• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Alüminyum Petek Temizliği Servisi

  Alüminyum Petek Temizliği Servisi
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
  Gönderiyi OylaLoading...

  Alüminyum Petek Temizliği Servisi, İstanbul Petek Temizleme Servisi, Alüminyum Kalorifer Peteklerini Cihazla Temizler. Soğuk günlerde soğuyan evi ısıtabilmek için kombi ayarını yükseltmemize rağmen ısınamıyoruz. Bu şikayeti çok duyduğumuzdan çözüm önerimizde bu anlamda bellidir. Tıkanan petekler için en akıllı çözüm ilaçlı cihazlı kalorifer petek temizliğidir. Petek modelleri arasında ince ve dekoratif radyatör olarak bilinen Alüminyum petekler çabuk tıkanırlar. Tıkanan petek kanallarında sıcak su dolaşımda bulunamadığı için petekler ısıtmaz.

  Alüminyum Petek Temizliği Servisi – Alüminyum Petek Temizleme Neden Gereklidir?

  Kalorifer tesisatı kapalı devre çalışmakta olup içeride dolaşım halinde olan su hep aynı sudur. Zamana ve kullanıma bağlı oluşan kirlilik çamurlaşma ve korozyon sıcak suyun homojen dağılımını engellemektedir. Özellikle alüminyum  peteklerin kanalları ince olduğu için petek çeşitleri arasında en hızlı kirlenen tıkanan petek çeşitlerindendir. Estetik görünüme sahip, hassas olan bu petek cinsi kanalları dar olduğundan çok çabuk tıkanır.

  Kombi çalıştığı sürece ısınması gereken petekler ısınmaz ortam da  bu yüzden ısınamaz. Eğer gerekli bakımlar yaptırılıp Alurad radyatör bakımı ve alurad petek bakımı yaptırılır ise homojen ısınma sağlanacaktır. Alüminyum petek temizliği servisi çağrılarak periyodik bakımlar yaptırılır ise kanallar açılacağından istenilen verim alınacaktır.

  Alurad Alüminyum Radyatör Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

  Alüminyum petek markaları ince ve dekoratif olduğundan uygun cihaz ve peteklere zarar vermeyecek ilaçla temizlenmelidir. Bu anlamda alüminyum petek temizliği ve kalorifer tesisat temizliği yapılırken basıncı yeterli bir cihaz ve bilinen bir kimyasal ilaç kullanılmalıdır. Bütün bunların yanında da temizlik süresi için gerekli zaman ayrılmalıdır. Petek temizliği yapıldıktan sonra son kontroller yapılmalı petekler tam ısıtılıp adresten ayrılmalıdır.

  Alüminyum peteklerde yerinden sökülmeden uygun bir yerden cihaz bağlanıp, sisteme ilaç dahil edilerek temizlik yapılır. Periyodik bakımları yapılan petekler ile kış ortasında soğukta kalmazsınız. İhmal edilmeden kombi bakımı yaptırıp petek temizliği de yaptırılmalıdır. Tavsiyemiz önce petek temizliğini yaptırın sonra kombi bakımını yaptırın. Alüminyum petek temizliği servisi  ile bu hizmeti garantili alabilirsiniz. Yıllık bakımları yapılan petekler kışı sıcak geçirmenizde büyük etken olacaktır.

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41