1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçak bulma fiyatları için tesisat piyasasında ortalama bir fiyatı vardır. Zemin altında olan temiz su tesisatı ve pis su tesisatında su kaçağı olduğunda kırmadan su kaçağı tespiti yapılırsa maliyette düşük olacaktır. Eğer su kaçağına bakacak tesisatçı, cihaz olmadan sızıntıya bakalım su kaçağı tespiti fiyatlarını bir şekilde anlaşırız. Su kaçağını bulursak konuşuruz tarzda bir yaklaşıma sahip ise sürpriz fiyatlar sizi bekliyor demektir. Uygun fiyata su kaçağı tamiri, su kaçağı tespit fiyatları elbette profesyonel su kaçağı tespit firmaları ile mümkündür.

Su Kaçak Bulma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçak Bulma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti fiyatı ya da  temiz su borusunda su kaçağı tespiti fiyatı diye ayrı ayrı fiyat uygulaması olmaz. Su kaçağı tespiti yapılacağı zaman uygulama içinde hem temiz su tesisatına akustik cihazla bakılır hem de pis su tesisatına kamera ile bakılır. Bu fiyat tek olup her ikisi için ayrı ayrı ücret alınmaz. Arıza bulunduktan sonra tamir fiyatı belirlenir. Yani su kaçağı tespiti ve onarım fiyatı için tek elden hizmet almış olursunuz ve uygun fiyatla bu arıza hem bulunur hem de tamir edilir.

Su Kaçak Bulma Fiyatları – Cihazla Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespit cihazları ve fiyatları dolaylı da olsa su tesisatçısı fiyatlarında etken rol oynar. Eğer sızıntı bulma Trotec su kaçak tespit cihazı pahalı ise firmanın maliyeti yukarı yönlü olacağından buda su kaçak tespit fiyatlarına yansıyacaktır. Tersinden bakalım bu işi yapan bir tesisatçının, su kaçak bulma cihazı termal kamerası, su kaçak dedektörü olmasın, akustik dinleme cihazı olmasın. Bu tesisatçı su kaçak tespitini cihaz olmadan çok ucuz fiyata bulacağını söyleyecektir. Noktasal su kaçak tespiti yapamayacak olan bu tesisatçıya ödediğiniz para boşa gidecektir. Nedeni, kaçağı bulamayacağı gibi etrafı da kıracaktır.

Su tesisatında oluşan kaçağın bulunup tamir edilmesi için ödemem gereken su kaçak bulma fiyatları kadardır merak ediyorum diyen çok kişi bulunmaktadır. Su kaçağı bulma fiyatları için yazacağım rakam sadece daire içindir. Bunun dışında iş yeri, villa, okul, hastane gibi yerlerde fiyatlar değişkendir. Çünkü, yerin büyüklüğüne göre, su kesme vanalarının katlarda olup olmadığına göre vb. nedenlere dayalı fiyatlar değişkendir.

  • Dairede su kaçak tespit fiyatı 250 TL’dir

Dairede su kaçak tespiti yaptıktan sonra eğer kaçak temiz suda ise maliyet düşük olur. Ancak su kaçağı pimaş kaynaklı ise tamirat fiyatı yüksek olur. Tamir fiyatları kaçağının bulunması sonrası arızaya göre tamir fiyatı verilir. Kaçak görülmeden veya net yeri belirlenmeden su kaçağı tamiri için fiyatı verilemez.

Su kaçak bulma fiyatları bu açıdan tesisatçıdan tesisatçıya değişir desek yanlış olmaz. Cihazla kırmadan su kaçak tespiti yapan tesisatçı fiyatını belirtir tamir fiyatını da temiz su kaçağı veya pis su kaçağı olasılığına göre size söyleyebilir.

Kurumsal Tesisat Firmaları Uygun Fiyatla Su Kaçağını Bulur mu?

Kurumsal tesisat firmalarını ararsanız, su kaçak bulma fiyatları, su tesisat ücretlerinin değişkenlik göstermediğini görürsünüz.  Eğer bu gün var yarın yok merdiven altı tarzı çalışan kişilerin fiyatları çok değişkendir. Hatta piyasada fiyat araştırması yapan bireylerin kafası çoğu zaman karışır. Nedeni günübirlik ne kazanırsam kar diye düşünen bu tip kişilerdir. Su kaçak tespiti yaptıracaksanız mutlaka uzman kurumsal tesisatçılar ile iletişime geçin.

Su kaçak bulma İstanbul firması su kaçak bulma cihazları ile kırma dökme olmadan su kaçak tespitini piyasa şartlarına uygun fiyatla yapar.