• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su kaçağı servisi

Su kaçağı servisi

Su kaçağı servisi – Su tesisatı kaçağını cihazla bulur, kırma dökmenin önüne geçer

Su kaçağı servisi ne zaman gerekli olsa acele ile bir tesisatçı arar, işimiz acil olduğu için doğru değerlendirme yapamadığımızdan yanlış tesisatçılar ile çalışmak durumunda kalabiliriz. Su tesisatında oluşan arızalar, bazen sürekli kullanıma bağlı bazen de dışarıdan tesisatın aldığı darbe ile ortaya çıkabilir. Bu noktada önemli olan ortaya çıkan bu sorunun nasıl etrafa zarar vermeden çözüleceğidir. Su kaçağının olduğu tesisatlar genel olarak eski mavi boru tesisatlarında karşımıza çıktığı gibi, yeni yapılan tesisatlarda da su kaçağı olduğu görülmüştür.

Tesisatında su kaçağı sorunuyla karşılaşan kişiler, bunun oldukça kolay yöntemlerle giderilebileceğini bilmelidir. Su kaçağı konusunda firmamızın su kaçağı servisi çalışanlarının deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.  Su kaçakları tesisatların en çok yaşadığı sorunlardan biridir. Bu yüzden her zaman bunlara hazırlıklı olmalınız. Güveneceğiniz bir tesisat firması daima sizin yanınızda olmalıdır. Su kaçağı servisi ile çalışmaya başladığınız andan itibaren su tesisatında oluşabilecek her türlü arızanın bulunup tamir edilmesi zaman kaybetmeden endişe duymadan yapılabilecektir.

Su tesisatı kaçak tespiti yapılırken güncel yöntemlerin kullanılması halinde, evinizin zarar görmeyeceğini, herhangi bir yerin kırılmayacağını bilmelisiniz. Bu nedenle tesisatında yaşanacak su tesisatında oluşan kaçak özel cihazların kullanıldığı yöntemlerle hizmet vereceği su kaçağı servisi ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Akustik dinleme cihazı sayesinde borulardaki su sızıntısı noktasal olarak tespit edilmektedir. Bu nedenle sadece küçük bir alanda yapılan onarımla tesisatın sağlıklı şekilde çalışmaya devam edecektir. Bu yüzden tesisatta yaşayabileceğiniz her sorunun kolayca çözüleceğini bilmelisiniz.

Tesisatın en önemli sorunlarından birisi, su tesisatında arızanın meydana gelmesi ve tesisattan su akıtmasıdırSu kaçağı boruların herhangi birinde oluşan çatlaktan dışarıya su sızmasıyla yaşanır. İstenmeyen durumlardan olan su kaçağı evinizde hasara neden olduğu gibi, komşularınızı bile etkileyebilir. Bu sorunun varlığını komşularınızdan bile öğrenebilirsiniz. İlk olarak alt kattaki komşunuzun tavanında sarı lekelere, kabarmaya neden olabilir, yan dairedeki komşunuzun duvarlarında aynı etkileri gösterebilir.

Su kaçağı servisi

Bir gün komşunuz kapınızı çalarak, tesisatınızda kaçak olduğunu ve bu durumdan çok rahatsız olduğunu size iletebilir. Böyle bir durumda hiç panik yapmanıza gerek yok, bildiğiniz, tanıdığınız su kaçağı servisi var. Çünkü eski klasik yöntemlerde olduğu gibi, evinizde fayanslar kırılmadan, cihazla tesisatta oluşan arıza bulunup tesisat onarılmaktadır. Bu konforlu hizmeti kurumsal tesisat firmalarından kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu yüzden su tesisatında oluşan arızalar nedeni ile su sızıntısını kendinize dert etmeyin. Sadece hangi tesisat firmasıyla çalışacağınıza karar verin. Size kırmadan tesisatta oluşan sorunları cihazla tespit edip tamiratını yapacak bir tesisatçı gerekiyor.

Su kaçağı servis fiyatları 

Fiyatlar eski yöntemlerle kıyaslandığında, son derece uygun maliyetlerle gerçekleşmektedir. Çünkü kırmadan sorunun tespiti yapıldığından, evinizde tadilatlara bile girişmenize gerek kalmaz, ustalar cihazla su kaçağını bulur ve onarır. Evinizde herhangi bir hasar meydana gelmez. Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, bu hizmeti garantili bir şekilde ve uygun maliyetlerle gerçekleştirir. Fiyattan önce her zaman su tesisatında oluşan arızanın nasıl tespit edileceğine ve hizmet kalitesine göre su kaçağı servisi fiyatlarının ne olduğuna önem vermelisiniz. Çünkü kullanılan yöntem fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Eski yöntemlerle sorun çözülmeye çalışılırsa, evinizde fayanslar bile kırılacağından başka maliyetler fiyatlara yansıyacak. Bu nedenle cihazla sunulan bu hizmeti almalısınız.

