• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Pimaş Tıkanıklığı

Pimaş Tıkanıklığı

Tıkanıklık açma servisi ile pimaş giderleri kırılmadan robotla açılır. Pimaş tıkanıklığı açma uygulaması gelişen teknolojinin yardımı ile kırmadan tıkanıklık açılır. Pimaş boru tıkanıklık açma görüntüleme yapılarak tıkalı pimaş açma uygulaması eksiksiz yapılır.

Tıkanıklık açıldıktan sonra gerektiğinde giderde kamera ile görüntüleme yapılması her açıdan fayda sağlar. Evde ve iş yerinde yaşanan sıkıntılardan biri de gider borusunun nasıl açılır konusunda duyulan endişedir. Tıkalı pimaş boru açmak için tıkanan bölgeye yabancı cisimlerle müdahalelerde bulunmak su kaçağı tespiti yapılmasına sebebiyet verebilir.

Robotla pimaş açma servisimiz kanal açma, gider açma, tuvalet açma, kanalizasyon açma pratik yöntemlerle pimaş tıkanıklık açma makinesi ile yapılır.  Pimaş açma firmaları, pimaş açma robotu ile  profesyonel ustalar aracılığı ile  tıkanıklık açma yaparlar.

Mutfak gider boruları yemek artıkları ve yağlar yüzünden tıkananan mutfak giderinin açılması elzemdir. Banyo ve tuvalet gider borularının tıkanma nedenleri de dışarıdan atılan yabancı maddelerdir. Tuvalet kâğıtları, yanlışlıkla veya bilinçli atılan naylon poşet, kireç, saç kılı, tüy vs. yüzünden tıkanabilir. Pimaşlar bu giderlerin ortak biçimde birleştiği noktalarda yer alır. Buralardan atılan maddelerin tahliye edilmesini sağlayarak borularda birikmesini önlemektedir. Pimaş tıkanıklığında atık suyun geri teperek yaşam alanınızı berbat bir duruma sokması kaçınılmaz bir durumdur.

İstanbul Geneli Tıkalı Boru ve Kanal Açma – Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma 

Tıkanıklık meydana geldiğinde kendi yöntemlerinizi kullanmaya çabalamak çoğu kez zaman kaybından öteye geçmez. Tıkanan tuvalet için tuvalet açıcı, klozet açıcı, tuvalet açıcı asit ve lavabo tıkandığında en iyi lavabo açıcı kullanırsınız. Fakat pis su giderinde yapacağınız her yanlış işlem pimaşlara zarar verecektir. Bunun için  daha fazla olumsuzluklar yaşamadan bizimle iletişime geçmelisiniz. Tuvalet gideri açma, tıkalı klozet açma, banyo gideri açma, tıkalı kanal açma tesisat açma firması tarafından pimaş açma robotu ile yapılır.

Bu sayede pimaşlardaki tıkanıklıkları açmak için evinizin yada iş yerinizin hiçbir yerinin kırmasına gerek yoktur. Bunun için işin ehli ve profesyonel anlayışla hizmet veren firmamızla iletişime geçmelisiniz. Üretilmiş son teknoloji kameralı cihazlarımız ve makinelerimiz ile tıkanıklık açma işlemini kırmadan açmaktayız. Bu uygulamada ilk önce tıkalı olan bölgeye tıkanıklık yayı salınabilmesi için uygun gider tespit edilir. Sonra pimaş boru çapına göre 16’lık veya 22’lik yay salınır. Sonraki aşamada tıkanıklık nedeni cisim ya rögara itilir ya da tıkanıklık yayı ucundaki aparata sarılarak giderden çıkartılır.

Pimaş Tıkanıklığı - Gider Açma Fiyatları - Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma Servisi

Gerek duyulduğunda bu uygulamaya ek kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yapılır. Pimaş tıkanıklığı yaşanmasındaki ana neden; pis suyun sirkülasyonunu sağlayacak olan borulara gerekli eğimlerin verilmemesidir. İnşaat zamanından kalan molozlar yüzünden de tıkanıklık oluşabilmektedir. Bu durumda da tıkanıklığın olduğu bölgeyi kameralı kanal açma  uygulaması ile görüntüleyip onarımını yapmaktayız.

Pis su tesisatı yapıldığı sırada yanlış döşenmiş dirsekler var ise  bu tıkanmalar daha da artıyor. Suyun akışını da yavaşlatan bu dirsekler zamanla tortuların biriktiği yer olmaya başlıyor. Robotla pimaş tıkanıklığı açma bu sorunu çözmede büyük avantaj sağlamaktadır.

Robotla Pimaş Tıkanıklık Açma - Su Borusu Tıkanıklık Açma - Pimaş Açma Robotu

İstanbul Geneli Tıkalı Boru ve Kanal Açma

Pimaş  Açma Fiyatları – Pimaş Açma Servisi

Lavabo, banyo tuvalet giderlerinin tıkanması halinde uzman ekiplerimizin kullandığı cihazlar ile en kısa sürede sorun çözülür. Kısa zamanda ve herhangi bir kırma dökme işlemi olmadığı için tadilattan oluşacak masraflarında önüne geçilmiş olunur. Böylece arızanın giderilmesi için harcanacak para minimum seviyeye iner. Açtığımız tıkanıklık sonunda yaptığımız kameralı görüntüleme sonucu eğer eskimiş borular ya da çatlamış borular varsa değişmesi net görülür. Ekibimiz yerinde arıza tespiti yaptıktan sonra tamir için fiyat verilir. Pimaş tıkanıklığı açma fiyatının sabit bir rakam yazabilmek çok zor ancak bir fiyat aralığı yazılabilir. İlgi pimaş tıkanıklığı açma fiyat aralığı 150TL-350TL arası değişkenlik gösterebilir.

Bu işin ehli olmayan kişilerin kullandığı rastgele yöntemler sorunu şans eseri çözebilir. Fakat ekstra masraflar da çıkarmaları kaçınılmazdır. Bunları da göz önünde bulundurarak işin uzmanından destek almanız ekstra maliyetlerin ortaya çıkmasını engelleyecektir.

Benzer Faydalı Tesisat Hizmetlerimiz :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53