• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Petek temizleme servisi

Petek temizleme servisi

Petek temizleme servisi – Petek temizleme cihazı ve kimyasalı kullanarak kalorifer petek temizliğini yapar

Petek temizleme servisi olarak sunduğumuz bu hizmet ile ilgili farkındalık oluşması kış aylarında gerçekleşmektedir. İnsanlar haklı olarak ihtiyaç doğduğunda bu hizmeti talep etmekteler.

Kış geldiğinde kalorifer tesisatından ve peteklerden istediğiniz verimi almak için bu hizmeti alın. Petek temizleme  servisinin sunduğu bu hizmetin ne kadar önemli olduğunu atlamayın. Kombi bakımı yaptırıp ısınma sorunu yaşamak istemezsiniz sanırız. Bu nedenle peteklerin temizliğini periyodik olarak yaptırmalısınız. Kış gelmeden önceki hazırlıklarınıza petek temizliği fiyatlarını öğrenerek bu hizmeti de dahil edin.

 Petek temizliği fiyatları hakkında detaylı liste, sayfanın en sonunda ki linkte mevcuttur.

Petek temizliği yaptırmayı düşündüğünüzde, bunun size ne kadara mal olacağı da için önemlidir. Ancak öncelikle petek temizliği yaptırmadığınız takdirde bundan ne kadar zarar göreceğinizi de hesaba katmalısınız. Kombi ayarladığınız derecede sistemdeki suyu ısıtırken, peteklerde evinizi ısıtma görevini üstlenir. Eğer peteklerde tıkanıklık varsa, kombinizi yüksek ayarda yakmanız, boşa yakıt harcamanız demektir. Sonra da kombi çalışıyor ben ısınamıyorum dersiniz. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak için petek temizliğini yaptırın.

 Petek temizliği hizmetini alırken çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fiyat değişkenliklerine neden olan farklı sebepler vardır. Bu anlamda petek temizleme fiyatının nelerden dolayı değişkenlik gösterdiğine dikkat etmelisiniz. Petek temizliği belirli aralıklarla, petek temizleme servisine yaptırılmalıdır. Bu hizmeti aldığınızda, petekler istenilen düzeyde evinizi ısıtabilir. Isınma sorunu yaşamadan kışı sıcak geçirebilirsiniz.

Petek temizliği fiyatları konusunda araştırma yaptığınızda, öncelikle tesisatçı hangi yöntemle petek temizliği yaptığına dikkat etmelisiniz. Çünkü yukarıda anlattığımız gibi çeşitli petek çeşitleri olduğundan temizlikleri de farklılık gösterir. Bazı tesisatçılar tazyikli sularla, bazıları kimyasal maddelerle petek temizliği yapar.

Petek temizleme servisi, petek temizleme makinesi yardımıyla kimyasal ilaç kullanarak petek temizliği yapar. En faydalı, en iyi sonucun alındığı bu yöntemi kullanan tesisatçılardan fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaçlarla temizlik işlemi yapıldığında, gerçekten petekler temizlenmiş olur.

temizlenmiş olur.

Tesisatçı bu yöntemi kullanıyorsa, petek temizleme fiyatları konusunda bir değerlendirme yapabilirsiniz. Tesisatçı kurumsal bir firma ise, fiyatlar konusunda bir sıkıntı da yaşamazsınız. Kullandığı yöntemden, aldığınız hizmetten memnun kalırsınız. Her türlü sorunda karşınızda sorununuza çözüm sunacak muhatabınız olur. Bu firmalar deneyimli ustalarıyla, yeni yöntemleriyle müşterilerine destek olurlar. Sonradan yaşanabilecek sorunlarda bile sizi dinler yardımcı olmaya çalışırlar.

Petek temizleme fiyatları belirlenirken, öncelikle evinizin büyüklüğü, peteklerin sayısı ve büyüklüğü gibi konuların değerlendirilmesi gerekir. Bu sayede daha sağlıklı fiyatlar çıkarılabilir. Tesisatçının keşif yapmasına gerek kalmadan petek temizliği fiyatlarını çıkarabilir. Zira yapılacak uygulama ve evdeki petek sayısı bellidir.

