• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Petek temizleme servisi

Petek temizleme servisi

Petek temizleme servisi – Petek temizleme cihazı ve kimyasalı kullanarak kalorifer petek temizliğini yapar

Petek temizleme servisi olarak sunduğumuz bu hizmet ile ilgili farkındalık oluşması kış aylarında gerçekleşmektedir. İnsanlar haklı olarak ihtiyaç doğduğunda bu hizmeti talep etmekteler.

Kış geldiğinde kalorifer tesisatının sayesinde kolayca ısınmayı düşünüyorsanız, ısınmada petek temizleme  servisinin sunduğu bu hizmetin ne kadar önemli olduğunu atlamayın. Kombi bakımı yaptırdım derken ısınma sorunu yaşamak istemezsiniz sanırız. Bu nedenle peteklere iyi bakmalısınız. Gerekiyorsa kış gelmeden önceki hazırlıklarınıza petek temizliği fiyatlarını öğrenerek bütçenize bu maliyeti de ilave etmelisiniz. Petek temizliği fiyatları hakkında detaylı liste, sayfanın en sonunda ki linkte mevcuttur.

Petek temizliği yaptırmayı düşündüğünüzde, bunun size ne kadara mal olacağını da dikkate alırsınız. Ancak öncelikle petek temizliği yaptırmadığınız takdirde bundan ne kadar zarar göreceğinizi hesaba katmalısınız. Kombiyi ayarladığınız derecede sistemdeki suyu ısıtırken, peteklerde evinizi ısıtma görevini üstlenir. Eğer peteklerde tıkanıklıklar varsa, kombinizi yüksek ayarda yakmanız, yakıt harcamanız boşuna masraf yapmanız demektir. Kombi çalışıyor ben ısınamıyorum dersiniz. Bu arada petek temizleme fiyatının ne kadar etkilendiğinizi de hesaba katmalısınız.

Petek temizliği belirli aralıklarla, petek temizleme servisi aranarak bu hizmet alındığında, peteklerde istenilen düzeyde evinizi ısıtabilir. Isınma sorunu yaşamadan kışı geçirebilirsiniz. Petek temizliği fiyatları konusunda araştırma yaptığınızda, öncelikle tesisatçı hangi yöntemle petek temizliği yaptığına da dikkat etmelisiniz. Çünkü yukarıda anlattığımız gibi çeşitli petek temizleme yöntemleri kullanılmaktadır. Bazı tesisatçılar tazyikli sularla, bazıları kimyasal maddelerle petek temizliği yapar.

Petek temizleme servisi, petek temizleme makinesi yardımıyla kimyasal madde kullanarak petek temizliği yapar. En faydalı, en iyi sonucun alındığı bu yöntemi kullanan tesisatçılardan fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Petek temizleme makinesi ile kimyasal maddelerle temizlik işlemi yapıldığında, gerçekten petekler temizlenmiş olur.

Tesisatçı bu yöntemi kullanıyorsa, petek temizleme fiyatları konusunda bir değerlendirme yapabilirsiniz. Tesisatçı kurumsal bir firma ise, fiyatları konusunda bir sıkıntı da yaşamazsınız. Kullandığı yöntemden, aldığınız hizmetten memnun kalırsınız. Her türlü sorunda karşınızda muhatabınız olur. Bu firmalar deneyimli ustalarıyla, yeni yöntemleriyle müşterilerine destek olurlar. Sonradan yaşanabilecek sorunlarda bile mağdur olmazsınız.

Petek temizleme fiyatları belirlenirken, öncelikle evinizin büyüklüğü, peteklerin sayısı ve büyüklüğü gibi konuların değerlendirilmesi gerekir. Bu sayede daha sağlıklı fiyatlar çıkarılabilir. Gerekirse tesisatçı bir ön inceleme yaparak, petek temizliği fiyatlarını çıkarır, daha sonradan ek maliyetleri ödemek zorunda kalmazsınız. Baştan işi sıkı tutarsanız, petek temizliğinin fazla zahmetli olmayan bir işlem olduğunu göreceksiniz. Her şey sıcak bir kış geçirmeniz için yapılmaktadır. Ustalar deneyimleriyle sizi mağdur etmeden petekleri profesyonel uygulama ile temizlemektedir.

