1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvalet tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet tıkanıklığı nedir önce bunu açıklayalım. Tuvalet giderinden atık suyun geri gelmesi rögara gitmemesi tuvalet tıkanıklığı olarak adlandırılır. Tıkanan tuvalet borularını açma ve  kırmadan tıkanıklık açma için kameralı tuvalet açma yöntemleri gereklidir. Tıkanıklık açma servisi, tuvalet tıkanıklığı açma işinde  apartman gideri açma işinde robotlu makineler kullanır.  Evde tuvalet gideri tıkanıklığı açmak için sadece kimyasal tıkalı boru açıcı yeterli olmayabilir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisi – Tuvalet Neden Tıkanır?

  • Tıkanıklık oluşması pimaş giderlerine atılan yabancı cisim kaynaklı olabilir.
  • Pimaş giderlerine istenilen eğimin de verilmemesinden kaynaklanabilir.
  • Tuvalet gider pimaş tesisatı çökmüş olabilir.
  • Rögar dolmuş olabilir.
  • Tuvalet giderine boya atığı veya tadilat sonrası arta kalan şeyler atılmış olabilir.
Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisi | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet Tıkanıklık Açma Servisi | Uzmanlar Tesisat

Tuvaletin tıkanması demek evde rahatsızlıkların başlaması demek, kötü kokuların ortaya çıkması demektir. İhtiyaç anında kullanılmayan tuvalet evde yaşam konforunuzu sınırlar. Yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkileyen tıkanıklık için uzman tesisatçı servisi çağırmanız yeterli olacaktır.

Tıkalı gider borusu açma servisi olarak biz her iki durumla da karşılaşmaktayız. Tıkanıklık gidere istenilen eğim verilmediğinden ise bu arıza ancak pimaş giderlerinin değişimi ile yani gerekli eğim verilerek ortadan kalkar. Diğer taraftan tıkanıklık giderlere atılan yabancı cisim kaynaklı ise tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık açılıp sorun giderilir. Tıkalı pimaş açma servisi bu iki durum içinde çözüm sunarak zor olan bu durumdan kurtulmanıza da yardımcı olur.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklık açma servisi için doğru tesisatçı ile iletişim kurmak sorunun çözümünde atılan en büyük adım olacaktır.

Tuvalette tıkanma var ise bu kendi çabanızla aşabileceğiniz bir tesisat arızası değildir. Tıkanıklık açılmaya çalışılırken pimaş borularına zarar verip pimaşları kırarsanız çözülmesi zor olan tıkanıklığını çok daha büyümesine sebep olursunuz. Servis çağırdıysanız hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan tıkanıklığın açılmasını izleyin.

  • Tıkanıklık açma robotunun ucunda bulunan çelik esnek yay ile tıkanıklık nedeni rögara itilerek tıkanıklık açılır.
  • Eğer tıkanıklık nedeni yumuşak bez tarzı bir şey ise makine ucuna takılan uygun aparatla sarılarak geri çekilir.
  • Zemin altında bulunan pimaşların üzeri açılmadan kırmadan dökmeden kolay çözüm tıkanıklık açma makine ile sağlanır.
  • Tıkanıklığı evde bende açarım diyerek elinize sert uzun bir şey alıp gideri açmaya çalışmayın. Pimaş boruları zarar görürse tadilat gerekli olabilir.