Bahsettiğimiz bu sorun  tesisatın olduğu her alanda meydana gelebilir. Sizlerin bu su tesisatı sorunu olduğunda   ekiplerimiz her zaman hizmete hazırdır. Bu türdeki tesisat sorunlarının oluşması engellenemez. Ancak kolay yoldan giderilmesi için çalışmalar yapılabilir. Ekiplerimiz sorunun olduğu bölgede bir ön inceleme yaparak, deneyimleri sayesinde su sızıntısının olabileceği alanı belirler. Kullandıkları akustik dinleme cihazı, dedektörler gibi cihazlarla su sızıntısının olduğu yeri noktasal olarak tespit edebilirler. Bu sayede uygun su kaçağı tespit fiyatları ile kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermiş olurlar.

Özellikle daha önceden bu sorunu yaşamış olan kişiler, böyle bir hizmetin ne kadar önemli olduğunu anlayabilirler. Çünkü daha önceden evlerinde kırma yapılarak tesisatın kaçağı belirlenmeye çalışılmıştır. Bu çalışmalar sırasında yaşadıkları manevi yıkımı unutmaları mümkün değildir. Su kaçağının onarılmasından sonra, evlerindeki tadilatın büyüklüğü kendilerini biraz korkutur. Firmamız su kaçağını kolay yoldan, makul su kaçağı servisi fiyatları ile  zahmetsizce çözümlemeye taliptir.

Tesisat ister yıpranmadan, ister almış olduğu darbeden zarar görmüş olsun. Meydana gelen su kaçağının tespiti ve onarımında aynı yöntemler kullanılabilir. Bu şekilde masraflarda azalma, streste kaybolma, tesisatınızda yenilenme gerçekleşir.

Su kaçağı tespiti ve onarımında kolaylık ve kalıcı çözüm isteyenlerin adresi Uzmanlar Tesisat, sizlere de yardımcı olabilir. Sizlere sadece bir telefon kadar yakınız. Garantili ve kesin çözüm isteyenlerin tercihi bu olmalıdır. Su kaçağı tespitinde yüksek paralar ödeyerek sorununuzu gidermeyi tercih etmeyin. Evinizde tadilat yapılmasını gerektirecek yöntemleri kullanan firmaları seçmeyin. Bu sorundan en uygun su kaçağı servis  fiyatları ile kurtulmak için bizlerle iletişime  geçebilirsiniz.

Cihazla su kaçağı bulma

Günümüzde oldukça kolay denebilecek yöntemlerle, cihazla su kaçağı bulma uygulaması ile  giderilmektedir. Kurumsal tesisat firmaları müşterilerini bu konforlu yöntemlerle tanıştırmıştır. Kırmadan kaçağının yerini tespit ederek yaparak, evde hasara neden olmadan sorunu giderirler. Bunu yapmak için cihazları kullanırlar. Dedektörle su kaçağı tespiti yaparak, fayansları kırmadan maliyetinizi arttırmadan su kaçağını bulur ve tamirini yaparlar.

Su tesisatında oluşan sorunun tespit edilmesi için, tesisatçılar farklı yöntemler kullanabilir. Bazı tesisatçılar hala eski yöntemleri kullandıklarından su tesisatında oluşan sızıntıyı bulmak için fayansları kırarlar. Bu oldukça zahmetli ve maliyetli bir uygulamadır. Bazı kurumsal firmalarda cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Sorunun olduğu borunun zemin üzerinden dedektör kullanarak tespit eder, sızıntının olduğu yeri tam olarak bulurlar. Bu yöntemde fayansların kırılmasına, duvarların kazılmasına gerek kalmaz. Çünkü dedektör borularda olan su sızıntısının sesini çok kolay tespit eder. Kulağınızla bile duyamayacağınız su sesinin geldiği yeri kırmadan bulur.