İstanbul petek temizleme servisi

İstanbul’da yaygın olan ve her yılı talep edeni çokça olan petek temizleme uygulamasının nasıl yapıldığını bilen sayısı oldukça artmıştır. İstanbul petek temizleme servisi olarak bu durumda katkımızın büyük olduğuna inanmaktayız.Usulünce yapılan petek temizleme sayesinde, kışın evinizdeki ısının artırılması ve sıcak bir ortamda yaşamanız mümkün olur. Almış olduğunuz petek temizliği hizmeti ile doğal gaz giderleriniz azalır, kalorifer tesisatının ve kombinin  uzun yıllar evinizi sorun çıkarmadan ısıtması sağlanır. Bu nedenle kış gelmeden nasıl kombi bakımını yaptırıyorsanız, petekleri de kontrol ettirmeli ve İstanbul petek temizleme servisine petek temizliği işlemi yaptırmalısınız. Bunun için firmalar farklı yöntemleri kullansa da, içlerinde en sağlıklı olanı petek temizliği uygulaması ,petek temizliği makinesi ve petek temizliği kimyasalı ile petekleri sökmeden yapılan temizliktir.

Bu temizlik sırasında petek temizliği makinesi ve petek temizliği kimyasalı kullanılması pratik bir uygulama olup,etraf kirlenmez. Makine kalorifer tesisatına bağlanarak içeriye petek temizliği kimyasalı  verilir. Kimyasallar içerdeki kireci çözer, suyla dolaşan kimyasal madde içerideki atıkları da makinenin filtresine gönderir. Bu şekilde petekler sökülmeden yerinde bir petek  temizliği yapılmış olur.

Petek temizliği belki de pek çoğumuzun daha önceden duymadığı bir işlemdir. Bu nedenle kış geldiğinde kombiyle zorla ısınmaya çalışılır. Zorla dedik çünkü petekler zamanında temizlenmediği için, evinizi ısıtmakta yetersiz kalır. Bu yüzden kış gelmeden sizlerde mutlaka önleminizi almalısınız. Hem sıcak bir ortamda bulunmak, hem de yakıt tasarrufu  için, petek temizliğini ihmal etmemelisiniz. Petek temizliği demişken bu uygulamayı gözünüzde büyütmemelisiniz. Sadece 1-1,5 saat içinde peteklerde temizlik işlemi yapılmaktadır. Burada önemli olan petek temizliğinin hangi yöntemle yapılıyor olmasıdır. Çünkü farklı yöntemleri kullanarak sizlere bu hizmeti veren tesisatçılar var.

Petek temizliğinde en iyi sonuç, İstanbul petek temizleme servisinin petek temizleme makinesi ile yapılan, petek temizleme kimyasalının kullanıldığı yöntemdir. Günümüzde her alanda yenilikler olmaktadır. Tesisat sektöründe de müşterilerin yaşam kalitesini arttıracak yenilikler kullanıma sunulur. Ancak her tesisatçı bunlara geçişte hızlı davranmayabilir. Bu nedenle petek temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda, mutlaka tesisatçınızın kullanacağı yöntemi sorgulamanızı tavsiye ederiz. Daha da iyisi kurumsal tesisat firmalarından destek alarak, her türlü sorunda yanınızda olacak deneyimli ekiplerle petek temizliği yaptırmalısınız.

Kalorifer tesisatında kullanıma bağlı ve geçen zamana bağlı olarak oluşan kirlilik yüzünden ısıtma sisteminiz sağlıklı çalışamaz. Uzman ekiplerin petek temizliği yapması halinde hem kalorifer tesisatı sağlıklı çalışır, hem de ömrü uzar. Bu sayede pahalı bakım ve onarım masraflarından da kurtulmuş olursunuz. Peteklerin üstü ısınıp, altı ısınmadığında, kombi yüksek derecede çalışsa da ısınamadığınızda sizlerin de petek temizliği yaptırma zamanınız gelmiş demektir. Alüminyum peteklerde ve yerden ısıtmalı tesisatlarda 1 yılda bir, en geç 2 yılda bir petek temizliği yapılması gerekir.

