• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Koku tespiti

Koku tespiti

Koku tespiti – Giderlerde oluşan kokunun kaynağı tesisatçı tarafından cihazla bulunur

Yaşam alanlarında özellikle tuvalet, banyo gibi yerlerde meydana gelen kötü kokular oldukça rahatsız edicidir. Lağımdan yayılan koku hem hijyen açısından sizi rahatsız eder, hem de stres yaşamanıza neden olur. Bazen daha yoğun hissedilen bu kokular giderlerden kaynaklanır. Bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Firmamız koku tespiti konusunda sizlere modern cihazlarla hizmet vermektedir. Öncelikle kokunun kaynağının tespit edilmesi gerekir. Bazen giderlerde biriken atıkların buna neden olduğu, bazen de tesisatınızdaki montaj hataları kötü kokulara neden olabilir. Kötü kokunun kaynağının tespit edilmesi için ustalarımız kameralı cihazlar ve başka ekipmanlarla hizmet vermektedir. Sizlerin nereden geldiğini anlayamadığınız kokuların tam yerini ve sebebin cihazlarla buluruz. Banyonuzu, tuvaleti, mutfağı etkileyen ve  bütün eve yayılan kötü kokulara maruz kalmayın. Hemen profesyonel destek alarak, evinizin havasını değiştirin.

Koku tespiti

Halk arasında lağım kokusu diye tabir edilen bu kötü kokuların çeşitli sebepleri olabilir. Gider borusunun uzun süre kullanılmaması, giderdeki su seviyesinin azalmış olması bunlardan bir kaçıdır. Diğer taraftan lavabo giderlerinin eskimesi gibi sebeplerden de kötü kokular oluşabilir. Bu hizmet sayesinde bu önemli sorundan kurtulmanız oldukça kolaydır. Sifondan kaynaklanan problemler, kanalizasyon sorunları, klozetteki hatalı işçilik gibi etkenlerde koku sebebi kabul edilir. Bunların tespit edilmesi için deneyimli ustaların yardımına ihtiyacınız var. Koku tespiti yapan servisimiz sizlere bu konuda destek olacaktır.

Tesisatın kanalizasyona kadar ulaşan alanlarında her zaman istenmeyen kokular oluşabilir. Bazen üst katlardan gelen basınçla bile giderlerden kötü kokular yayılabilir. Bunlar herkesin huzursuz olacağı sorunlardır. Evinize zarar gelmeden koku tespiti yaptırmak için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel koku tespit cihazıyla modern bir hizmet sunalım. Ustalarımız kırmadan kameralı cihazla kokunun nereden geldiğini bölgesel olarak tespit etsin. Koku tespiti ihmal edilmeyecek kadar önemli ve faydalı bir hizmettir.

Kötü kokular sağlığınızı tehdit eder.

Lavabo giderlerinden gelen, sifondan kaynaklanan, kanalizasyonda evinize yayılan kötü kokuların verdiği zarar, sağlığınız içinde risk oluşturur. Zaman kaybetmeden koku tespiti yapılmalı ve sorun giderilmelidir. Koku tespiti servisimiz, kötü kokuların kaynağını profesyonel uygulama ile tespit eder. Ekiplerimiz modern cihazlarla, kameralı görüntüleme yaparak, kötü kokulardan hasarsız şekilde kurtulmanızı sağlar. Evinizde hissettiğiniz kokular rutubet gibi ağır etkiler yapar. Bu yüzden gecikmeden koku tespiti yapılmalı ve kokuya neden olan her ne ise onarılmalıdır. Kanaldan yayılan ağır kokular sayesinde bulunduğunuz ortama yayılan bakteriler, istenmeyen hastalıklar için zemin hazırlar. Bu nedenle koku tespiti yaptırmak, sağlık açısından da önemlidir.

Koku tespiti nasıl yapılır ?

Eğer kötü kokunun kaynağı atık su boruları olursa, ustalarımız boruların temizliğini pimaş yıkama cihazı ile yaparak sizi bu dertten kurtarır. Bazen kullanılmayan giderlerden yayılan kokuları önlemek için, bunları sıkıca kapatan kişiler vardır. Ancak bu sadece geçici çözümdür. Öyle bez parçalarıyla giderleri kapatmak için uğraşmayın. Koku tespiti yapan servisimizi arayın,  kameralı özel cihazlar kullanarak koku yapan gider tespitini yapalım. Hem evde hijyen ortamını koruyun, hem de sevdiklerinizi koruyun.

Koku rögar kapağından geliyorsa, bunu hemen tespit edelim. Rögar içini temizleyerek sizleri ağır kokulardan kurtaralım. Hatta rögar kapağının yeri bilinmiyorsa, ustalarımız bunu da herhangi bir yere zarar vermeden tespit etsin. Rögardan kaynaklanan kötü koku genellikle rüzgârın esmesiyle birlikte daha fazla rahatsızlık verir. Tüm bunların çözümünde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sifonların hatalı monte edilmesi de kötü kokulara neden olabilir. Bu tespiti yapan ustalarımız sifon hatalarını tespit eder. Bu durumda sifonun bağlantılı yerlerini uygun parçalarla değiştirerek, sorundan kurtulmanızı sağlar.

