Tesisatçı 101 kez görüntülendi

Beyoğlu tesisatçı – Tesisat arıza tespit ve onarım hizmetini tesisat servislerimiz ile sunuyoruz

Herkesin ihtiyacı olduğu zaman ulaşabileceği, destek alacağı bir tesisatçısı olmalıdır. Tesisattaki arızalar için bir usta çağırmanız gerekir. Tesisatınızı sorunsuzca kullanmanız gerekir. Beyoğlu tesisatçı servis olarak hafta içi ve hafta sonu usta desteği vermekteyiz. Tesisatınızdaki arızaları yeni yöntemlerle tamir ediyoruz. Su akıtmaya başlayan musluklarınızı tamir ediyor, rezervuar çalışmıyorsa hemen yenisiyle değiştiriyoruz. Klozet arızasını, sifon arızasını, lavabo tamirini yapıyoruz. Semtinizde musluk tamircisi nerede, klozet tamircisi var mı diye aranmanıza gerek kalmadı. Beyoğlu su tesisatçı servis  olarak her türlü tesisat arıza tespit ve  tamirini yapıyoruz.

Beyoğlu tesisatçı

Evdeki eskiyen bataryaları değiştirmeyi düşünenler, Beyoğlu tesisatçı servis olarak firmamızı arayabilir. Yeni bataryaları kalite belgesi olanlardan kullanıyoruz. Beğendiğiniz, kaliteli bataryaları takıyoruz. Tesisatınızdaki eskiyen aksamları değiştiriyor, bakımını yapıyoruz. Tesisat tamiri, tesisat bakım ve onarım çalışmalarını ustalarımız başarılı bir şekilde yapıyor. Beyoğlu tesisat tamir ustası ihtiyacınızda ekiplerimiz size yardımcı olacaktır. Klozet musluğu tamiri, klozet sifonu bakım ve onarımı, lavabo tamiri, banyo süzgeci tamiri gibi sorunlarınızı kısa sürede gideriyoruz. Tesisatınızdaki arızalar için profesyonel yardım almaya özen göstermelisiniz. Kalıcı olarak tesisatınızdaki arızalardan kurtulun.

Diğer taraftan daha ileri teknolojik cihazlar olmadan yapılamayacak, zemin altı tesisattaki kaçak bulma, tıkanıklık açma uygulamalarını da yıllardan beri yapıyoruz. Kış geldiğinde ısı tasarruf imkanı verecek kalorifer tesisat temizliği ve petek temizliğini ve bunun yanında petek dışı toz temizliğini de cihazlarla yapıyoruz.