• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
 • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
 • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
 • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su tesisatı kaçağı

Su tesisatı kaçağı

Su tesisatı kaçağı – Su kaçağı cihazla bulunmalı ve noktasal yer tespiti yapılmalıdır

Su kaçağı oluşumu hangi nedene dayalı olursa olsun su kaçağı çeşitli sorunlara yol açmakta hatta sosyal hayatınızda sorunlar çıkmasına neden olmaktadır. Su tesisatı kaçağı olduğunda siz haberdar olmadan alt komşunuz haberdar olabilir. Alt kata akan su nedeni ile komşunuz kapınızı çalarak siz kaynaklı bir su kaçak olduğunu size iletecektir. Bu durumda siz bu sorunu en kısa yoldan nasıl çözerim diye düşünmeye başlarsınız.

Su tesisatı kaçağı cihazla kırmadan tam yer tespiti yapan firma ile tanışmanın vakti gelmiş demektir. Eğer su tesisatı kaçağının cihazla kırmadan tespit edildiğini bilmiyorsanız evinizin her köşesi kırılabilir. Buna rağmen sorun çözülmeyebilir. Çünkü bu durumda su kaçağı cihazı olmayan tesisatçıdan yardım almaya çalışacaksınız. Bu kişide kırma olmadan tesisattaki kaçağın bulunmasının imkansız olduğunu söyleyecektir. Su kaçağı ortaya çıktığı andan itibaren doğru kişi/kurumdan hizmet almazsanız sorun çözülmek yerine büyüyecektir.

Su tesisatında kaçak ortaya çıkması su tesisatındaki boruların zamanla eskimesi, ek yerlerinin zaman içinde gevşemesi şeklinde ortaya çıkar. Tıkanıklığa bağlı pis su borularında tıkanıklık olması ile ortaya çıkar. Diğer taraftan pimaşlarda meydana gelen çatlama ve bunlara benzer pek çok nedenden dolayı ortaya çıkar. Her ne şekilde ortaya çıkarsa çıksın su kaçağının cihazla bulunması önemsenmelidir. Bu aşamada su tesisatı kaçağı tespit cihazla yaptırılıp etrafa rahatsızlık vermenin önüne geçilmiş olur.

Alt komşunuza ulaşan su kaçağı şikâyetleri, yüksek gelen faturalar ve sebebi belirsiz nem problemlerinin su kaçaklarından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Özellikle tuvalet tıkanıklıklarına bağlı su kaçağı, sifondan gelen sızıntı, başınıza bela olmaktadır. Su kaçağına sebep bu durum tam tespit edilip onarımı yapılmaz ise daha büyük sorunlara yol açmaktadır.

Su tesisatı kaçağı

Bazı su kaçakları büyük ölçekte olup çabuk ortaya çıkabiliyorken, bazı kaçaklar ise küçük olduğundan, ortaya çıkması aylar sürebilmektedir. Su tesisatı kaçağı tespiti cihazla yapılmakta, etraf kırmadan bulunmakta sorun pratik bir şekilde çözülmektedir. Su kaçaklarının ortaya çıkması iki şekilde olabilmektedir. Su kaçağı temiz su tesisatında ya da pis su giderlerinde olabilmektedir. Kaçağın olduğundan şüphelendiğiniz bölgede, koku varsa bu büyük ihtimalle pis su giderinden olduğunu gösterir. Ayrıca pi maş kaçakları kullanımla birlikte ortaya çıktığından belirtileri ara ara görülebilmektedir

Su kaçak bulma fiyatı 

Su kaçak bulma hizmeti alacağınız zaman  fiyat odaklı düşünmek, hizmet kalitesini olumsuz yönde etkileyen en temel faktördür. Su kaçağı olduğunda hizmet içeriğini sormadan sadece su tesisatı kaçağı bulma fiyatını sorup, telefonu kapatmak doğru hizmete ulaşmakta en büyük engeldir. Dolayısıyla su kaçağı bulma fiyatı  konusunda önceliğiniz olması doğal olup, diğer unsurları göz ardı etmememiz gereklidir. Sıralamak gerekirse;

