Su Kaçağı 462 kez görüntülendi

Tesisatta oluşan su kaçağı cihazla bulunup,kırma dökme yapmadan tesisat arızası giderilmelidir.Tesisat kaçağı ,usta cihaz kombinasyonu ile bulunur.

Borulardan sızan su nereden yol bulursa, evinizin içinde ilerlemeye başlar. Duvarlarınızı etkiler, komşularınızın evine bile gidebilir. Evde rutubet, kötü kokular olmaya başlar. Bunları fark ettiğinizde hiç zaman kaybetmeden kırmadan su kaçağı bulma hizmeti almalısınız.Mecidiyeköy su kaçağı tespit servisimiz   bu hizmeti verebilmek için, cihaz ve dedektör kullanmakta ve deneyimli ustalarla çalışmaktadır.. Hatasız şekilde borudaki su sızıntısının yeri belirleyerek aynı yerden borunun tamiratı yapılmaktadır.

Mecidiyeköy su kaçağı tespiti servisi ,cihazla su kaçağı tespit işlemi yaparken fayansların kırılmasına gerek kalmaz. Duvarların arkasında bulunan borulardaki sızıntı ustalar tarafından kolayca bulunur. Evinizdeki hasara dur diyebilmek için, cihazla su kaçağı bulma hizmeti almalısınız. Tesisatçınızı evinize zarar vermeden, sadece su kaçağına son vermelidir.


Yaşam alanlarının çoğu yerinde suyun kullanılması zorunludur. Banyolar, tuvaletler, mutfaklar, bahçeler tesisatın yoğun olarak bulunduğu yerlerdir. Buralarda su kaçağı olduğunda yaşam kaliteniz bundan olumsuz etkilenecektir. Tesisatınızda su kaçağı olduğunu tespit ettiğinizde mutlaka tesisatçıdan yardım almalısınız. Tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti yapıyorsa hiç düşünmeden hizmet almaya başlayabilirsiniz. Su kaçağını ihmal ettiğiniz takdirde evinizdeki kötü kokulardan daha fazla su parası ödemekten ve komşularınızın hoşnutsuzluğundan kurtulamazsınız. Sadece suyun kullanıldığı alanlarda değil diğer yaşam alanlarınızda da sorunlar yaşarsınız. Çünkü su her yere ilerleyebilir.Mecidiyeköy su kaçağı tespiti servisi tarafından ,kırmadan su kaçağı tespiti yapıldığından hiç çekinmeden sorununuzun giderilmesini sağlamalısınız.

Cihazla su kaçağını kırmadan buluyoruz.

Mecidiyeköy su kaçak tespit servisi

Su kaçaklarında yeni tarz konutlarda,eski binalarda atık su pimaşlarında karşılaştığımız su sızıntıları, su kaçakları tespit ettirilmeyip ihmal edilirse zamanla binanın taşıyıcı ana kolonlarına kadar sızma ihtimali olduğundan, buradaki demirlerin çürümesine kadar giden büyük tehlike arz eden istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.Bu durum binanın ana taşıyıcılarında zayıflamaya neden olacaktır. Bu da deprem kuşağında olan ülkemizde  birçoğumuzun korkuyla şahit olduğu 99 depreminde nice insanımız çürük binalar yüzünden ihmal sonucu yaşamını kaybetti.Tabloya bakıldığında abartısız bu duruma sebebiyet veren, bazı müteahhitlerimiz zaten binanın  yapımında gerekli hassasiyeti göstermemektedir.Buna ek olarak  birde bizim ihmallerimiz eklenince işin sonu insanlık dramı  ile sonuçlanıyor. Unutmayalım su kaçakları, su sızıntıları ihmale gelmez insan hayatı, insan sağlığı asla ihmale gelmeyecek konulardır.Su kaçaklarının bir kısmı da  aslında tıkanıklıkların meydan getirdiği bir süreç sonucu oluşmaktadır.

Mecidiyeköy su kaçağı tespiti ile su kaçaklarında kırmaya son.

Mecidiyeköy su kaçağı tespiti

 Atık su borularında tıkanma, suyun gitmemesi olarak, bazen süzgeçlerden bazen farklı noktalarda kendini göstermektedir.Tesisatçı olan servis çalışanı ,tesisatın olası gittiği yerleri daha iyi analiz edeceğinden ,su kaçağınında nereden olduğunu daha net tespit edebilir. Makine olmalı ama usta makinesiz çok şey yapar, tersi durumda  makine ustasız hiç bir şeydir.Mecidiyeköy su kaçağı tespiti servisi çalışanları ustaları ve elektronik cihazlarla bu seviyede hizmetlerine deva etmektedir.