Cihazla su kaçağı tespit servisi

Su iğne deliği kadar bir yerden bile çıksa, evinizde düşünemeyeceğiniz bir hasara neden olur. Duvarlarınız nemlenir, sıvaları kabarır, nemin etkisiyle duvarlarda rutubet oluşmaya başlar. Bunu fark edemediğinizde, evinizde ağır bir küf kokusu hâkim olur. Hasarlar bununla da bitmez. Su duvarların içinden ilerleyerek, komşularınızın evini ziyaret etmeye başlayabilir. Komşularınızın tavanında, duvarında sarı lekeler oluşmaya başlar. Yine nem ve rutubet etkisi gösterir. Bu nedenle su tesisatında oluşan sorunu ihmal etmeden tespit ettirmeli ve onarımını yaptırmalısınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Su tesisatında oluşan kaçağını, kırmadan su kaçağı bulma uygulaması ile bulup,fayansları kırmadan yapılması önemlidir. Çünkü fayanslar kırıldığında evinizde daha sonra ek tadilatlar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda fayansların kırıldığı bölgede arızanın kaynağı  belirlenemezse, başka bir bölgede kırma işlemi yapılabilir. Ustalar fayansları kırarken tahmini olarak işlem yaparlar. Yani ilk kırdıkları yerde su sızıntısı yoksa başka yerlere bunu ararlar.

Kırmadan su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma için, mutlaka cihaz kullanılmalıdır. Gözünüzle göremediğiniz yerlerdeki su sızıntısı sorununu başka türlü bulamazsınız. Evinizin köstebek gibi kazılmasını, fayanslarınızın kırılmasını istemiyorsanız, su tesisatında oluşan pis su  kaçak tespitini dedektörle yapan tesisatçılardan destek almalısınız. Sorunu çözmek için bir tesisatçı çağırdığınızda, işlem yapmaya başlamadan önce su kaçağını nasıl bulacaklarını sormalısınız. Ustalar çalışmaya başladıktan sonra buna fırsat bulamazsınız. Daha doğrusu fayanslarınız bir kez kırıldıktan sonra sonucu beklemek zorunda kalırsınız.

Su tesisatı tamiri :

Evinizde su kaçağının olduğunu fark ettiğinizde, vakit kaybetmeden su kaçağının tamir edilmesini sağlamalısınız. Tesisatçı güncel yöntemleri kullanıyor, cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyorsa, hiç çekinmenize gerek kalmaz. Evinize gelen ustalar önce bir ön araştırma yaparlar. Tahmini olarak su tesisatında oluşan arızanın nereden olduğu belirlenir. Daha sonra ustalar başarılı bir şekilde kullandıkları dedektörle noktasal tespit yaparlar. Su sızıntısının olduğu yerde küçük bir çalışma yaparak tamir ederler.

Bu sayede sizlerde su tesisatında oluşan kaçağın oluşturduğu olumsuz durumdan  kurtulur, evinizde ek tadilatlara girişmek zorunda kalmazsınız. Tesisatı işlevlerini yerine getirecek duruma getirildiğinden, su kaçağı tamiri sonrasında hemen tesisatınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su kaçağı, neden olur ?

Su tesisatında arızanın  meydana gelmemesi için, sizlerin herhangi bir şey yapmanıza bile gerek kalmaz. Yani sizin hatanız olmasa bile bu sorunu yaşayabilirsiniz. Zamanla boruların yıpranması nedeniyle oluşan bir çatlak bile, su sızıntısına neden olabilir. Tesisatta kullanılan borular ne kadar dayanıklı olsalar da, yıllara meydan okuyamazlar. Eviniz yeniyse bile bu sorundan etkilenebilirsiniz. Herhangi bir tadilatın arkasından su kaçağı meydana gelebilir. Buna şaşırdığınızı tahmin ediyoruz.

Fakat evinizde taktırdığınız bir duşa kabin, herhangi bir dolap montajı sırasında ustaların kullandığı matkap borulara zarar vermiş olabilir. Bu hasarlı yerden su sızıntısı olmaya başlayabilir. Bazen de boruların ek yerlerindeki contaların aşınması, kuruması gibi etkilerden su kaçağıyla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sorun herkesin başına gelebilir. Sizler buna hazırlıklı olur, ne yapacağınızı bilirseniz bundan korkmanıza gerek kalmaz.

