• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Pimaş tıkanıklığı

Pimaş tıkanıklığı

Pimaş tıkanıklığı açma – Tıkanıklık açma, robotla kırmadan yapılmalıdır

Pimaş tıkanıklığı açma uygulaması gelişen teknolojinin yardımı ile kırmadan, elektronik cihazlar ile açılmakta, gerektiğinde giderde görüntülenmektedir. Evde ve iş yerinde yaşanan sıkıntılardan biri de pimaş tıkanıklığıdır. Pimaş tıkanıklığını açmak için tıkalı olan bölgeye yabancı cisimlerle müdahalelerde bulunmak pis su giderindeki pimaşlara zarar verir. Verdiğimiz hizmetlerden biri de pimaş tıkanıklık açma hizmetidir. Tıkalı olan pimaşları  en son teknoloji ile üretilen kameralı cihazlarımız ile tıkalı olan yeri ve tıkanıklığın sebebini tespit ediyoruz. Pimaş tıkanıklık açma servisimiz tuvalet, lavabo, mutfak ve banyoların pimaş boruları tıkandığında işinde profesyonel ustalarımız ve teknik ekibimizle sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Mutfak gider boruları yemek artıkları ve yağlar yüzünden tıkanır. Banyo ve tuvalet gider boruları tuvalet kâğıtları, yanlışlıkla veya bilinçli atılan naylon poşet, zamanla biriken sabun artığı, kireç, saç kılı, tüy vs. yüzünden tıkanabilir. Pimaşlar bu giderlerin ortak biçimde birleştiği noktalarda yer alarak buralardan atılan maddelerin tahliye edilmesini sağlayarak borularda birikmesini önlemektedir. Pimaş tıkanıklığında atık suyun geri teperek yaşam alanınızı berbat bir duruma sokması kaçınılmaz bir durumdur.

Pimaş tıkanıklığı açma fiyatları

Lavabo, banyo tuvalet giderlerinin tıkanıklıklarında uzman ekiplerimizin kullandığı cihazlar ile en kısa sürede sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Kısa zamanda ve herhangi bir kırma dökme işlemi olmadığı için tadilattan oluşacak masraflarında önüne geçilmiş oluyor. Böylece fiyatlar minimum seviyeye inmektedir.  Açtığımız tıkanıklık sonunda yaptığımız kameralı görüntüleme sonucu eğer eskimiş borular ya da çatlamış borular varsa değişmesi söylenir. Ekibimiz yerinde baktıktan sonra soruna fiyat vermektedir. Pimaş tıkanıklığı açma fiyatının sabit bir rakam yazabilmek çok zor ancak bir fiyat aralığı yazılabilir.İlgi pimaş tıkanıklığı açma fiyat aralığı 150TL-350TL arası değişkenlik gösterebilir.

Bu işin ehli olmayan kişilerin kullandığı rastgele yöntemler sorunu çözebilir fakat ekstra masraflar da çıkarmaları kaçınılmazdır. Bunları da göz önünde bulundurarak işin uzmanından destek almanız ekstra maliyetlerin ortaya çıkmasını engelleyecektir.

Pimaş tıkanıklığı açma işlemi  nasıl yapılır ?

Tıkanıklık meydana geldiğinde kendi yöntemlerinizi kullanmaya çabalarsınız. Fakat pis su giderde yapacağınız her yanlış işlem pimaşlara zarar verecektir. Bunun için  daha fazla olumsuzluklar yaşamadan bizimle iletişime geçmelisiniz.

Pimaşlardaki tıkanıklıkları açmak için evinizin yada iş yerinizin hiçbir yerinin kırılmasına gerek yoktur. Bunun için işin ehli ve profesyonel anlayışla hizmet veren firmamızla iletişime geçmelisiniz. Üretilmiş son teknoloji kameralı cihazlarımız ve makinelerimiz ile tıkanıklık açma işlemini kırmadan açmaktayız. Bu uygulamada ilk önce tıkalı olan bölgeye tıkanıklık yayı salınabilmesi için uygun gider tespit edilir, sonra pimaş boru çapına göre 16 lık veya 22 lik yay salınır. Sonraki aşamada tıkanıklık nedeni cisim ya rögara itilir ya da tıkanıklık yayı ucundaki aparata sarılarak giderden çıkartılır.

Pimaş tıkanıklığı

Gerek duyulduğunda bu uygulamaya ek kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yapılır. Pimaş tıkanıklık sorunları pis suyun sirkülasyonunu sağlayacak olan borular döşenirken gerekli eğimlerin verilmemesi ve inşaat zamanından kalan molozlar yüzünden de tıkanıklık oluşabilmektedir. Bu durumda da tıkanıklığın olduğu bölgeyi cihazla tespit edip onarımını yapmaktayız.

Robotla pimaş tıkanıklığı açma

Profesyonel ekibimiz pimaşlardaki tıkanıklığın sebebini tespit ederken ve sonrasında pimaş tıkanıklığını açarken en son teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir. Boruda biriken ve tıkanıklığa sebep olan birikinti kamera ile tespit edilip tıkanıklığın olduğu yere sarmal şeklindeki çelikten üretilmiş cihazla müdahalede bulunur. Pimaşta biriken tıkanıklığa sebep olan tortu  parçalanarak daha küçük parçalar haline gelip borudan akıp gidiyor. Bundan sonra basınçlı su verilerek borular iyice temizlenmiş oluyor.

Tıkanmış pimaşlar böyle açılmış olur. Ne boru, ne fayans, ne de duvar kırmak zorunda kalınmıyor. Özellikle tıkanmış tuvalet giderleri için en uygun yöntem budur. Çünkü pis suların etrafa yayılma ihtimali olmaz. Tuvaletlere döşenen pis su boruları özellikle tuvalet kağıdı yabancı cisimler ve özellikle klozetlere hiç atılmaması gerekenler ne yazık ki sık sık atılması sonucu kolayca tıkanabiliyor.

Tıkanıklık açma cihazla yapılır

Pis su tesisatı yapıldığı sırada yanlış döşenmiş dirseklerde olmuşsa bu tıkanmalar daha da artıyor. Suyun akışını da yavaşlatan bu dirsekler zamanla tortuların biriktiği yer olmaya başlıyor. Robotla pimaş tıkanıklığı açma işte bu sorunu çözmede büyük kolaylık sağlıyor. Verilen bu hizmet sonunda en çok önemsediğimiz müşteri memnuniyeti sağlanmış oluyor.

Firmamız son teknoloji cihazlarla çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup, kaliteli hizmet vererek her geçen gün yeniliklerle gelişme çabası içerisindedir.

Benzer tesisat hizmetlerimiz :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53