• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Klozet Tıkanıklık Açma

  Klozet Tıkanıklık Açma
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
  Gönderiyi OylaLoading...

  Klozet Tıkanıklık Açma, Tuvalet tıkanıklığı açma tıkalı boru açma, boru tıkanıklığı açma uygulamasıdır. Tuvalet giderinde tıkanıklık yaşandığında, klozet tıkandığında, klozet tıkanıklık açma robotu ile açılabilir mi gibi sorular akla gelir. Tuvalet çok kötü tıkanınca yardım istediğinizde tıkanan tuvalet giderinin kırmadan açılması önemlidir. Yaşam sürecimizde önemli bir yeri olan klozet, arızalandığında bu arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi gereklidir.

  Tıkanmış tuvaleti açmak için klozet açıcı ürünler kullanmak, robotla tıkanıklık açma ile eşdeğer sonuç verir mi ? Tuvalet açıcı asit, lavabo gideri tıkandığında , mutfak gideri tıkandığında ve  lavabo açıcı olarak kullanılan tarzda değildir. Klozet tıkanıklığı açma için kullanılan asit çok güçlü olup uygun olmayan oranda kullanılır ise klozet açma uygulaması yapmak yerinde pimaşları eritebilir. Bu durumda su kaçağı tespiti içinde yardım gerekecektir. Bu durumda W.C. tıkanıklığı  giderilmediği gibi belli bir süre sonra istenmeyen yeni sorunları beraberinde getirecektir.Tıkanan tuvalet nasıl açılır İzle –  Benzeri

  Neden Klozet Tıkanıklık Açma Cihazla Yapılmalıdır?

  • Etraf kirlenmez,
  • Ek maliyetler çıkmaz,
  • Pimaş tesisatı zarar görmez.
  • Gereksiz kırma dökme olmaz.
  • Cebinizden fazla para çıkmaz.
  • Gereksiz zaman kaybı yaşanmaz.
  • Klozet en kısa sürede tekrar kullanılabilir.
  • Hayat akışınızda bir değişiklik olmadan arıza çözülür.

  Yukarıda sıraladığımız bunca kolaylık var iken neden etraf kırılsın, neden fazla paranız çıksın ki ?  Artık eski tarz tesisat çözümlemelerinden uzak durun. Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen yorum bırakın.

   Klozet Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

  Gider tıkanıklığı açma hizmeti alacağınız tesisatçı bu tıkanıklık problemini cihazla açmalıdır. Tıkalı olan bölge kırmadan tıkanıklık açma robotu ile kısa sürede açılıp kullanıma sunulur. Sizin kendi çabanızla klozet açma pompası kullanıp açmayı deneyebilirsiniz. Tıkalı tuvalet nasıl açılır karbonat kullansam çözüm olur mu diye soran bile oluyor. Karbonat bu tarz tıkanıklıkta fayda vermez bunun yerinde tuvalet tıkanıklığı açmak için kimyasal kullanın.

  Kırmadan klozet tıkanıklığı açma hizmeti artık çok yaygınlaşmıştır. Uygun fiyatla tıkanıklık açıyoruz, tıkanıklık açma bizim işimiz diye söylemde bulunup tıkanıklık cihazı olmayan çok tesisatçı var. Eğer tesisatçı pimaş tıkanıklığı açma için tıkalı olan pimaş tesisatını açmam gerekiyor diyor ise burada sıkıntı var demektir.

  Bu şekilde yapılacak uygulama da kırmanın dökmenin olacağı ve sonrasında tadilat gerektiren bir tablonun ortaya çıkması anlamına gelir.  Bu şekilde ortaya konacak çözüm sizi hiç beklemediğiniz maliyetlere katlanmak durumunda bırakacaktır. Klozet tıkanıklık açma yöntemleri hakkında bilgisi olmayan tesisatçılara tıkanan klozet lavabo nasıl açılır diye en başından sorun.

  Klozet tıkanıklık açma uygulamasını bu kadar zorlaştırıp sizi de beklemediğiniz maliyetlere sokacak tesisatçılardan uzak durun. Bu tesisat arızasının çok kolay yöntemleri dururken eski tip çözümler artık kabul edilmemelidir.

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41