Tesisat malzemelerini TSE kalite belgeli olanlardan kullanan ustalarımız kaliteli hizmet, garantili hizmet koşulları sunmaktadır. Kayabaşı su tesisatçısı olarak müşteri memnuniyetini ayrı bir özen gösteriyoruz.

Bütün bilindik bu hizmetlerin yanında, tespiti zor olan su sızıntısını cihazlarla tesisat kontrolü yaparak buluyor ve tamir ediyoruz. Giderlerde tıkanıklık olması durumunda tesisata zarar vermeden, tıkanıklığı açıp, bir daha tıkanıklık yaşanmaması adına gerekli kontrolleri ve uyarıları yapıyoruz. Kayabaşı tesisatçı servisinde çalışan tecrübeli ustalar ile bu bölgede tesisatın her alanında sizin derdinize ortak olup en pratik çözümü sunar.