1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Koku Tespiti ve çözümü konusunda her zaman firmamızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Sorun yaşamadan evinizdeki, iş yerinizdeki istenmeyen kokuların sebeplerini kısa sürede tespit ederiz. Cihaz ve kamera kullanımıyla tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz.

Deneyimli ustalarımız evde hasara yol açmadan koku tespiti yapar. Evinizde ek tadilatlara girişmeden kötü kokulardan kurtulmuş olursunuz. Mutfak lavabo kokusu, tesisattan gelen kokular,  giderlerden gelen kokular, klozetin altından gelen koku ve lağım kokusu tespiti kameralı yapılır.

Koku Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Koku Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Neden Koku Tespiti Yapılır?

Bazen giderlerde biriken atıkların buna neden olduğu, bazen de tesisatınızdaki montaj hataları kötü kokulara neden olabilir. Pis Lağım Koku Tespiti kaynaklı evdeki giderlerden koku çıktığında dayanılmaz bir koku alırsınız. Bu durumda çözümün ne denli acil olduğu daha iyi hissedilir. Kokunun olduğu yer hijyen açısından da kötü bir durum oluşturur. Evde insanlar bu koku olduğunda durmak istemeyecek bir an önce kokunun ortadan kaldırılmasını isteyeceklerdir.

 • Ortam kötü kokudan durulmaz bir hal alır.
 • Kötü koku kaynaklı hijyen olmayan ortam hissiyatı doğar.
 • Özellikle kamuya ait bir bina ise boşaltılması da olanaksız olduğundan zorun tespit ve tamir edilmelidir.
 • İş Yeri İçin Müşteri Kaybı Anlamına Geleceği için Tespit ve Tamirat yapılmalıdır.
 • Hastanede Koku Olduğunda bu durum Hastalar için Risk oluşturmaktadır.
 • Evinizde hissettiğiniz kokular rutubet gibi ağır etkiler yapar. Bu yüzden gecikmeden koku tespiti yapılmalı ve kokuya neden olan her ne ise onarılmalıdır.
 • Kanaldan yayılan ağır kokular sayesinde bulunduğunuz ortama yayılan bakteriler, istenmeyen hastalıklar için zemin hazırlar. Bu nedenle koku tespiti yaptırmak, sağlık açısından da önemlidir.

Koku Tespiti Nasıl Yapılır?

Firmamız koku tespiti konusunda sizlere modern cihazlarla hizmet vermektedir.

 • Kötü kokunun kaynağının tespit edilmesi için ustalarımız kameralı cihazlar ve başka ekipmanlarla hizmet vermektedir.
 • Sizlerin nereden geldiğini anlayamadığınız kokuların tam yerini ve sebebin cihazlarla buluruz.
 • Eğer kötü kokunun kaynağı atık su boruları olursa, ustalarımız boruların temizliğini pimaş yıkama cihazı ile yaparak sizi bu dertten kurtarır.
 • Bazen kullanılmayan giderlerden yayılan kokuları önlemek için, bunları sıkıca kapatan kişiler vardır. Ancak bu sadece geçici çözümdür. Öyle bez parçalarıyla giderleri kapatmak için uğraşmayın. Koku tespiti yapan servisimizi arayın,  kameralı özel cihazlar kullanarak koku yapan gider tespitini yapalım. Hem evde hijyen ortamını koruyun, hem de sevdiklerinizi koruyun.

Banyonuzu, tuvaleti, mutfağı etkileyen ve  bütün eve yayılan kötü kokulara maruz kalmayın. Hemen profesyonel destek alarak, evinizin havasını değiştirin.

Koku rögar kapağından geliyorsa, bunu hemen tespit edelim. Rögar içini temizleyerek sizleri ağır kokulardan kurtaralım. Hatta rögar kapağının yeri bilinmiyorsa, ustalarımız bunu da herhangi bir yere zarar vermeden tespit etsin. Rögardan kaynaklanan kötü koku genellikle rüzgârın esmesiyle birlikte daha fazla rahatsızlık verir. Tüm bunların çözümünde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Evinizde kırmadan dökmeden koku tespitini yapan deneyimli ustalarımız, sorunun kaynağını kısa sürede bulur. Gereken onarımı yaparak, kokuya sebep olan giderlerin işlevini yapmasını sağlar.

İstenmeyen kokuların tespit edilmesini isterseniz, mutlaka kamera kullanan, koku tespit cihazıyla hizmet veren ustaları çağırmalısınız. Aksi halde evinizdeki çalışmada hiç hoş olmayan işlemler yapılacaktır. Kokunun nereden geldiğini anlamak için, ustaların fayanslarınızı bile kırmasına katlanmak zorunda kalırsınız. Bu yüzden koku tespiti konusunda firmamıza danışmadan karar vermeyin.

Önemli olan koku tespiti sırasında ustaların modern yöntemlerle doğru tespit yapmasıdır. Herhangi bir yere zarar vermeden, sorunun çözümüne odaklanırız. Bu tarz bir sorun yaşadığınızda servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Koku Nerede Oluşur?

Halk arasında lağım kokusu diye tabir edilen bu kötü kokuların çeşitli sebepleri olabilir.

 • Gider borusunun uzun süre kullanılmaması,
 • Giderdeki su seviyesinin azalmış olması,
 • Giderlerde bir hayvanın ölmüş olması,
 • Rögardan esinti ile gelen kokular,
 • Sifondan kaynaklanan problemler, kanalizasyon sorunları, klozetteki hatalı işçilik gibi etkenlerde koku sebebi kabul edilir.
 • Sifonların hatalı monte edilmesi de kötü kokulara neden olabilir. Bu tespiti yapan ustalarımız sifon hatalarını tespit eder. Bu durumda sifonun bağlantılı yerlerini uygun parçalarla değiştirerek, sorundan kurtulmanızı sağlar.
 • Özellikle giderde atık birikimine neden olan durumlarda evinizdeki kötü kokulara engel olamazsınız.
 • Diğer taraftan lavabo giderlerinin eskimesi gibi sebeplerden de kötü kokular oluşabilir.

Yaşam alanlarında özellikle tuvalet, banyo gibi yerlerde meydana gelen kötü kokular oldukça rahatsız edicidir. Lağımdan yayılan koku hem hijyen açısından sizi rahatsız eder, hem de stres yaşamanıza neden olur. Bazen daha yoğun hissedilen bu kokular giderlerden kaynaklanır.

Tesisatın kanalizasyona kadar ulaşan alanlarında her zaman istenmeyen kokular oluşabilir. Bazen üst katlardan gelen basınçla bile giderlerden kötü kokular yayılabilir. Bunlar herkesin huzursuz olacağı sorunlardır. Bunların tespit edilmesi için deneyimli ustaların yardımına ihtiyacınız var.

Koku tespiti yapan servisimiz sizlere bu konuda destek olacaktır. Bu hizmet sayesinde bu önemli sorundan kurtulmanız oldukça kolaydır.

Evinize zarar gelmeden koku tespiti yaptırmak için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel koku tespit cihazıyla modern bir hizmet sunalım. Ustalarımız kırmadan kameralı cihazla kokunun nereden geldiğini bölgesel olarak tespit etsin. Koku tespiti ihmal edilmeyecek kadar önemli ve faydalı bir hizmettir. Kötü kokular sağlığınızı tehdit eder.

Koku tespiti servisimiz, kötü kokuların kaynağını profesyonel uygulama ile tespit eder. Ekiplerimiz modern cihazlarla, kameralı görüntüleme yaparak, kötü kokulardan hasarsız şekilde kurtulmanızı sağlar.