 • Su kaçağı tespiti yapılırken hem temiz su hem de pis suya bakılacak mı ?
 • Su kaçağı bulma aşamasında teknolojik cihazları ne derece kullanmaktadır.
 • Su kaçağı tespitinde uygulanan yöntem nasıldır, tespit sonrası su kaçağının olduğu nokta görülmekte midir ?
 • Su kaçağının olduğu nokta bulunduktan sonra tamiri yapılabilmekte midir ?
 • Su kaçağının tespitini yapan, su kaçak sorunun olduğu noktanın tamiri sağlıklı yapılabilmekte midir ?
 • Su tesisatı kaçağı tespit edilip tamiri yapıldıktan sonra yapılan işe garanti verilmekte midir ?

Su tesisatı kaçağı bulma  fiyatı, hepimizin günlük yaşamında olduğu gibi burada da önemli bir noktadır. Nasıl ki evimize en ufak bir şey alırken bile fiyatına önem veriyorsak bu konuda da dikkat etmeniz ve önem vermeniz en tabii hakkınızdır. Tabi ki fiyatı düşünmek kadar kaliteyi ve toplam maliyeti de hesaba katmak da önemli kısımlardan biridir. Eğer bizim işimiz açısından bakarsak olaya, şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. O da şudur ki; öncelikle ucuz diye çağırdığınız firmanın ne tür ekipmanlara sahip olduğuna dikkat etmek gerekmektedir.

Çünkü bazı firmalar maalesef halâ teknolojik ekipmanlardan yoksun çalışmaktadır. Bu yüzden eski moda (teknik ) yöntemlerle su kaçak tespiti yapmaktadırlar. Bu eski klasik uygulamalarda, su kaçağının kendini belli ettiği bölgede, tamamen tahmine dayalı bir yöntemle tespit çabası içerisine girerler. Bu da banyonuzun yâda mutfağınızın çeşitli yerlerinin gereksiz kırımı demektir. Bu şekilde su kaçağı tespiti ekstradan tamir masrafı ve ücreti demektir.

Su kaçağı  cihazı ile verilen hizmette su kaçağı tespit fiyatı sizleri memnun edecektir.

Biz Uzmanlar Tesisat olarak, en gelişmiş kaçak bulma cihazlarını kullanıyor ve kaçak bulmada garanti veriyoruz. Belki de en önemlisi daha az kırma ve dökme, etrafın daha az kirlenmesi bile yeterince başlı başına olumlu bir sebeptir. Su tesisatı kaçağı bulma fiyatlarımız uygundur. Su kaçağının cebinize ve evinize verdiği zarardan, merdiven altı diye tabir edilen firmaların evinize verdiği zarardan daha pahalı değildir. Unutmamalı ki, Sakıp Sabancı’nın dediği gibi, “ Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.” diyebilmemiz de gerekir.

Su tesisatı kaçağı bulma hizmeti gereken bir evde eğer müdahale geciktiriliyorsa bunun olumsuz etkileri olacaktır. Bu tablo hem sağlığınızı etkiler hem de etrafa yaydığı iğrenç kokularla sizi rahatsız eder. Sizde bu kötü kokulardan ve sağlıksız koşullardan kurtulmak istiyorsanız tesisatçılardan yardım alınız.

Uzmanlar tesisat, su kaçağı tespit hizmeti verirken size gerekli olan tüm avantajları sağlamaktadır. Bunlardan birisi müşterilerimize uyguladığımız uygun su kaçak bulma fiyat politikasıdır. Su kaçağı ve verdiğimiz diğer hizmetlerde uyguladığımız fiyatlandırmalar sektörde bir kaç firma tarafından uygulanmaktadır. Uzmanlar tesisat bu günlere, müşterilerine verdiği değer ve sağladığı memnuniyet ve hizmet kalitesinin yüksek olmasıyla geldiğini çok iyi bilmektedir.

Kırmadan su kaçağı bulma servisi.