Buna uyduğunuz takdirde ısıtma tesisatınız  sorunsuz çalışır, sizler de kışın ısınır, cebinizi korumaya alırsınız. Üstelik çevre kirliliğine katkıda bulunmamış olursunuz. Peteklerinizde tıkanma olduğundan kombi daha fazla çalışacak, daha fazla zorlanacaktır. Yaktığınız yakıt miktarı da fazla olacak, ancak ısınamayacaksınız. Bunlara katlanmak yerine petek temizliği yaptırmanız en iyi yoldur.

Radyatör temizliği fiyatları

Burada okuyacağınız bilgilerin petek temizleme ile eş değer olduğunu göreceksiniz.Nedeni aslında bu uygulama ile petek temizliğinin aynı cihaz ve kimyasal ile yapıldığındandır. Radyatör temizliği fiyatlarının da bu anlamda benzerlik göstermesi olası bir durumdur.

Radyatörler metal aksamlı olduğundan, her zaman sistemde bulunan sudan etkilenirler. Öncelikle suyun kireçli olması nedeniyle radyatörlerin içi zamanla kireçlenir. Birde suyun içindeki tortular nedeniyle radyatörlerin dibinde çamurlaşma oluşur. Bu etkilerin giderilmesi için, belirli zamanlarda radyatör temizliği yapılması gerekir. Bunu en geç 2 yılda bir yaptırmalısınız. Kış geldiğinde gerçekten ısınmak istiyorsanız, radyatör temizliğini ihmal etmeyin. Tesisatçı radyatör temizliğini petek temizleme makinesiyle yapıyorsa, bunun için özel üretilmiş petek temizleme kimyasalı olan maddeler kullanıyorsa, 1 saat içinde radyatörler eski sağlıklı günlerine geri döner. Aksi takdirde kışın radyatörlerinizin üstü ısınır, altın ısınmaz ya da hiç ısınmayabilir.

Petek temizleme servisi

Bu radyatörlerdeki tıkanıklıkların derecesiyle alakalıdır. Böyle zor bir durumda kalmamak için radyatör temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kurumsal, deneyimli bir tesisatçıdan bu konuda destek alırsanız, radyatör temizliği işleminin ne kadar kolay olduğuna sizler de şahit olursunuz. Yeni yöntemler kullanılarak, deneyimli ustalarla radyatörler kısa sürede temizlenir.Uygun radyatör temizliği fiyatı ile,kış geldiğinde daha az yakıt tüketerek, daha fazla ısınarak evinizde konforlu sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Radyatörlerin sökülerek tazyikli suyla temizlenmesi doğru mudur ?

Radyatör temizliğinde bu yöntemin kullanılması halinde, radyatörler yerinden söküldüğünden içine oksijen girmekte ve paslanmayla karşı karşıya kalınmaktadır. Üstelik bu yöntemde sadece radyatörler temizlenmekte, borulardaki pislikler yerinde kalmaktadır. Radyatörlerin içindeki kireçlenmeyi tazyikli suyun tam anlamıyla temizlediği de söylenemez. Ancak radyatörlerde biriken pisliklerin temizlenmesi mümkün olabilir. Bu sayede radyatörlerde  kısmi temizlik yapılmış olacağını söyleyebiliriz.

Petek temizliği nasıl yapılır ?

Petek temizliğinde farklı yöntemler kullanan tesisatçılar bulunmaktadır. Bunları anlattığımızda sizlerde en iyi yöntemin hangisi olduğuna kolayca karar vereceksiniz. Kullanılan şebeke sularının kireçli olması nedeniyle, metal aksamlı olan radyatörlerin kireçten ve suyun içindeki pisliklerden dolayı tıkanmasıyla ısınma sorunları yaşanmaya başlanır. Bazen peteklerde kısmı ısınma sorunu, bazen de tam ısınma sorunu yaşanabilir. Bunların ortadan kaldırılması için kullanılan yöntemlerin hepsi aynı randımanı vermez. Bu yüzden tercihinizi buna göre yapmalı, kombiyle ısınmanın keyfini sürmelisiniz.Bu aşamada farklı sorular akla geldiğini düşündüğümüzden bu soruları ele almaya çalışalım.

Cihaz olmadan, petek temizleme kimyasalı ile petek temizliği sağlıklı olur mu?

