• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su kaçak bulma fiyatları

Su kaçak bulma fiyatları

Su kaçak bulma fiyatları – Su tesisatında oluşan kaçağın bulunup tamir edilmesi için ne kadar ödemem gerek merak ediyorum

Zemin altında olan temiz su tesisatı ve pis su tesisatında su kaçağı olduğunda cihazla tespit yapılırsa ödenecek rakam istenilen düzeydedir. Eğer su kaçağına bakacak tesisatçı c,haz olmadan bakalım fiyatı bulursak konuşuruz tarzda bir yaklaşıma sahip ise sürpriz fiyatlar sizi bekliyor demektir. Su kaçak bulma fiyatları bu açıdan tesisatçıdan tesisatçıya değişir desek yanlış olmaz. Cihazla su kaçak tespiti yapan tesisatçı fiyatını belirtir tamir fiyatını da temiz su kaçağı veya pis su kaçağı olasılığına göre size söyleyebilir.

Su kaçak bulma fiyatları

Su kaçak bulma fiyatları için yazacağım rakam sadece daire içindir. Bunun dışında iş yeri, villa, okul,hastane gibi yerlerde fiyatlar değişkendir.

  • Dairede su kaçak tespit fiyatı 150 TL’dir

Dairede su kaçak tespiti yaptıktan sonra eğer kaçak temiz suda ise maliyet düşük olur. Ancak su kaçağı pimaş kaynaklı ise tamirat fiyatı yüksek olur. Tamir fiyatları kaçağının bulunması sonrası arızaya göre tamir fiyatı verilir. Kaçak görülmeden veya net yeri belirlenmeden tamir fiyatı verilemez.

Su kaçak bulma fiyatları kurumsal tesisat firmalarını ararsanız fiyatların değişkenlik göstermediğini görmüş olacaksınız. Eğer bu gün var yarın yok merdiven altı tarzı çalışan kişilerin fiyatları çok değişkendir. Hatta piayasada fiyat araştırması yapan bireylerin kafası çoğu zaman karışır. Nedeni günübirlik ne kazanırsam kar diye düşünen bu tip kişilerdir. Su kaçak tespiti yaptıracaksanız mutlaka uzman kurumsal tesisatçılar ile iletişime geçin.

(0535) 338 12 53