Su kaçaklarının özel cihazlarla kırmadan bulunması, insanların hayatını kolaylaştıracak bir çalışmadır. Bu kolaylık sizlere kurumsal tesisat firmaları tarafından sunulmuştur. Ev ya da iş yeri fark etmeksizin su kaçağı sorununuz varsa, kırmadan su kaçaklarının tespit ve onarımı için bize ulaşmanız yeterlidir. Firmamız teknolojik cihazları kullandığı için  su tesisatı kaçağı bulma fiyatı sizleri üzmeyecek eşiktedir. Bu alandaki hizmetlerinde yılların verdiği deneyim ve güçlü kadrosu ile uzun soluklu hizmetine devam etmektedir.

Su sızıntısı 

Büyüyen su sızıntıları ile oluşan su kaçağı binalarda büyük hasarlara yol açabilmektedir. Binadaki hasarların oluşması deprem hattında olan ülkemizde bizlerin hayatını tehdit eden sorunlu binaları ortaya çıkarmaktadır. Su kaçağı ve su sızıntısının ortaya çıkaracağı hasar zamanında önlenmemiş olursa binaya ciddi zarar vermiş olur. Binada oluşacak zarar sizler için büyük maliyetler ortaya çıkacaktır.

 Su sızıntısı sebebi ile katlanacağınız maliyetlerin çok üzerinde ek maliyetler çıkacak olup, bunun altından kalkmak bir hayli zor olacaktır. Su sızıntısı sorununun başladığı andan itibaren ihmalkârlık yaptığınız takdirde sorun büyüyecek ve masraflarınız artacaktır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz su sızıntılarında, su kaçaklarında sorunun çözümünü ertelemeyin ve sorunu çözecek doğru firmayı seçin.

Su sızıntısını cihazla bulan tesisatçı

Binaların duvar, tavan ya da zeminlerinde terleme, nemlilik ya da damlama şeklinde ortaya çıkan sorunların kaynağı su sızıntısıdır. Su sızıntısı çoğunlukla duvar ya da zeminde su birikmesi ve biriken suyun bir yol bularak ilerleyip en uygun noktadan su sızıntı şeklinde ortaya çıkmasıdır.

Su sızıntısı olduğunda ihmal etmemeniz gereken, sızıntının başladığı andan itibaren süreci iyi takip etmektir. Su kaçağı, su sızıntılarında zaman geçirmeden sızıntının yerinin tespiti yapılıp tamiratının yapılması gerekmektedir. Su sızıntısında sizlerin beklediği hizmet, etrafın kırılmasına gerek duyulmaksızın su kaçağı olan yer tespitinin noktasal yapılmasıdır. Su sızıntılarında noktasal tespitin yapılması, uzman ekip, su kaçak bulma cihazı ve kamera ile mümkündür. Su kaçağının noktasal tespitinin yapılması aşamasında ve sonraki süreçte tesisatınızda başka kaçağın olup olmadığı tekrar test edilmelidir. Aksi durumda noktasal tespit yapıldığını zannettiğiniz halde, sorunda çözülmediyse su sızıntısı, su kaçağı büyüyerek devam edecektir.

Su sızıntıları, su kaçakları ilk fark edildiği vakit hemen konunun uzmanı firmalardan yardım alınmalıdır. Su sızıntısını, su kaçağını incelemek için bölgeye gelen kişi ya da kuruluşlar ilk önce bu sızıntıların kaynağını tespit etmeye çalışmaktadır. Bu tespit işlemi sırasında duruma göre dinlemeli ya da görüntülü tarama yapılır. Hatta bazı durumlarda sorun bölgesinde boru için görüntüleme yapılarak noktasal su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirilir.

Su tesisatı kaçağı nasıl bulunur ?

Su kaçağı pimaşlarda yani pis su tesisatında olabileceği gibi temiz su tesisatında veya kalorifer tesisatında da olabilir. Bu iki şık her zaman su kaçağı ile karşımıza çıkacaktır, burada ayırımı iyi yapıp su kaçağının pis su tesisatından mı, yoksa temiz su tesisatından mı olduğunu tespit etmek gereklidir. Zira bu tespit iyi yapılmalıdır ki, tamir noktasında doğru uygulama seçilmiş olsun sıkıntı yaşanmasın. Su tesisatı kaçağı nasıl bulunur sorusuna cevaben şunu net ifade edilebilirim. Su kaçağı bulma hizmeti artık eski tarz yöntem olan kıralım görelim mentalitesinden uzaktır. Artık teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçağını görelim mantığı hâkimdir. Teknolojik imkânların bu denli tesisata yön verdiği bir dönemde kırmadan su kaçağı bulunamaz demek reel bir açıklama olmayacaktır.