Baştan işi sıkı tutarsanız sonradan sürpriz bir durumla karşılaşmazsınız. Petek temizliğini yaptırdıktan sonra zahmetli olmayan bir işlem olduğunu göreceksiniz. Her şey sıcak bir kış geçirmeniz için yapılmaktadır. Ustalar deneyimleriyle sizi mağdur etmeden petekleri profesyonel uygulama ile temizler.

İstanbul petek temizleme servisi

İstanbul’da yaygın olan ve her yıl talep eden sayısı artan petek temizleme uygulamasının nasıl yapıldığı önemlidir.  İstanbul petek temizleme servisi olarak bu durumda katkımızın büyük olduğuna inanmaktayız. Usulünce yapılan petek temizleme sayesinde, kışın evinizdeki ısının artırılması ve sıcak bir ortamda yaşamanız mümkün olur. Almış olduğunuz petek temizliği hizmeti ile doğal gaz giderleriniz azalır. Kalorifer tesisatının ve kombinin  uzun yıllar evinizi sorun çıkarmadan ısıtması sağlanır. Bu nedenle kış gelmeden nasıl kombi bakımını yaptırıyorsanız, petekleri de kontrol ettirmelisiniz.

Sağlıklı bir uygulama için İstanbul petek temizleme servisine bu işlemi yaptırmalısınız. Bunun için firmalar farklı yöntemleri kullansa da, içlerinde en sağlıklı olanı petek temizliği uygulamasın cihazla yapılanıdır. Cihaz kullanılan yöntemde uygulama yapılırken petekler sökülmez. İlaçlı uygulama yapılarak bütün tesisat ve petekler temizlenir. Bu şekilde yapılan temizlikte etraf kirlenmez evi toplamanıza gerek kalmaz.

Makine kalorifer tesisatına bağlanarak tesisata petek temizliği kimyasalı  verilir. Kimyasal ilaç tesisat içerisinde dolaşarak tortu çapak ve kireç gibi kirliliği tamamen çözer. Bu şekilde petekler sökülmeden yerinde bir petek  temizliği yapılmış olur.

Petek temizliği belki de pek çoğumuzun daha önceden duymadığı bir işlemdir. Bu nedenle kış geldiğinde kombi bakımı yaptırılıp peteklerden yüksek ısı beklenir. Yüksek ısı beklenir dedik çünkü, petekler zamanında temizlenmediği için kombi evinizi ısıtmakta yetersiz kalır. Bu yüzden kış gelmeden sizlerde mutlaka önleminizi almalısınız. Hem sıcak bir ortamda bulunmak, hem de yakıt tasarrufu  için, petek temizliğini ihmal etmemelisiniz. Petek temizliği demişken bu uygulamayı gözünüzde büyütmemelisiniz. Sadece 45 dakika ve 1 saat içinde peteklerde temizlik işlemi yapılmaktadır. Burada önemli olan petek temizliğinin hangi yöntemle yapılıyor olmasıdır. Çünkü farklı yöntemleri kullanarak sizlere bu hizmeti veren tesisatçılar var.

Petek temizliğinde en iyi sonuç, İstanbul petek temizleme servisinin petek temizleme makinesi ve ilaçların kullanıldığı yöntemdir. Günümüzde her alanda yenilikler olmaktadır. Tesisat sektöründe de vatandaşın yaşam kalitesini arttıracak yenilikler kullanımdadır. Ancak her tesisatçı bunlara geçişte hızlı davranmayabilir. Bu nedenle petek temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda, mutlaka tesisatçınızın kullanacağı yöntemi sorgulamanızı tavsiye ederiz. Daha da iyisi kurumsal tesisat firmalarından destek alarak, her türlü sorunda yanınızda olacak deneyimli ekiplerle petek temizliği yaptırmalısınız.

Kalorifer tesisatında kullanıma bağlı ve geçen zamana bağlı olarak oluşan kirlilik yüzünden ısıtma sisteminiz sağlıklı çalışamaz. Uzman ekiplerin petek temizliği yapması halinde hem kalorifer tesisatı sağlıklı çalışır, hem de ömrü uzar. Bu sayede pahalı bakım ve onarım masraflarından da kurtulmuş olursunuz. Peteklerin üstü ısınıp, altı ısınmadığında, kombi yüksek derecede çalışsa da ısınamazsınız. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak için sizlerin de petek temizliği yaptırma zamanınız gelmiş demektir. Alüminyum peteklerde ve yerden ısıtmalı tesisatında 1 yılda en geç 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekir.