Duvardan su sızıyor

Duvardan su geliyor

Su kaçağının en önemli belirtisi olan, duvardan su geliyor yakınması herkesin başına gelebilir. Duvarların içindeki borulardan su sızıntısı olduğunda, mutlaka duvarın bir yerinden terleme gibi etkiler ortaya çıkıyor. Bunu hemen fark ederseniz, oldukça şanslı olursunuz. Çünkü duvarların kabarmasına, rutubete engel olursunuz. Hemen tesisatçınızı arayıp, duvardan su geliyor demeniz yeterli. Deneyimli bir firma bunun ne demek olduğunu anlar. Durumun ciddiyetini, ne kadar zor durumda olduğunuzu ve su kaçağının en kısa sürede tespit edilmesi gerektiğini de bilir. Bu yüzden acilen ustalarını evinize yönlendirir. Ustalar cihazla su kaçağı tespiti yaparak, evde kırma dökme yapmadan bu sorundan kurtulmanızı sağlayacak.

Evinizde duvardan su geliyor ise, acil yardım almanız gerektiğini sizde tahmin edersiniz. Bu öyle sizin altından kalkacağınız bir sorun değil. Bu yüzden güncel yöntemlerle su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçıyı aramalı ve destek istemelisiniz. Geciktiğiniz takdirde duvarlarda kabarma başlayacak, rutubete engel olamayacaksınız. Çünkü bu sorun kendiliğinden geçmez. Mutlaka su kaçağının hangi borudan olduğu ve neresinden olduğu tespit edilmeli ve bu boru tamir edilmelidir. Aksi halde tesisatınızı kullanamaz, su sarfiyatınız yükselir, eviniz zarar görmeye devam eder.

Dedektörle su kaçağı bulma :

Tesisatınızdaki su kaçaklarının bulunması için, günümüzde her türlü kolaylık sunulmuştur. Artık dedektörle su kaçağı bulma işlemi yapıldığından, böyle bir sorunla karşılaşanlar hiç çekinmeden tesisatçılarını çağırabilir. Duvarların arkasındaki borularda meydana gelmiş su sızıntıları dedektör sayesinde noktasal şekilde tespit edilebilir. Ustalar başarıyla kullandıkları dedektörle sizin de yaşamınızı kolaylaştırmaktadır

Dedektörle su  kaçak tespiti

Duvardan su geliyor, nasıl tamir edilir ?

Günümüzde bu sorunun giderilmesi için, öncelikle su kaçağının tespit edilmesi gerekiyor. Yeni kullanılan yöntemlerde bunun için cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede evinizdeki fayanslar kırılmıyor, evde hasar oluşmuyor. Size yardımcı olan ustalar su kaçak bulma cihazını kullanarak, su sızıntısı olan boruyu kolayca buluyor, sızıntının yerini noktasal olarak tespit ediyor. Bu yüzden boruyu tamir ederken bile, evinizde hasar oluşmuyor. İşte su kaçağı sorunu bu yöntemle kolayca gideriliyor, tesisatınızı kullanabiliyorsunuz.

Duvardan su sızıyor :

Evinizde herhangi bir duvardan su sızıntısı oluyorsa, tesisatın elde geçirilmesi gerekir. Muhtemelen boruların birinde su kaçağı meydana gelmiştir. Bu nedenle tesisatta su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Bunun cihazla yapılması halinde, kırmadan su kaçağının olduğu yer belirlenebilir. Bu şekildeki su sızıntılarını ihmal etmemelisiniz. Hemen tesisatçı çağırarak, su kaçağı tespiti yaptırın.Tespit yapılırken evinizde fayanslar bile kırılmadığından herhangi bir zarar meydana gelmez. Sadece sizi su kaçağından kurtarır, tesisatınızı yeniden kullanımınıza sunarlar.

Su kaçağının tespitini ve tamiratının yapılmasını ihmal etmeyin.

Su kaçağı gerek sizin evinizde olsun, gerekse komşularınızdan kaynaklansın, mutlaka hemen müdahale edilmelidir. Siz bunu beklettikçe, borudan sızan su evinizde dolaşıma devam edecektir.Tesisat sistemi suyun içinde dolaşması için kurulmuştur. Sizin isteğinize göre suyu kullanımınıza sunar. Dilediğinizde açar, dilediğinizde sistemi kapatırsınız. Borulardaki su kaçağında incecik bir yerden bile su çıksa, hatırı sayılır etkiler yapar. Siz bunu ihmal ettikçe, bu hasarları gidermek için daha fazla para harcamak zorunda kalırsınız. Çekeceğiniz manevi stresi düşünmek bile istemiyoruz.

Su kaçağı

Bu nedenle su kaçağını ihmal etmeyin. Hemen cihazla su kaçağı bulma hizmeti veren, kırmadan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı, su kaçağı servisi çağırın. Kısa sürede evinizi etkilemiş olan su kaçağından kurtulun.

Su kaçağı  hizmeti verdiğimiz ilçeler :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53