Su kaçağı nasıl bulunur

Su kaçağında, kameralar, su kaçak tespit cihazları, akustik dinleme cihazları vb. bütün ekipmanlar vazgeçilmezdir. Bunun yanında ustanın tecrübeli ve işinin ehli olması çok önemli bir ayrıntıdır. Bu ayrıntı gözden kaçırılıp sadece ekipman olması yeterlidir denilirse, doğru bilgi verilmemiş olacaktır. Su tesisatı kaçağı tespiti için sadece ekipmanlar yeterli denilirse o takdirde bu işe yıllarını veren ustalara gerek yok demektir. Ekipman sadece yeterli ise sıradan bu işle daha önce hiç bir şekilde iştigal etmemiş her insan, bu cihazları alıp rahatlıkla bu işi yapabilir anlamına gelmektedir. Bu doğru olmayıp usta olmadan cihaz ne işe yarar diyebiliriz.

Bireylerinde su kaçağı sorunu olduğunda çözüm bulmakta zorlanmayacakları bu teknolojik imkânı görmezden gelemezsiniz. Eski tarz yöntemlerle hizmet vermeye çalışan tesisatçıların sektörde tutunması bu anlamda zordur. Büyük kolaylıklar sağlayan teknolojinin tesisat sektörüne sunduğu kolaylıklar göz ardı edilemez. Kırmadan su kaçağı bulma cihazını ve su kaçak detektörünü su kaçağı alanında hizmet verecek firma kendi bünyesinde mutlaka bulundurmalıdır.

Su kaçağı nasıl bulunur sorusuna en etkili cevap cihazlar ile su kaçağı bulunur. Cevabın bu şekilde olmazı ile beraber, su kaçağı tespitinde tecrübenin asla göz ardı edilemeyeceğini sahadaki deneyimler göstermiştir.

Öyle durumlarla karşılaşıyoruz ki cihazların bulamadığı kaçakları ustalarımız tesisat sistemini çok iyi bildiklerinden tecrübeleri ile bulmaktadırlar. Su kaçaklarında her iki unsur birleşince gerçek başarı elde edilebilir. Su kaçağı tespitinde uzmanlar olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile kesin çözüm sunmaktayız.

Tamir aşamasında sorun pis suda ise tamiri hemen mümkün olmayabilir süreç biraz daha zorludur. Fakat temiz suda sorun varsa hemen sorunlu bölge açılıp su kaçağına neden olan bölge tamir edilir. Sonuçta su kaçak tespiti teknolojik cihazlarla yapılmakta olup pratik çözümlemeler yapılabilmektedir. Su kaçağı sizden mi yoksa komşunuzdan mı kaynaklı olduğu bilinmediğinden öncelikle problemin ana kaynağı belirlenmelidir. Bu durum açıklığa kavuşmadan, şifahen su kaçağı buradadır demek çok reel olmayan söylemden öteye geçemez. Su tesisatı kaçağı nasıl bulunur sorusunun cevabı kesinlikle cihazla bulunur şeklinde olmalıdır.

Cihazla Su Tesisatı  Kaçağı Bulma 

Su kaçağı oluşumunda belirtiler ortaya çıktığında süreç başlamış olup, öncelikle su kaçağının tespit edilmesi gereklidir. Su kaçağı, oluştuğu anda fark edilmeyebilir  bazı belirtiler ile ortaya çıktığında fark edilir.

Bunlardan birincisi ve en hızlısı komşularınızın şikâyeti olsa gerek. Çünkü su kaçağından oluşan sızıntıdan ötürü çıkan su yer çekiminin etkisiyle alt kattan çıkar. Alt komşunuzun evinde, damlama oluştuğunda sıvada ve boyada kabarma olarak açığa çıkacaktır.  Bu belirtiden sonra en çok rastlanan belirti ise kendi evinizdeki koku ve kabarmalardır. Su tesisatı kaçağını cihazla bulma, hem maliyet hem zaman açısından en büyük tasarrufu sağlayacaktır.