Buna uyduğunuz takdirde ısıtma tesisatınız  sorunsuz çalışır, sizler de kışın ısınır, cebinizi korumaya alırsınız. Peteklerinizde tıkanma olduğundan kombi daha fazla çalışacak, daha fazla zorlanacaktır. Yaktığınız yakıt miktarı da fazla olacak, ancak ısınamayacaksınız. Bunlara katlanmak yerine petek temizliği yaptırmanız en iyi yoldur.

Radyatör temizliği fiyatları

Burada okuyacağınız bilgilerin petek temizleme ile eş değer olduğunu göreceksiniz. Nedeni aslında bu uygulama ile petek temizliğinin aynı cihaz ve kimyasal ile yapıldığındandır. Radyatör temizliği fiyatlarının da bu anlamda benzerlik göstermesi olası bir durumdur.

Radyatörler metal aksamlı olduğundan, her zaman sistemde bulunan sudan etkilenirler. Öncelikle suyun kireçli olması nedeniyle radyatörlerin içi zamanla kireçlenir. Birde suyun içindeki tortular nedeniyle radyatörlerin dibinde çamurlaşma oluşur. Bu etkilerin giderilmesi için, belirli zamanlarda radyatör temizliği yapılması gerekir. Bunu en geç 2 yılda bir yaptırmalısınız. Kış geldiğinde gerçekten ısınmak istiyorsanız, radyatör temizliğini ihmal etmeyin. Tesisatçı radyatör temizliğini petek temizleme makinesiyle yapıyorsa bunun için ilaç kullanıyorsa, 1 saat içinde radyatörler eski sağlıklı günlerine geri döner. Aksi takdirde kışın radyatörlerinizin üstü ısınır, altın ısınmaz ya da hiç ısınmayabilir.

Petek temizleme servisi

Isıma seviyesi radyatörlerdeki tıkanıklıkların derecesiyle alakalıdır. Böyle zor bir durumda kalmamak için radyatör temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kurumsal, deneyimli bir tesisatçıdan bu konuda destek alırsanız, radyatör temizliği işleminin ne kadar kolay olduğuna sizler de şahit olursunuz. Yeni yöntemler kullanılarak, deneyimli ustalarla radyatörler kısa sürede temizlenir. Uygun radyatör temizliği fiyatı ile kış geldiğinde daha az yakıt tüketerek, daha fazla ısınır evinizde konforlu sıcak bir ortam oluşturursunuz.

Radyatörlerin sökülerek tazyikli suyla temizlenmesi doğru mudur ?

Radyatör temizliğinde bu yöntemin kullanılması halinde, radyatörler yerinden söküldüğünden içine oksijen girmekte ve paslanmayla karşı karşıya kalınmaktadır. Üstelik bu yöntemde sadece radyatörler temizlenmekte, borulardaki pislikler yerinde kalmaktadır. Radyatörlerin içindeki kireçlenmeyi tazyikli suyun tam anlamıyla temizlediği de söylenemez. Ancak radyatörlerde biriken pisliklerin temizlenmesi mümkün olabilir. Bu sayede radyatörlerde  kısmi temizlik yapılmış olacağını söyleyebiliriz. Sonuç radyatörlerin sökülüp tazyikli su ile temizlenmesi doğru değildir.

Petek temizliği nasıl yapılır ?

Petek temizliğinde farklı yöntemler kullanan tesisatçılar bulunmaktadır. Bunları anlattığımızda sizlerde en iyi yöntemin hangisi olduğuna kolayca karar vereceksiniz. Kullanılan şebeke sularının kireçli olması nedeniyle, metal aksamlı olan radyatörler kireçten ve suyun içindeki pisliklerden dolayı tıkanır. Bu süreç sonunda  ısınma sorunları yaşanmaya başlanır. Bazen peteklerde kısmı ısınma sorunu, bazen de tam ısınma sorunu yaşanabilir. Bunların ortadan kaldırılması için kullanılan yöntemlerin hepsi aynı randımanı vermez. Bu yüzden tercihinizi buna göre yapmalı, kombiyle sorunsuz ısınmanın keyfini sürmelisiniz. Bu aşamada farklı sorular akla geldiğini düşündüğümüzden bu soruları ele almaya çalışalım.