 Bu yöntemde petekler için özel üretilen kimyasal maddelerle temizlenir. Kimyasalların özelliği kombi ve radyatörlere herhangi bir zarar vermeden temizlik yapmalarıdır. Buna rağmen yöntemin uygulama şekli istediğiniz gibi bir sonucun alınmasına engel olur. Çünkü cihaz olmadan,kalorifer tesisatında verilen petek temizleme kimyasalından sonra, kombinizi birkaç saat çalıştırmanız gerekebilir.

Bazen bütün gün kombinizi çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sayede kimyasal madde sistemdeki tüm kalıntıları temizler, kireçleri giderir. Ancak bu yöntemin en önemli kusuru, içerideki suyun sistemden tama olarak boşaltılamaması, pisliklerin içeride kalmış olmasıdır. Bu yüzden çok kısa sürede aynı problemleri yeniden yaşama olasılığınız oldukça yüksektir.

Petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile petek temizliği nasıl yapılır ?

Kalorifer tesisatının ve peteklerin içinde bulunan su hareketli olduğundan tesisatı aşındırma etkisi gösterir. Zamanla tesisatın içinde temas ettiği yerlerde, yüzeylerde aşınmaya sebep olur. Metal aksamda, plastik parçalarda, vana, radyatör yüzeylerinde aşınmaya neden olup, paslanmayı ve çamurlaşmayı hızlandırır.

Bu etkiler arttıkça peteklerde ısınma sorunu, su damlatma, kombi arızası gibi etkiler görülmeye başlar. Petek temizliği yapılmadığı için peteklerde oluşan tıkanıklıklar nedeniyle suyun sirkülasyonu azalacağından, peteklere ısı ulaşmaz, bazen kısmi ısınma olur. Peteklerin yarısı ısınır, yarısı ısınmaz. Suyun kireci peteklerin yüzeyinde izolasyon tabakası oluşturacağından, ısı iletimi azalır. Bu sebeplere dayalı olaraj hem ısınma konforunuz etkilenir, hem de ısınma maliyetlerinizde artış olur. İşte petek temizleme servisi tarafından profesyonel uygulama ile yapılan petek temizliği  işlemi bu aşamada kaçınılmaz olur.

Petek temizliği nasıl yapılır ?

Petek temizleme işleminde petek temizleme makinesiyle birlikte petek temizleme kimyasalı kullanılırsa, tesisatın iç yüzeylerindeki kireç birikimleri zahmetsiz şekilde temizlenir. Üstelik tesisata zarar verilmeden temizlik yapılır. Peteklerin, tesisatın, kombinin ömrü uzar. Kimyasal kireci çözmekle kalmaz, yeniden oluşumuna engel olur.Petek temizliğini alüminyum radyatörler için her yıl yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yerden ısıtmalı sistemlerde de her yıl petek temizliği yapılmalıdır. Bir sene petek temizliği ihmal ederseniz, öteki yıl mutlaka yaptırmalısınız.

Bu yöntemde kullanılan kimyasal maddeler önceki yöntemde kullanılan kimyasallarla aynı özellikleri taşımaktadır. Yani kalorifer tesisatına herhangi bir zarar vermezler. Oldukça güvenli şekilde kullanıma uygundur. Bu yöntemde petek temizleme makinesi de kullanıldığından, sonuçta başarılı bir şekilde petek temizliği yapılmış olur. Petek temizleme servisi tarafından yapılan uygulamada, petek temizleme makinesi özel petek temizleme kimyasalı suyla birlikte tesisatta dolaştırır. Öncelikle tesisattaki sıcaklık makinenin yardımıyla 40-45 dereceye çıkarılır. Makinenin yüksek devirli pompası sayesinde kimyasal maddeyle karışık olan su kalorifer tesisatı içinde dolaştırılır.

Petek temizleme uygulaması

Peteklerde, borularda olan tıkanıklıklar makinenin basıncıyla daha kolay çözülür. Ortalama olarak yapılan işlemler 1-1.5 saat kadar devam eder. Artık peteklerle birlikte tüm kalorifer tesisatının içi temizlenmiş olur. Özellikle borular ve dirseklerde temizlendiğinden, ısınma sorunlarını yaşamazsınız. Bu temizlikte petek temizleme kimyasalı suyla birlikte tesisattaki, peteklerdeki tıkanıklıkları açarken, içerideki atıklarda petek temizleme makinesinin içerisinde toplanarak kalorifer tesisat dışına atılır. Petekler ilk günkü gibi sağlıklı şekilde işlevini yerine getirecek duruma gelir. Bahse konu uygulamayı, petek temizleme servisi yapmakta olup bu uygulamanın doğru yapılaması ısınmanızda en büyük etkendir.

