• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Hakkımızda

Hakkımızda
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Hakkımızda;

Su kaçağı bulma,tıkanıklık açma ve petek temizliği konusunda uzun yıllardan beri cihazlarla ,uzman tesisatçılar ile hizmet vermekteyiz.

1985 ‘ten beri  Türkiye’nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş , sıhhi- su tesisat kuruluşlarından biri olan Uzmanlar  Tesisat 1985’ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş  bilgi ,  birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını UZMANLAR MÜHENDİSLİK  çatısı altında toplayarak   2004 yılında   İstanbul ’da bu gün ki kurumsal yapısına  ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma-Kırmadan Noktasal Su kaçağı Tespiti ve Tamiri-Radyatör Temizliği-Petek temizliği-Petek dış temizliği-Kalorifer Tesisat Temizliği-Merkezi Sistem Bakım ve Temizlik-Yerden Isıtma Temizlik-Tıkanıklık açma-Su tesisatı Montajı-Su Tesisatı Tamiri konusunda Uzmanlar Tesisat bünyesindeki  sertifikalı tesisatçılarla %100  garantili hizmet sunuyoruz.

Uzmanlar Tesisat-Hizmetlerimiz

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin  tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği  bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile  teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak,  bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağı Bulma

Tıkanıklık Açma

Petek Temizliği

Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

Alüminyum Petek Temizliği

Döküm Petek Temizliği

Doğalgaz Petek Temizliği

Su Kaçağı

Lavabo Tıkandı

Tuvalet Tıkandı

Mutfak Tıkandı

Klozet Tıkandı

Petek Dış Temizliği

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

(0535) 338 12 53