Cihaz olmadan, petek temizleme kimyasalı ile petek temizliği sağlıklı olur mu?

Bu yöntemde petekler için özel üretilen kimyasal maddelerle temizlenir. Kimyasalların özelliği kombi ve radyatörlere herhangi bir zarar vermeden temizlik yapmalarıdır. Buna rağmen yöntemin uygulama şekli istediğiniz gibi bir sonucun alınmasına engel olur. Çünkü cihaz olmadan, kalorifer tesisatında verilen petek temizleme kimyasalından sonra, kombinizi birkaç saat çalıştırmanız gerekebilir.

Bazen bütün gün kombinizi çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sayede kimyasal madde sistemdeki tüm kalıntıları temizler, kireçleri giderir. Ancak bu yöntemin en önemli kusuru, içerideki suyun sistemden tama olarak boşaltılamaması, pisliklerin içeride kalmış olmasıdır. Bu yüzden çok kısa sürede aynı problemleri yeniden yaşama olasılığınız oldukça yüksektir.

Birde cihaz olmadığından yüksek basınç ile temizlik yapılamaz. Buna bağlı tesisatta ve peteklerde tam temizlik yapılmış olmaz.

Petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile petek temizliği nasıl yapılır ?

Kalorifer tesisatının ve peteklerin içinde bulunan pis su hareketli olduğundan tesisatı aşındırma etkisi gösterir. Zamanla tesisatın içinde temas ettiği yerlerde, yüzeylerde aşınmaya sebep olur. Metal aksamda, plastik parçalarda, vana, radyatör yüzeylerinde aşınmaya neden olup, paslanmayı ve çamurlaşmayı hızlandırır.

Bu etkiler arttıkça peteklerde ısınma sorunu, su damlatma, kombi arızası gibi etkiler görülmeye başlar. Petek temizliği yapılmadığı için peteklerde oluşan tıkanıklıklar nedeniyle suyun sirkülasyonu azalır. Sirkülasyon azaldığı için peteklere sıcak su istenilen sıcaklıkta ulaşmaz. Hem sıcak suyun ısısının az olması hem de peteklerin tıkalı olmasına bağlı olarak peteklerin yarısı ısınır, yarısı ısınmaz. Bu sebeplere dayalı olarak hem ısınma konforunuz etkilenir, hem de ısınma maliyetlerinizde artış olur. İşte petek temizleme servisi tarafından profesyonel uygulama ile yapılan petek temizliği  işlemi bu sebeplere dayalı gereklidir.

Petek temizliği nasıl yapılır ?

Petek temizleme işleminde petek temizleme makinesiyle birlikte petek temizleme kimyasalı kullanılırsa, tesisatın iç yüzeylerindeki kireç birikimleri zahmetsiz şekilde temizlenir. Üstelik tesisata zarar verilmeden temizlik yapılır. Petek temizliği ile kalorifer tesisatının, peteklerin ve  kombinin ömrü uzar. Temizlikte kullanılan kimyasal kireci çözmekle kalmaz, yeniden oluşumuna engel olur. Petek temizliğini alüminyum radyatörler için her yıl yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yerden ısıtmalı sistemlerde de her yıl petek temizliği yapılmalıdır. Bir sene petek temizliği ihmal ederseniz, öteki yıl mutlaka yaptırmalısınız.

Bu yöntemde kullanılan kimyasal maddeler önceki yöntemde kullanılan kimyasallarla aynı özellikleri taşımaktadır. Yani kalorifer tesisatına herhangi bir zarar vermezler. Oldukça güvenli şekilde kullanıma uygundur. Bu yöntemde petek temizleme makineside kullanıldığından, sonuçta başarılı bir şekilde petek temizliği yapılmış olur. Petek temizleme servisi tarafından yapılan uygulamada, petek temizleme makinesi petek temizleme kimyasalını tesisatta dolaştırır. Öncelikle tesisattaki sıcaklık makinenin yardımıyla 40-45 dereceye çıkarılır. Makinenin yüksek devirli pompası sayesinde kimyasal maddeyle karışık olan su kalorifer tesisatı içinde dolaştırılır.