Sizlere açıklamaya çalıştığımız petek temizleme yöntemleri arasında hangisinin daha faydalı olacağına sizlerde karar verebilirsiniz. Petek temizleme makinesinin kullanıldığı, temizlikte petek temizleme kimyasalından yararlanıldığı takdirde, kalorifer tesisatınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Petek temizliğini daha önce belirttiğimiz gibi alüminyum petekler ve yerden ısıtma tesisatı için her yıl yaptırmanızı veya en fazla 2 yılda bir yaptırmanızı öneriyoruz. Kalorifer tesisatınızı mazottan, kömürden doğal gaza çevirdiğinizde ise, sorun yaşamamak için hiç beklemeden petek temizliği mutlaka yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Petekler sökülmeden cihazla temizlik

Petekler sökülmeden cihazla temizlik

Henüz kış gelmeden nasıl kombi bakımınızı yaptırıyorsanız, tesisatçıya petekleri de kontrol etmesini istemelisiniz. Petek temizleme işlemini kış gelmeden, petek temizleme servisi ile iletişime geçerek  yaptırdığınızda, hem soğuk havalarda mağdur olmazsınız, hem de kışı hazırlıklı karşılamış olursunuz. Kombi ile ısınma insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Ancak kalorifer sisteminize gereken özeni göstermediğiniz takdirde, bir anda yaşam kalitenizin düştüğünü görebilirsiniz. Isınma sorunları yaşar, doğal gaz faturalarınız kabarır, kombinin ömrü kısalır.

Bu nedenle petek temizleme işlemini gerektiği zaman mutlaka yaptırmalısınız. Sorun yaşamayı beklemeden, belirli periyotlarla petekleri temizletmelisiniz. Korkmayın petek temizliği sırasında evinizde büyük işlemler yapılmaz. Her şey petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı sayesinde konforlu bir şekilde tamamla

Petek temizliği neden yapılmalı ?

Ben kombi bakımını yaptırıyorum, petek temizliğini neden yaptırmalıyım diye merak edebilirsiniz. Kombi bakımı her yıl düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Fakat petek temizliğini ihmal ederseniz, kombi sağlıklı bir şekilde çalışmış olsa da, ayarladığınız derecede sistemdeki suyu ısıtsa da, peteklerde tıkanıklık varsa evinizin ısınmadığına şahit olacaksınız. Kalorifer tesisatı bir bütün olarak düşünmelisiniz. Her parçası işlevini yerine getirmelidir. Kombi suyu ısıtmalı, peteklerde ısıyı iletmelidir. Petek temizleme servisi olarak şunu net ifade etmiş olalım, sadece petek temizliği de yeterli değil, sadece kombi bakımı da yeterli değildir.

Petek temizleme servisi

Petek temizliğini yaptırmadığınızda, kombi aşırı çalışıp zorlanacak ve ömrü kısalacaktır. Sürekli ısınmak amacıyla kombinizi çalıştıracağınız için, daha fazla yakıt yakacak, çevreyi daha fazla kirleteceksiniz. Bu esnada kombi yorulacak, hatta arıza bile yapacaktır. Kış ortasında evinizde bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Sizlere kombi bakımınızla birlikte petek temizliği yaptırmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz. Buna uyarsanız, yaşadığınız tüm olumsuzluklar tersine dönecek ve sıcak bir kış geçireceksiniz. Bu yüzden petek temizliğinin mutlaka yapılması gerekir.

Petek temizleme makinesi nedir ?

Petek temizleme işleminde kullanılan petek temizleme makinesi, mükemmel bir temizlik yapılmasını sağlar. Isınma sorunu bulunan peteklerde istenilen randımanın alınması için petek temizleme kimyasalı ile birlikte petek temizleme makinesi kullanılması gerekir.Tesisata bağlanan makine çalıştırılarak petek temizleme kimyasalını ve suyu sistemde dolaştırır. Sisteme verdiği basınçla birlikte içerdeki kireç tabakalarını, tıkanıklıkları daha kolay çözer. Filtre sistemi sayesinde sistemin içindeki kalıntıları tutarak, yeniden kalorifer tesisatına karışmasına engel olur.

