• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
 • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
 • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
 • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklık Açma

Tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır, klozet tıkandı ise klozet tıkanıklık açma, gider borusu açma robotu ile açılabilir mi gibi sorular akla gelir. Tuvalet çok pis tıkandı yardım lütfen dediğinizde tıkanan tuvalet giderinin kırmadan açılması önemlidir. Yaşam sürecimizde önemli bir yeri olan klozet, arızalandığında bu arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi gereklidir. Tıkanmış tuvaleti açmak için klozet açıcı ürünler kullanmak, robotla tıkanıklık açma ile eşdeğer sonuç verir mi ? Tuvalet açıcı asit, lavabo gideri tıkandığında , mutfak gideri tıkandığında ve  lavabo açıcı olarak kullanılan tarzda değildir. Klozet tıkanıklığı açma için kullanılan asit çok güçlü olup uygun olmayan oranda kullanılır ise klozet açma uygulaması yapmak yerinde pimaşları eritebilir. Bu durumda su kaçağı tespiti içinde yardım gerekecektir.


Tıkanan tuvalet nasıl açılır İzle –  Benzeri Video izlemek için link’e tıkla

Bu durumda Wc tıkanıklığı  giderilmediği gibi belli bir süre sonra istenmeyen yeni sorunları beraberinde getirecektir.

Klozet Tıkanıklık Açma, Tuvalet tıkanıklığı açma tıkalı boru açma, boru tıkanıklığı açma uygulamasıdır.

Tıkalı klozet nasıl açılır yani gider tıkanıklığı açma hizmeti alacağınız tesisatçı bu tıkanıklık problemini cihazla açmalıdır. Kırmadan klozet tıkanıklığı açma hizmeti artık çok yaygınlaşmıştır. Uygun fiyatla tıkanıklık açma, tıkanıklık açma bizim işimiz diye söylemde bulunup tıkanıklık cihazı olmayan çok tesisatçı var. Eğer tesisatçı pimaş tıkanıklığı açma için tıkalı olan pimaş tesisatını açmam gerekiyor diyor ise burada sıkıntı var demektir.

Bu şekilde yapılacak uygulama da kırmanın dökmenin olacağı ve sonrasında tadilat gerektiren bir tablonun ortaya çıkması anlamına gelir.  Bu şekilde ortaya konacak çözüm sizi hiç beklemediğiniz maliyetlere katlanmak durumunda bırakacaktır. Klozet tıkanıklık açma yöntemleri hakkında bilgisi olmayan tesisatçılara tıkanan klozet lavabo nasıl açılır diye en başından sorun.

Klozet Tıkanıklık Açma - Klozet nasıl açılır ? Klozet tıkanıklık açma fiyatları - klozet tıkanıklık açma video - Wc tıkanıklığı açma

Klozet Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır ?

Klozet tıkanıklık açma uygulamasını bu kadar zorlaştırıp sizi de beklemediğiniz maliyetlere sokacak tesisatçılardan uzak durun. Bu tesisat arızasının çok kolay yöntemleri dururken eski tip çözümler artık kabul edilmemelidir. Tıkalı olan bölge kırmadan tıkanıklık açma robotu ile kısa sürede açılıp kullanıma sunulur. Sizin kendi çabanızla klozet açma pompası kullanıp açmayı deneyebilirsiniz. Tıkalı tuvalet nasıl açılır karbonat kullansam çözüm olur mu diye soran bile oluyor. Karbonat bu tarz tıkanıklıkta fayda vermez bunun yerinde tuvalet tıkanıklığı açmak için kimyasal kullanın.

Klozet tıkanıklık açma cihazla yapılırsa ne tür faydalar sağlanır ?

 • Etraf kirlenmez,
 • Ek maliyetler çıkmaz,
 • Pimaş tesisatı zarar görmez.
 • Gereksiz kırma dökme olmaz.
 • Cebinizden fazla para çıkmaz.
 • Gereksiz zaman kaybı yaşanmaz.
 • Klozet en kısa sürede tekrar kullanılabilir.
 • Hayat akışınızda bir değişiklik olmadan arıza çözülür.

Yukarıda sıraladığımız bunca kolaylık var iken neden etraf kırılsın, neden fazla paranız çıksın ki ?  Artık eski tarz tesisat çözümlemelerinden uzak durun. Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen yorum bırakın.

(0535) 338 12 53