Su kaçağı oluşumu, tesisat kaynaklı olabileceği gibi kullanıcı hatasından ve  zamana bağlı kullanımdan da olabilir. Firma olarak su kaçağı sorunu ile her gün karşılaşmaktayız. Su kaçağı ofiste, evde, kamu binasında oluşabilmekte ve su kaçağı pis su gider hattında, temiz su tesisatında kalorifer tesisatında olabilmektedir. Saymış olduğumuz su kaçak çeşitlerinden hangisi olursa olsun su kaçağını cihazla tespit etmek gereklidir.

Cihazla su kaçağı bulma

Su kaçağının tespitinde, firmamızda bulunan, bu işler için özel olarak üretilmiş cihazlarımız bulunmaktadır. Bu cihazları, konusunda uzman ve deneyimli ustalarımızla kullanmaktadır. Bu sayede su kaçak yerinin tespitini noktasal olarak yapabilmekteyiz. Su kaçağının bulunmasındaki en temel unsurlardan biri teknolojik cihazlarla, kırmadan su kaçak tespitidir.

Cihazla su kaçağı bulma hizmeti günümüz dünyasında yaygınlaşmıştır. Su kaçağı sorununun giderilmesinde asla kırma dökme yapılıp su kaçağının bulunmasına fırsat verilmemelidir.

Teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçak tespiti yapılabilirken, evde iş yerinde tadilat gerektirici durumlar ortaya çıkmaz. Kırmanın yapılacağı su kaçağı bulma uygulamalarına asla izin vermemek gereklidir. Alternatif çözümlerin olduğu tesisat uygulamalarında ki güncel durumda cihazla su kaçak tespiti çok rahat yapılabilmekte yanılma payı çok düşük gerçekleşmektedir.

Cihazla su tesisatı kaçağı tespiti siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Avrupa teknolojisi cihazlarla hizmet vermekteyiz. Bu cihazları öncelikle firmamızda oluşturduğumuz sahte kaçaklarda denedikten sonra işimizi kolaylaştırdığına kanaat getirirsek kullanırız. Bu cihazlar sayesinde evinizde bir tahribata neden olmadan hizmeti tamamlamaktayız.

Uzmanlar tesisat olarak personellerimize gerekli eğitimlerden geçirerek size en iyi hizmeti sunacak hale getirmekteyiz. Su kaçağı tespiti Avrupa da yaşanan gelişmeleri takip eden firmamız, sektörde yaşanan gelişmeleri personeline belli zamanlarda düzenlediği eğitimlerle aktarmaktadır.

Su Kaçak Bulma Cihazının Önemi günden güne daha ön plana çıkmaktadır. İnsanlar kırmadan cihazla su kaçağının bulunduğunu görünce rahat bir nefes almakta cihazın ne denli kolaylıklar sunduğuna şahit olmaktadır.

Su kaçağı tespiti cihazları tesisat sektöründeki sorunların aşılmasında icat edilen, üretilen en büyük öneme haiz cihazdır. Zira insanlar zevklerine göre yaptırdıkları, seramik, fayans, laminantın olduğu bölgelerin kırılması demektir. Kırım demek evde tadilat olması demektir ki; azımsanmayacak maliyetlerin oluşması ve maddi kayıpların olması demektir.

Su tesisatı kaçağını cihazla tespit etmenin en önemli ve birinci derece yararı, kırma olayını azaltmak ve mümkün olduğunca en aza indirmesidir. Her şey de olduğu gibi bu konuda da cihazın kalitesinin önemi de yüksektir. Cihazın kaliteli olması su kaçağının en doğru ve en hızlı şekilde tespit edilmesinde etkendir. Kullandığımız cihazlar bu konuda sektörde öncü olan firmalar tarafından üretilmiş cihazlardır.  Bu cihazların bize kazandırdığı hız ve zaman yadsınamayacak kadar yüksektir.

