1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabo tıkanıklık açma işlemini gerekli kılan tıkanıklığı yaşadığımızda bu lavabo durup dururken niye tıkandı deriz. Oysaki sürekli kullandığımız lavabo su giderinde her zaman tıkanıklıkla karşılaşabileceğimizi unutmamalısınız. Çünkü lavabo tesisat giderleri, kirli suyun atıldığı ve zamanla kirliliğin oluştuğu ve tıkanıklıkların yaşandığı bir sistemdir. Bu nedenle her zaman tıkanıklığa karşı hazırlıklı olmalısınız.

Mutfak lavabo tıkanıklığı açma da dahil sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma evde kullanılan basit yöntemlerdir. Tıkalı bir lavaboyu açmak için lavabo tıkanıklığı açma yöntemi, lavabo açma pompası mı basınçlı gider açma yöntemi mi hangi yöntem daha etkilidir. Günümüzde bu konuda çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Lavabo tıkanıklık açma işleminde artık cihazlar kullanılmaktadır. Robotla lavabo tıkanıklığı açan firma tıkanıklık açma robotu ile kırmadan lavabo borusu tıkanıklığını açar.

Lavabo Tıkanıklık Açma – Lavaboda Neden Tıkanır?

Tesisatınızı lavabo gider borusunu sürekli kullandığınızdan, özellikle lavabo tıkanması ile sıkça karşılaşabilirsiniz.

  • Lavabo giderleri her zaman sabun artıkları, kıllar, deterjan kalıntıları, yağ ve diğer atıkların etkisine maruz kalır.
  • Lavabo sifonu aşırı kirlendiğinden lavaboda tıkanıklık yaşanır.
  • Lavabo giderinin ana hatta bağlandığı yerde bir tıkanma yaşanırsa lavabodan su geri gelebilir.
  • Ana hatta bir tıkanıklık olması durumunda lavabo da tıkanır.

 

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Evinizde mutfakta, banyoda ya da kullandığınız diğer alanlardaki lavabolarda tıkanıklık yaşandığında hiç telaş etmemelisiniz. Evinizde seramiklerin falan kırılacağını düşünmeyin. Cihazla pimaş tıkanıklığı açma, gider açma hizmeti veren tıkanıklık merkezi ile çalışın. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaptırın. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olsun. Aradığınızda her türlü kolaylığı müşterilerimize sunuyoruz.

Lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkanıklık evinizin hangi alanında olursa olsun, strese girmenize neden olacaktır. Bu durumda hiç olmadık lavabo tıkanıklık açma yöntemler ile tıkanıklık açmaya çalışmayın. Mesela, sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma, en iyi lavabo açıcı, lavabo açma ilacı kullanarak tıkanıklık açmaya çalışmak. Limon tuzu ile lavabo tıkanıklığı açma yöntemi ile evde tıkanıklık açma girişimleri her daim olmaktadır.

Bu tarz çözümler yerine yeni yöntemler kullanan, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti talep edin stres yaşamayın. Bunun için gider borusu açma hizmeti sunan tesisatçı çağırmanızı tavsiye ederiz. Bu arızaların giderilmesinde uzmanlaşmış ustalar lavabo borularını kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntüler. Bu sayede kırmadan tıkanmış olan bölgeyi tespit ederler.

Bundan sonraki aşamada sadece kanal açma makinesi olan ve herkesin robot diye bildiği cihazı kullanırlar. Bu yöntem herkesin yaşamını kolaylaştırmış, tesisat tıkanıklıklarında korkulu rüya görmelerine engel olmuştur. Bu nedenle tesisatçıdan kırmadan lavabo tıkanıklığını açmasını isteyin.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır, bu noktada şunu net bilmemiz gerek, tıkanıklık cihazla açılmalıdır. Öncelikle tıkanıklık robotla açılarak sonrasında kameralı cihazla görüntülenmesi gerekir. Bu cihaz tesisat sektöründe vazgeçilmez olup bu arızanın çözümünde kullanılmalıdır.

Robot dediğimiz kanal açma makinesini kullanarak tıkalı gider içindeki yabancı madde kırmadan dışarı çıkarılır. Lavabo tıkanıklık açma uygulaması pratik uygulamaların ne denli etkili olduğunu görmemiz açısından değerlidir.

Bu yöntem kurumsal tesisat firmalarında uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren tesisatçılar, cihazla kırmadan lavabo tıkanıklığı açarlar. Tıkanıklık, tuvalet, banyo, mutfak gibi tesisatın kullanıldığı her yerde gelişebilir. Diğer taraftan daha derin olan ve daha sorunlu olan, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı başınızı daha fazla ağrıtabilir. Bu nedenle modern yöntemleri kullanan tesisatçılardan destek almanız bu aşamada çok önemlidir.