 Özellikle giderde atık birikimine neden olan durumlarda evinizdeki kötü kokulara engel olamazsınız. Bu tür problemler ustalarımız tarafından kolayca tespit edilebilir. Yapmanız gereken koku tespiti yapan ustalarımızı çağırmak olsun. Kötü kokularla yaşamayın. Tesisattaki bu tür sorunların çaresi var. Evinizde kırmadan dökmeden koku tespitini yapan deneyimli ustalarımız, sorunun kaynağını kısa sürede bulur. Gereken onarımı yaparak, kokuya sebep olan giderlerin işlevini yapmasını sağlar.

Tuvalet ve banyo sifonlarında oluşan kötü kokuların kaynağı tespit edildiğinde, çözümü de kolay olur. Ustalarımız koku önleyici sifon montajı yaparak, bundan sonra kokuların oluşmasına engel olur. Evlerde en fazla koku bu alanlarda meydana gelir. Önemli olan koku tespiti sırasında ustaların modern yöntemlerle doğru tespit yapmasıdır. Herhangi bir yere zarar vermeden, sorunun çözümüne odaklanırız. Bu tarz bir sorun yaşadığınızda servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Koku tespiti kamera ile tespit –  Koku tespit cihazıyla koku tespiti

İstenmeyen kokuların tespit edilmesini isterseniz, mutlaka kamera kullanan, koku tespit cihazıyla hizmet veren ustaları çağırmalısınız. Aksi halde evinizdeki çalışmada hiç hoş olmayan işlemler yapılacaktır. Kokunun nerden geldiğini anlamak için, ustaların fayanslarınızı bile kırmasına katlanmak zorunda kalırsınız. Bu yüzden koku tespiti konusunda firmamıza danışmadan karar vermeyin.

Koku tespiti yapan firmanın özellikleri :

Yaşam alanlarındaki tesisat kaynaklı kötü kokuların neden kaynaklandığını tespit etmek teknolojik cihazlarla mümkündür. Destek alacağınız firmanın öncelikle kameralı hizmet vermesi gerekir. İleri teknoloji ürünü malzemelerle hizmet vermelidir. Evinizdeki istenmeyen kokuları kolayca tespit etmelidir. Bu kokular bazen sürekli hissedilir, bazen de rüzgârın vs. etkisiyle ortaya çıkabilir. Nereden geldiği dışarıdan belli olmadığından, oldukça huzursuzluk yaratır. Bunlardan kurtulmayı isterseniz, koku tespiti için yetkili firmamızdan destek almanızı tavsiye ederiz. Tesisatınızın özelliklerini dikkate alarak, özel koku tespit cihazlarının yardımıyla, kısa sürede koku tespiti yaparız. Bu konuda sizlere gereken açıklamayı, detaylı bilgileri veririz. Sorunun onarımının nasıl yapılacağı konusunda fiyatla birlikte sunumumuzu yaparız. İstenmeyen kokulardan kurtulmak, ustalarımızın çalışması sayesinde en kısa sürede mümkün olur.

Koku tespiti ile sonuç alabilir miyim ? 

Belirttiğimiz gibi gider kokuları bazen sürekli şekilde hissedilir bazı kokularda belirli aralıklarla etkili olur. Kanal kokusu sürekli şekilde hissediliyorsa, koku tespiti yapan ustalarımız bunu tam olarak bölgesel şekilde tespit edebilir. Ardından kokuya neden olan sorun, evinize herhangi bir yapısal zarar verilmeden onarılır. Ancak aralıklı olarak etkili olan kötü kokuların tam olarak ortadan kalkması mümkün olmayabilir. Bu tür kokular genellikle rüzgârın ters esmesi gibi etkenlerle ortaya çıkar. Eğer bunlar tesisatla ilgili yapısal bir sorundan kaynaklanıyorsa, sorunun giderilmesi mümkün olabilir. En azından böyle hissedilen kötü kokular belirli oranlarda azaltılır.

Koku tespiti yaptırmak neler sağlar ?

Giderlerde oluşan kokuların tespit edilmesi oldukça önemlidir. Bu hizmet özel kameralı cihazla koku tespit cihazıyla yapılır. Evinizde küçük bir tamiratla sorunun çözümlenmesini sağlanması amaçlanır. Sizlere hızlı hizmet olanağı sağlayarak, kısa sürede istenmeyen kokulardan kurtulmanızı sağlar.Bu uygulama ileri teknoloji cihazlarla yapıldığından, evinizin yapısında herhangi bir bozulma olmaz. Yani ustalar koku yapan giderleri tespit ederken herhangi bir yeri kırmadan, kazmadan işlem yaparlar. Bu yüzden koku tespiti hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Koku tespiti konusunda her zaman firmamızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Sorun yaşamadan evinizdeki, iş yerinizdeki istenmeyen kokuların sebeplerini kısa sürede tespit ederiz. Cihaz ve kamera kullanımıyla tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz. Deneyimli ustalarımız evde hasara yol açmadan koku tespiti yapar. Evinizde ek tadilatlara girişmeden kanal kokusundan kurtulmuş olursunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53