Tesisatçı 113 kez görüntülendi

İncirli tesisatçı – Tesisat servisi ile tesisatla ilgili bütün arızalar kısa sürede giderilir

Herkes tesisattaki arızalarının ne kadar önemli olduğu bilir. Çok sıradan görünen, musluk arızası bile sizlere zorlu anlar yaşatır. Musluktan su sızıyor, musluk su damlatıyor diyenler bile bunu önemsemelidir. Acil olarak bir musluk tamircisi bulmalı ve muslukları tamir ettirmelisiniz. İncirli tesisatçı servisimiz her türlü tesisat arızasını tamir eder, tesisatın bakımını yapar, tesisatınızdaki montaj işlerini titiz bir şekilde gerçekleştirir. İncirli su tesisatçı servisi olarak deneyimli ustalarımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ustalarımız musluk tamiri, klozet tamiri, rezervuar tamiri, sifon tamiri, lavabo tamiri gibi her alanda son derece deneyimlidir.

İncirli tesisatçı

Bataryaların eskidiğini düşünüyor, yeni modellerle değiştirilmesini istiyorsanız İncirli tesisatçı servis olarak size yardımcı olalım. TSE kalite belgesine sahip yeni bataryalar kullanarak eskimiş bataryaları değiştirelim. Su akıtan muslukların contalarını yenileyelim,  sifon çalışmıyorsa, lavabo arıza yaptıysa ustalarımız tamiri yapsın, gerekirse yeni malzemeler kullanarak tesisatınızı kullanabileceğiniz duruma getirelim. İncirli su tesisatçısı acil usta taleplerinizde, acil onarım ihtiyacınızda size yardımcı olur. Tesisatınızdaki arıza yapan musluk, batarya, sifon, vana gibi aksamları modern yöntemlerle tamir ederiz.

Yukarıda bahse konu tesisat işlerini bütün tesisatçılar hemen hemen yapmaktadır. Fakat her tesisatçının yapamadığı tesisat işleri de vardır. Bu duruma örnek olarak, dairede oluşan su kaçağının kırmadan cihazla tespit edilmesi, tıkalı olan giderin kırma yapmadan açılması uygulamasıdır. Diğer taraftan soğuk havalarda ısıtmayan kalorifer tesisatının kimyasal ilaçla ve cihazla  temizlenmesi petek temizliğinin yapılmasıdır. İncirli tesisatçı servisi olarak kolaylıkla en zor tesisat arızasının üstesinden gelmemizi sağlayacak cihazla hizmet veriyoruz.