Makine ile petek temizliği

Bu yöntemin kullanıldığı petek temizliğinde oldukça başarılı sonuçlar alınır. Petek temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda, tesisatçının petek temizleme makinesi kullanmasına özen göstermelisiniz. Kalorifer sistemindeki atıklar, çamurlaşmalar, kireç kalıntıları en iyi bu şekilde temizlenir. Sadece petekler değil, tesisatınızdaki borularda, vanalarda olan kireçlenme bile temizlenmiş olur.

Çünkü petek temizleme makinesi verdiği basınçla kimyasalın suyla birlikte bütün sistemin içinde dolaşmasını sağlar. İçerdeki tortu kalıntılarını, kireç kalıntılarını, her türlü pisliği filtresiyle tutan petek temizleme makinesi, bunların yeniden sisteme karışmasına engel olur. Yapılan temizlikten sonra petekleriniz ilk takıldığı gün gibi ısıyı iletmeye başlar. Kış günlerini evinizin sıcak ortamında geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Petek temizleme kimyasalı ne işe yarar?

Isınma amaçlı kullanılan kalorifer sistemlerinde zamanla suyun yapısı gereği peteklerinizde, borularda kireç oluşumu, çamurlaşma gibi etkiler oluşur. Petek temizleme kimyasalı ise, sistemin metal yüzeylerine, plastik aksamına zarar vermeden özel formülasyonu sayesinde petek temizleme işlemi yaparak, tesisatınızın örünü uzatır. Kimyasal temizlik maddesi olmasına rağmen petek temizliğinde güvenle kullanılır. Petek temizleme kimyasalı sayesinde daha az yakıt harcayarak, istediğiniz ısıya ulaşabilirsiniz.

Bu sayede en az % 20 dolayında tasarruf yapmış olursunuz. Petekleriniz ısı iletimini sağlıklı bir şekilde yapacak ve peteklerin her yeri eşit derecede ısınacaktır. Kombiniz zorlanmadığından, gereksiz yere yanmadığından dolayı yakıt tasarrufu da yapacaksınız. En önemlisi kışın dilediğiniz gibi ısınacaksınız. Komşularınızın evi gibi sıcak bir ortamda kışı geçireceksiniz.

Petek temizleme kimyasalı

Tıkanmış petekler ısı iletimini geciktirir, daha uzun sürede ısınmaya başlar. Bazı yerleri ısınırken, bazı yerleri soğuk kalır. Kombinizin sirkülasyon pompası zorlandığından daha fazla ses çıkarmaya başlar. Peteklerde özellikle üst kısımlar ısınır, alt kısımlarda çamurlaşma olduğundan ısınma meydana gelmez. Bunlar petek temizliği yapılmasını gerektirecek ip uçlarıdır.

Petek temizleme kimyasalı ile temizlik yapılması gerekmektedir. Peteklerin ve kalorifer sisteminizin zarar görmeden temizlenmesini sağlamak için, tesisatçı petek temizleme kimyasalından faydalanmalıdır. Kireçlenme etkisini giderecek por çöz gibi başka aşındırıcı kimyasal maddelerin kullanımı peteklerinize ve tesisatınıza zarar verecektir. Bu konuda özenli olmanızı tavsiye ederiz. Petek temizleme servisi olarak uyarmak görevimiz, her temizlik maddesini peteklerde kullandırmamalısınız. Kalorifer sisteminize zarar vermeyecek olan, özel üretilmiş petek temizleme kimyasalı sayesinde petekleriniz temizlenmelidir.

 Kışı sorunsuz geçirmek için, petek temizleme servisi ile iletişime geçin.

Petek temizliği fiyatları

 Petek Temizliği Hizmeti  Verdiğimiz  İlçeler 

  1. Bravo. Evde kombileri kısık açtığımız halde bile iyi ısıtıyor. Uzmanlar Tesisata bizzat teşekkür etmek istedim.

  2. Tesisatla ilgili tıkanıklık sorunu vardı onu kırmadan çözdüler sonrasında kendilerini tanıyınca,bir konuda daha yardım istedim.
    Sorun Petekle ısıtmıyordu cihaz ve kimyasal ile onuda hallettiler çok memnun kaldım.Çok teşekkürler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53