Cihazlarımız sayesinde evinizdeki kırılan yer sayısını en aza indirebilmekteyiz. Bu sayede su kaçağının yeri tam manasıyla tespit edilebilirken, evinizde kırılan yer sayısı da minimize edilebilmektedir. Cihazla beraber su kaçağı cihazı kullanan ustanın deneyimi de önemli bir etken olmaktadır.

Su kaçağı bulma

Ustalarımızın bu alandaki 10 yıldan fazla olan tecrübelerinin de cihazla birlikte birleşerek, kaçağın yerini tespit etmekte profesyonel hizmet sunmaktadır. Cihazın kullanma talimatı bellidir ama bu cihazı sıradan biri kullandığında, tespiti yapma olanağı yoktur. Bu noktada ustanın kendi bilgi birikimi ve deneyimi devreye girerek su kaçağın cihazla tespiti tam manasıyla yapılır ve size gösterilir. Tamiratı da yapılarak, soruna kalıcı çözüm getirilmiş olur.

Su kaçağı tespiti hizmeti ile su kaçağını teknolojik makineler ile kısa sürede bulup, kesin çözüme kavuşturuyoruz.

Kırmadan Su Tesisatı Kaçağı Bulma :

Su tesisatındaki su kaçağı bulma konusunda iddialı firmalara en çok sorulan sorulardan biri de su kaçağının kırılmadan bulunup bulunamayacağıdır. Bu işi profesyonel yapan firmalar sadece cihaz ile su tesisatı kaçağını kırmadan bulabilecek ekipmanlara sahiptir.

Su kaçakları günümüzde kırmadan giderilen tesisat sorunları arasında bulunmaktadır. Meydana gelen su kaçağının temiz su ya da pis su tesisatından olması pek önemli değildir. Çünkü su kaçağı her zaman yapıya ve size zarar veren bir sorundur. Bu durumda su kaçağı tespit edilerek, onarımının yapılması gereklidir. Bu tespit eskiden olduğu gibi tesisata zarar vererek, kırılarak yapılmamaktadır.

Artık kırmadan su kaçağı bulma, cihazlarla kolay bir hale gelmiştir. Teknolojinin hızla gelişmesine paralel, su kaçağı bulma cihazlarının alternatifler sunmaktadır. Bu durumun sonucu kırmadan su kaçağı bulunabilmektedir. Su kaçağının olduğu pis giderleri kameralı sistemle görüntülenerek, tespit yapılmaktadır. Temiz su borularında ise su kaçak tespiti akustik dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Sorun tespit edildikten sonra boruların tamir edilmesi için gereken çalışma aynı anda yapılmaktadır.

Kırmadan su kaçağını cihazla buluyoruz.

Geriye dönük bakıldığı zaman cihaz olmadan su kaçağını bulabilmek kırma dökme ile mümkündür. Kırma dökme ile ortaya çıkan gürültü, toz ve görüntü kirliliği çevreyi de rahatsız etmekteydi. Şimdiki yöntemde ise su kaçağı tespit edilirken hiçbir şekilde kırma işlemi uygulanmadığı için daha derli toplu ve temiz bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Cihaz ile su kaçağı bulma yönteminde kullanılan akustik dinlemeli su kaçağı bulma cihazları ve kameralar büyük avantajlar sağlar. Su kaçağı bulma cihazları ile kırmadan su kaçağı bulunduğundan noktasal tespit yapılır.

Her iki cihaz ile de zemin üzerinden yapılan taramalar sonucu elde edilen ses ya da görüntüler ile su kaçak analizi yapılır. Bu sayede su kaçağı bölgesi kırmadan tespit edilir. Kırmadan  su tesisatı kaçağı bulma işleminin ardından sadece tamir edilecek bölge küçük bir şekilde kırılarak tamir işlemine geçilmektedir.

Su borusu kaçak tespiti

Evlerde tıkanıklık sorunlarından dolayı oluşan su kaçakları hem evinizde, hem de komşularınızda problem yaratacak konuların başında gelir. Bunun sonucunda sizler sızıntının farkında olmasanız bile, oluşan terleme, nem ile su kaçağı kendini gösterecektir. Su tesisatında kaçak olduğunda faturalarının yükselmesi sonucu da su kaçağı kendini hatırlatacaktır. Su kaçağı tesisatın görünür ya da görünmeyen bir yerinde oluşmuş olabilir. Bunları gidermezseniz, sonuçta daha büyük zararlara yol açacak bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Su kaçağı kamera ile görüntülenip bulunmaktadır.

