su sızması 215 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makineyle su borusu sızıntısı bulma işi temiz su borusu kaçağı, pis su borusu kaçağı bulmayı da kapsar. Borularda meydana gelen su sızıntısı için, kameralı su kaçak tespit fiyatı da uygundur. Cihaz olmadan su kaçağı tespiti, fayans altı su kaçağı tespiti için kırmadan su kaçağı tespiti beklenmemelidir. Su borularında ki su sızıntısı temiz su ve pis su için cihazlar ayrı ayrıdır. Temiz su tesisatı için akustik dinleme cihazı gerekli iken pis su tesisatı su sızıntısı tespiti için kamera gereklidir. Su kaçağı tespiti yapılacağı zaman su kaçağı tespiti fiyatı aldığınızda her ikisini de kapsar.

Makineyle su borusu sızıntısı bulma | Uzmanlar Tesisat

Makineyle su borusu sızıntısı bulma | Uzmanlar Tesisat

Makineyle su borusu sızıntısı bulma 

Su tesisatçısı tesisatta oluşan su sızıntılarını ve su kaçaklarını cihazla kırma yapmadan bulur. Tesisatınız su boruları yardımıyla işlevini gören bir sistemdir. Tesisatın amacı suyun kullanıma sunulması, kullanılan suyun kanalizasyona ulaştırılmasıdır. Eğer su borusunun herhangi birinde sızıntı olursa, evinizde istemeyeceğiniz sorunlarla karşılaşırsınız. Yapmanız gereken zamana kaybetmeden su sızıntısı tespiti yaptırmak olmalı. Eğer makineyle su borusu sızıntısı bulma hizmeti alırsanız, evde kırmadan, etrafa bir zarar verilmeden su sızıntısının yeri tespit edilebilir. Bu yüzden su sızıntısı bulma işini makineyle yapan bir tesisatçınız olsun. Sizlere ihtiyacınız olduğu zaman hizmet verebilsin, usta desteğinde bulunsun. Su tesisat borusu kaçağı bulma çalışması sırasında tesisatınızdaki su boruları taranır. Su sızıntısının olduğu yer noktasal şekilde tespit edilir.

Su kaçağı bulma fiyatları

Tesisat sızıntısı bulma hizmeti veren tesisatçıdan son derece uygun fiyatlara bu hizmeti alabilirsiniz. Bir dairede su kaçağı olduğunda cihazlarla tespit 250TL – 300TL arasında değişir.  Ayrıca evinizde tadilatlara bile girişmek zorunda kalmazsınız. Çünkü kırmadan su sızıntısı bulma işlemi yapılır. Su borusunda sızıntı olduğu zaman hızlı bir şekilde eviniz zarar görmeye başlar. Bunlara dur demek için, hiç beklemeden su sızıntı tespiti yaptırmanız gerekiyor. Bunu da makineyle su borusu sızıntısı bulma hizmeti veren tesisatçıdan almanız öneriliyor. Hem evinize zarar gelmesin, hem de sızıntı zahmetsizce tespit edilsin.

Tesisatçı su kaçak servisi ile evde kırma dökme yapmadan tam yer tespiti imkanı sunan tesisatçı ustalar ile çalışın cebinizden fazla para çıkmasın. Bu durumda tadilat yapma gereği de olmadığı için bütçe sarsılmaz ve uygun fiyatla su tesisat arızası da çözülür.