Petek temizleme uygulaması

Peteklerde, borularda olan tıkanıklıklar makinenin basıncıyla daha kolay çözülür. Yapılan işlemler ortalama45 dakika 1  saat kadar devam eder. Artık peteklerle birlikte tüm kalorifer tesisatının içi temizlenmiş olur. Tesisattaki borular ve dirseklerde temizlendiğinden, ısınma sorunlarını yaşamazsınız. Bu temizlikte petek temizleme kimyasalı  tesisattaki, peteklerdeki tıkanıklıkları açar. İçerideki atıklarda petek temizleme makinesinin içerisinde toplanarak kalorifer tesisat dışına atılır. Petekler ilk günkü gibi sağlıklı şekilde işlevini yerine getirecek duruma gelir. Bahse konu uygulamayı, petek temizleme servisi yapmakta olup bu uygulamanın doğru yapılaması ısınmanızda en büyük etkendir.

Sizlere açıklamaya çalıştığımız petek temizleme yöntemleri arasında hangisinin daha faydalı olacağına karar verebilirsiniz.

Petekler sökülmeden cihazla temizlik

Henüz kış gelmeden nasıl kombi bakımınızı yaptırıyorsanız, tesisatçıya petekleri de kontrol etmesini istemelisiniz. Petek temizleme işlemini kış gelmeden, petek temizleme servisi ile iletişime geçerek  yaptırınız. Bu sayede hem soğuk havalarda mağdur olmazsınız, hem de kışı hazırlıklı karşılamış olursunuz. Kombi ile ısınma insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Ancak kalorifer sisteminize gereken özeni göstermediğiniz takdirde, bir anda yaşam kalitenizin düştüğünü görebilirsiniz. Isınma sorunları yaşar, doğal gaz faturalarınız kabarır, kombinin ömrü kısalır.

Bu nedenle petek temizleme işlemini gerektiği zaman mutlaka yaptırmalısınız. Sorun yaşamayı beklemeden, belirli periyotlarla petekleri temizletmelisiniz. Korkmayın petek temizliği sırasında evinizde bir hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Her şey petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı sayesinde konforlu bir şekilde tamamlanır.

Petek temizliği neden yapılmalıdır ?

Ben kombi bakımını yaptırıyorum, petek temizliğini neden yaptırmalıyım diye merak edebilirsiniz. Kombi bakımı her yıl düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Fakat petek temizliğini ihmal ederseniz, kombi sağlıklı bir şekilde çalışmaz. Ayarladığınız derecede sistemdeki suyu ısıtsa da, peteklerde tıkanıklık varsa evinizin ısınmadığına şahit olacaksınız. Kalorifer tesisatı bir bütün olarak düşünmelisiniz. Her parçası işlevini yerine getirmelidir. Kombi suyu ısıtmalı, peteklerde ısıyı iletmelidir. Petek temizleme servisi olarak şunu net ifade etmiş olalım. Sadece petek temizliği de yeterli değil, sadece kombi bakımı da yeterli değildir.

Petek temizleme ustası

Petek temizliğini yaptırmadığınızda, kombi aşırı çalışıp zorlanacak ve ömrü kısalacaktır. Sürekli ısınmak amacıyla kombinizi çalıştıracağınız için, daha fazla yakıt yakacak, çevreyi daha fazla kirleteceksiniz. Bu esnada kombi yorulacak, hatta arıza bile yapacaktır. Kış ortasında evinizde bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Sizlere kombi bakımınızla birlikte petek temizliği yaptırmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz. Buna uyarsanız, yaşadığınız tüm olumsuzluklar tersine dönecek ve sıcak bir kış geçireceksiniz. Bu yüzden petek temizliğinin mutlaka yapılması gerekir.

Petek temizleme makinesi nedir ?