Kaçak ister evinizde, ister iş yerinizde olsun tesisatınızdaki problemli bölgeyi Trotec marka cihazımızla buluyoruz.  Sizleri su kaçaklarının verdiği rahatsızlıklardan, usta aramaktan, tadilat sonrası temizlikten kısaca sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Yeni ev alıpta su kaçağı sorunu ile karşılaştıysanız, tadilat sonrası su kaçağı problemi ortaya çıktı ise huzurunuzu bozmayın. Zira su kaçağı bulma cihazı ile kısa sürede sorun çözülür.

Kameralı su kaçağı bulma

Sizlerde bir an önce bu dertten kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlar Tesisat olarak kırmadan dökmeden temiz suda noktasal tespit ile su kaçağını bulup onarıyoruz. Su kaçağı problemlerini ve su kaçağının sebep olduğu rutubet ile ilgili sorunları en az hasarla ve en ekonomik fiyatla uzman ekiplerimiz vasıtası ile hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Daha önce defalarca karşılaştığımız benzer problemlerde edinmiş olduğumuz tecrübe ile birlikte noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Cihazla yapılan özel cihazlarla, kısa sürede problemi ortadan kaldırıyoruz. Su kaçağını cihazla bulma konusunda yıllardır uzmanlaşan ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz.

Su Kaçak Oluşum Nedenleri

Su kaçaklarının birden fazla nedeni bulunmakla beraber bir kaçını burada ifade etmiş olalım.

 • Tıkalı giderlerin açılmaması,
 • Boruların hattın eski olması,
 • İkamet edilen bölgedeki binaların eski olması,
 • Deprem doğal afet sebebi ile yapıların hatların zarar görmesi,
 • Yağmurun yağması sonucu izolasyon iyi değilse çatıdan pencereden su sızıntısı olması,
 • Tesisatın dışarıdan darbe alması,
 • Kullanıcı hatası,
 • Kaynak yerlerindeki hatalı kaynaklar,
 • Malzemenin hasarlı olması,
 • Yapısal bozukluklar gibi daha bir çok farklı nedenleri vardır.

Sahadan gelen bilgiler ışığında somut örnek verecek olursak; su tesisatı kaçağı problemlerinde problemli bölgede sarımsı bir renk oluşur. Böyle bir durum var ise damlama sürekli değilse kuvvetle muhtemeldir ki kaçak pis su kaynaklıdır.

Temiz sudan oluşabilecek kaçaklarda damlalar söz konusu olup su berraktır. İstisnai durumlara örnek verecek olursak tavanda sarımsı damlatan bölge olması temiz suyun demirlerin pasını tavana aksettirmesi şeklinde de kendini gösterebilir. Temiz su kaçaklarında sürekli su akması şeklinde ortaya çıkar.

Uzmanlar Tesisat, su sızıntısının nedenini tespit etme işlemlerinde en kısa sürede en doğru tespiti yapmak için çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren firmamız, garantili hizmetleri karşılığında uygun fiyatlar talep etmektedir. Bu özelliği ile de sektördeki diğer firmalardan ayrılan Uzmanlar Tesisat, kırmadan kısa sürede noktasal kaçak su tespiti ve  uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

İstanbullun tüm bölgelerine hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve ucuz bir su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır. Su kaçağı olsun, su sızıntısı olsun kırmadan, delmeden evinizi kirletmeden bu hizmeti tamamlayıp siz müşterilerimize evinizi temiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Uzmanlar Tesisat su tesisatı kaçağını  bulma alnında garantili hizmet vermektedir.

İstanbul’da su kaçağı bulma hizmeti verdiğimiz İlçeler

 1. sayfadaki yazıları okudum gerçkten akıcı bir şekilde yazılmış. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 2. gerçekten çok uzun bir yazı ama akıcı bir dille yazılmış bilgilendirmeler için teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53