• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Tuvalet tıkanıklık açma servisi

Tuvalet tıkanıklık açma servisi

Tuvalet tıkanıklık açma servisi – Tıkanan tuvalet giderinin açılması için mutlaka kanal açma makinesi kullanılmalıdır

Tıkanıklık oluşması pimaş giderlerine atılan yabancı cisim kaynaklı olabileceği gibi pimaş giderlerine istenilen eğimin de verilmemesinden kaynaklanabilir. Tuvalet tıkanıklık açma servisi olarak biz her iki durumla da karşılaşmaktayız. Tıkanıklık gidere istenilen eğim verilmediğinden ise bu arıza ancak pimaş giderlerinin değişimi ile yani gerekli eğim verilerek ortadan kalkar. Diğer taraftan tıkanıklık giderlere atılan yabancı cisim kaynaklı ise tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık açılıp sorun giderilir.

Tuvalet tıkanıklık açma servisi

Tuvalet tıkanıklık açma servisi bu iki durum içinde çözüm sunarak zor olan bu durumdan kurtulmanıza da yardımcı olur. Tuvalette tıkanma var ise bu kendi çabanızla aşabileceğiniz bir tesisat arızası değildir. Tıkanıklık açılmaya çalışılırken pimaş borularına zarar verip pimaşları kırarsanız çözülmesi zor olan tıkanıklığını çok daha büyümesine sebep olursunuz.

Tuvaletin tıkanması demek evde rahatsızlıkların başlaması demek, kötü kokuların ortaya çıkması demektir. İhtiyaç anında kullanılmayan tuvalet evde yaşam konforunuzu sınırlar. Yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkileyen tıkanıklık için uzman tesisatçı servisi çağırmanız yeterli olacaktır. Servis çağırdıysanız hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan tıkanıklığın açılmasını izleyin. Tıkalı gider tesisatında sürekli tıkanma oluyor ise burada bir eğimsizlik olma ihtimali yüksektir. Burada sürekli tıkanıklık yaşanmaması adına pimaş eğimsizliğini gidermek için pimaşların yenilenmesi kalıcı çözümü getirecektir.

Tuvalet tıkanıklık açma servisi için doğru tesisatçı ile iletişim kurmak sorunun çözümünde atılan en büyük adım olacaktır.

(0535) 338 12 53