Peteklerin sökülmeden tesisat ve peteklerin temizliği için kurgulanmış elektronik bir cihazdır. Petek temizleme işleminde kullanılan petek temizleme makinesi, mükemmel bir temizlik yapılmasını sağlar. Isınma sorunu bulunan peteklerde istenilen randımanın alınması için petek temizleme makinesi kullanılmalıdır. Tesisata bağlanan makine çalıştırılarak petek temizleme kimyasalının olduğu suyu sistemde dolaştırır. Sisteme verdiği basınçla birlikte içerdeki kireç tabakalarını, tıkanıklıkları daha kolay çözer. Filtre sistemi sayesinde sistemin içindeki kalıntıları tutarak, yeniden kalorifer tesisatına karışmasına engel olur.

Makine ile petek temizliği

Bu yöntemin kullanıldığı petek temizliğinde oldukça başarılı sonuçlar alınır. Petek temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda, tesisatçının petek temizleme makinesi kullanmasına özen göstermelisiniz. Kalorifer sistemindeki atıklar, çamurlaşmalar, kireç kalıntıları en iyi bu şekilde temizlenir. Sadece petekler değil, tesisatınızdaki borularda, vanalarda olan kireçlenme bile temizlenmiş olur.

Petek temizleme kimyasalı ne işe yarar?

Isınma amaçlı kullanılan kalorifer sistemlerinde zamanla suyun yapısı gereği peteklerinizde, borularda kireç oluşumu, çamurlaşma gibi etkiler oluşur. Petek temizleme kimyasalı sistemin metal yüzeylerine, plastik aksamına tutunan çamur tortu kireç gibi kirliliği temizler. Bu temizlik yapılırken tesisatat zarar vermeden özel formülasyonu sayesinde petek temizleme işlemi yaparak, tesisatınızın örünü uzatır. Kimyasal temizlik maddesi olmasına rağmen petek temizliğinde güvenle kullanılır. Petek temizleme kimyasalı sayesinde daha az yakıt harcayarak, istediğiniz ısıya ulaşabilirsiniz.

Bu sayede en az % 20 dolayında tasarruf yapmış olursunuz. Petekleriniz ısı iletimini sağlıklı bir şekilde yapacak ve peteklerin her yeri eşit derecede ısınacaktır. Kombiniz zorlanmadığından, gereksiz yere yanmadığından dolayı yakıt tasarrufu da yapacaksınız. En önemlisi kışın dilediğiniz gibi ısınacaksınız. Komşularınızın evi gibi sıcak bir ortamda kışı geçireceksiniz.

Petek temizleme kimyasalı

Tıkanmış petekler ısı iletimini geciktirir, daha uzun sürede ısınmaya başlar. Bazı yerleri ısınırken, bazı yerleri soğuk kalır. Kombinizin sirkülasyon pompası zorlandığından daha fazla ses çıkarmaya başlar. Peteklerde özellikle üst kısımlar ısınır, alt kısımlarda çamurlaşma olduğundan ısınma meydana gelmez. Bunlar petek temizliği yapılmasını gerektirecek ip uçlarıdır.

Petek temizleme kimyasalı ile temizlik yapılması gerektiğini işaretleridir. Peteklerin ve kalorifer sisteminizin zarar görmeden temizlenmesini sağlamak için, tesisatçı petek temizleme kimyasalından faydalanmalıdır.

Kireçlenme etkisini giderecek por çöz gibi başka aşındırıcı kimyasal maddelerin kullanımı peteklerinize ve tesisatınıza zarar verecektir. Bu konuda özenli olmanızı tavsiye ederiz. Petek temizleme servisi olarak uyarmak görevimiz, her temizlik maddesini peteklerde kullandırmamalısınız. Kalorifer sisteminize zarar vermeyecek olan, özel üretilmiş petek temizleme kimyasalı sayesinde petekleriniz temizlenmelidir.

 Kışı sorunsuz geçirmek için, petek temizleme servisi ile iletişime geçin.

Petek temizliği fiyatları

 Petek Temizliği Hizmeti  Verdiğimiz  İlçeler 

  1. Bravo. Evde kombileri kısık açtığımız halde bile iyi ısıtıyor. Uzmanlar Tesisata bizzat teşekkür etmek istedim.

  2. Tesisatla ilgili tıkanıklık sorunu vardı onu kırmadan çözdüler sonrasında kendilerini tanıyınca,bir konuda daha yardım istedim.
    Sorun Petekle ısıtmıyordu cihaz ve kimyasal ile onuda hallettiler çok memnun kaldım.Çok teşekkürler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53