• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Lavabo tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklık açma işlemini gerekli kılan tıkanıklık olduğunda,  bu lavabo durup dururken niye tıkandı deriz. Oysaki sürekli kullandığımız lavabo su giderinde her zaman tıkanıklıkla karşılaşabileceğimizi unutmamalısınız. Çünkü lavabo tesisat giderleri kirli suyun atıldığı ve zamanla kirliliğin oluştuğu ve tıkanıklıkların yaşandığı bir sistemdir. Bu nedenle her zaman tıkanıklığa karşı hazırlıklı olmalısınız. Günümüzde bu konuda çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Lavabo tıkanıklık açma işleminde artık cihazlar kullanılmaktadır. Robotla lavabo açma firması tıkanıklık açma robotu ile kırmadan lavabo borusu tıkanıklığını açar.

Tesisatınızı lavabo gider borusunu sürekli olarak kullandığınızdan, özellikle lavabo tıkanması ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Lavabo giderleri her zaman sabun artıkları, kıllar, deterjan kalıntıları, yağ ve diğer atıkların etkisine maruz kalır. Tıkanan gider borusu nasıl açılır hep merak edilen bir konu olmuştur.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır Video

Evinizde mutfakta, banyoda ya da kullandığınız diğer alanlardaki lavabolarda tıkanıklık yaşandığında hiç telaş etmemelisiniz. Evinizde seramiklerin falan kırılacağını düşünmeyin. Cihazla pimaş tıkanıklığı açma, gider açma hizmeti veren tıkanıklık merkezi ile çalışın. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaptırın. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olsun. Aradığınız her türlü kolaylığı müşterilerimize sunuyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ? – Lavabo Tıkanıklık açma Yöntemleri

Lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkanıklık evinizin hangi alanında olursa olsun, strese girmenize neden olacaktır. Bu durumda hiç olmadık yöntemler ile tıkanıklık açmaya çalışmayın. Mesela, sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma, en iyi lavabo açıcı kullanarak tıkanıklık açmaya çalışmak.

Bu tarz çözümler yerine yeni yöntemler kullanan, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti talep edin stres yaşamayın. Bunun için gider borusu açma hizmeti sunan tesisatçınızı çağırmanızı tavsiye ederiz. Bu arızaların giderilmesinde uzmanlaşmış ustalar lavabo borularını kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntüler. Bu sayede kırmadan tıkanmış olan bölgeyi tespit ederler. Bundan sonraki aşamada sadece kanal açma makinesi olan ve herkesin robot diye bildiği cihazı kullanırlar. Bu yöntem herkesin yaşamını kolaylaştırmış, tesisat tıkanıklıklarında korkulu rüya görmelerine engel olmuştur. Bu nedenle tesisatçıdan kırmadan lavabo tıkanıklığını açmasını isteyin.

Lavabo tıkanıklık açma - Tıkalı Boru Açma Kimyasalı - Tıkanık Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklık açma, Lavabo gider hortumu tıkandı nasıl açılır ?

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır, bu noktada şunu net bilmemiz gerek, tıkanıklık cihazla açılmalıdır. Öncelikle tıkanıklık robotla açılarak sonrasında kameralı cihazla görüntülenmesi gerekir. Bu cihaz tesisat sektöründe vazgeçilmez olup bu arızanın çözümünde kullanılmalıdır.

Robot dediğimiz kanal açma makinesini kullanarak tıkalı gider içindeki yabancı madde kırmadan dışarı çıkarılır. Lavabo tıkanıklık açma uygulaması pratik uygulamaların ne denli etkili olduğunu görmemiz açısından değerlidir.

Bu yöntem kurumsal tesisat firmalarında uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren tesisatçılar, cihazla kırmadan lavabo tıkanıklığı açarlar. Tıkanıklık, tuvalet, banyo, mutfak gibi tesisatın kullanıldığı her yerde gelişebilir. Diğer taraftan daha derin olan ve daha sorunlu olan, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı başınızı daha fazla ağrıtabilir. Bu nedenle modern yöntemleri kullanan tesisatçılardan destek almanız bu aşamada çok önemlidir.

Faydalı Benzer Tıkanık Açma Hizmetlerimiz.

(0535) 338 12 53