peteklerde toz temizliği 679 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler petek toz temizliği veya petek dışı toz temizleme servisi yüksek basınçlı buhar makinesi ile peteklerin tozlarını temizler. Etiler petek temizliği servisi, petek aralarının tozları temizlenmeli diye çoğu defa sahada da bilgi vermektedir. Etiler buharlı petek toz temizliği kalorifer temizliği servisi ile hem tesisat içi petek temizliği hem de petek aralarının temizliği yapılır.

İstanbul’da her iki hizmeti aynı anda sunan çok firma bulunmamakta olup tek elden bu hizmetleri almanın avantajlarını yaşayın. Uzmanlar Tesisat olarak petek aralarının temizliğinde ilklerden olup bu hizmeti tecrübeleriyle daha ileri taşıma gayretindedir.

Etiler petek toz temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler petek toz temizliği | Uzmanlar Tesisat

Etiler petek toz temizliği servisi

Petek aralarında biriken tozlar, tüyler ve diğer atık tozlar buharlı cihaz ile etraf kirletilmeden temizlenir. Etiler kalorifer peteği toz temizliği olarak bu uygulamayı yıllardan beri yaptığımız için toz temizliğinde hangi noktaların önemli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu anlamda peteklerin sadece ulaşılabilen yerleri değil, petek ızgaralarında, petek kanallarında biriken tozlarında temizletmeniz gerekir. Petek toz temizliği için Etiler petek temizliği servisimizden yardım alabilirsiniz. Petekler ısınmanız için özel bir yapıya sahip olup, bu yapıda  petek ızgaraları, kanalları tozların birikmesini çok uygundur. Bunların temizliğini evde kendi başınıza yaparak  ise kısmi sonuç alabilirsiniz.

Zamana ve kullanıma bağlı petekler evinizi ısıtırken bir yandan da tozdan etkilenir. Bu yüzden her sene petek toz temizliği yapılması sağlıklı ısınma açısından elzemdir. Etiler petek toz temizliği servisi olarak bu hizmeti cihazla veriyoruz. Petekleri yerinden sökmeden tecrübeli çalışanlar ve profesyonel cihazlar ile etrafı kirletmeden bu temizliği yapıyoruz. Cihazın basınçla püskürttüğü kuru buharla peteklerinizde en ulaşılamayan bölgelerde  birikmiş olan tozları rahatlıkla temizliyoruz.

Neden Petek Toz Temizliği Yapılmalıdır?

Peteklerde tozlanma hem evinizdeki görüntüyü bozar, hem de sağlığınız için tehlikelidir.  Peteklerden havaya karışan tozlar solunduğu takdirde astım, zatürre, bronşit gibi rahatsızlıkları tetikler. Alerjik reaksiyona neden olabilir. Evinizin köşesinde tozlu peteklerde görmek istemezsiniz. Bu nedenle Etiler tesisat temizliği yapan, peteklerinizi tozdan temizleyecek firmamızı arayın ustalarımızı çağırın. Petek toz temizleme cihazı ile peteklerinizi konforlu bir şekilde temizleyelim. Peteklerinizi yeni takıldığı gibi tozsuz, tertemiz yapalım. Buharlı cihazla hem petek içleri temizlenir hem de yüksek ısıda buharlaşan su ile dezenfekte edilir.

Benzer Gönderiler: