• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Lavabo tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklık açma – Tıkanıklık açma robotu ile kırmadan tıkanıklık açılır

Lavabo tıkanıklık açma işlemini gerekli kılan durum için, ya bu lavabo durup dururken niye tıkandı deriz. Oysaki sürekli kullandığımız tesisatta her zaman tıkanıklıkla karşılaşabileceğimizi unutmamalısınız. Çünkü lavabo tesisat giderleri kirli suyun atıldığı ve zamanla kirliliğin oluştuğu ve tıkanıklıkların yaşandığı bir sistemdir. Bu nedenle her zaman tıkanıklığa karşı hazırlıklı olmalısınız. Günümüzde bu konuda çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Lavabo tıkanıklık açma işleminde artık cihazlar kullanılmaktadır.

Tıkanıklık açma servisi

Tesisatınızı sürekli olarak kullandığınızdan, özellikle lavabolarda tıkanıklık sorunuyla sıkça karşılaşabilirsiniz. Lavabo giderleri her zaman sabun artıkları, kıllar, deterjan kalıntıları, yağ ve diğer atıkların etkisine maruz kalır. Evinizde mutfakta, banyoda ya da kullandığınız diğer alanlardaki lavabolarda tıkanıklık yaşandığında hiç telaş etmemelisiniz. Evinizde seramiklerin falan kırılacağını düşünmeyin. Eğer cihazla tıkanıklık açma hizmeti veren bir tesisatçıyla çalışıyorsanız, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olsun. Aradığınız her türlü kolaylığı müşterilerimize sunarız.

Tıkanıklık açma servisi

Tıkanıklık evinizin hangi alanında olursa olsun, strese girmenize yeterli olur. Ancak yeni yöntemler sayesinde kırmadan tıkanıklık açma mümkün olduğundan, hemen tesisatçınızı çağırmanızı tavsiye ederiz. Bunun için ustalar hemen lavabo borularını kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntüler. Bu sayede kırmadan tıkanmış olan bölgeyi tespit ederler. Bundan sonraki aşamada sadece kanal açma makinesi olan ve herkesin robot diye bildiği cihazı kullanırlar. Bu yöntem herkesin yaşamını kolaylaştırmış, tesisat tıkanıklıklarında korkulu rüya görmelerine engel olmuştur. Bu nedenle tesisatçıdan kırmadan lavabo tıkanıklığını açmasını isteyin.

Lavabo tıkanıklık açma

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır, bu noktada şunu net bilmeliyiz, tıkanıklık cihazla açılmalıdır. Öncelikle tıkanıklığın kameralı cihazla belirlenmesi gerekir. Bu cihaz tesisat sektöründe kullanılır. Ucunda küçük bir kamera bulunan cihaz, tıkalı giderin, pimaş borunun içine sokulur, burada tıkalı bölgeye kadar cihaz ilerletilir. Tıkanıklık bölgesine geldiğinde bilgisayar ortamında tıkanıklık sebebi ve yeri tam olarak belirlenir. Bundan sonra robot dediğimiz kanal açma makinesini kullanarak tıkalı gider içindeki yabancı madde kırmadan kolay bir şekilde dışarı çıkarılır. Lavabo tıkanıklık açma uygulaması pratik uygulamaların ne denli etkili olduğunu görmemiz açısından değerlidir.

Bu yöntem kurumsal tesisat firmalarında uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren tesisatçılar, cihazla kırmadan lavabo tıkanıklığı açarlar. Tıkanıklık, tuvalet, banyo, mutfak gibi tesisatın kullanıldığı her yerde gelişebilir. Diğer taraftan daha derin olan ve daha sorunlu olan, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı başınızı daha fazla ağrıtabilir. Bu nedenle modern yöntemleri kullanan tesisatçılardan destek almanız bu aşamada çok önemlidir.

(0535) 338 12 53