Tıkanıklık Açma 7 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bakırköy Tıkanıklık Açma Servisi

Tıkanmış tuvalet giderleri robot makine ile açarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Alaturka tuvalet, Klozet, Pisuvar, Pimaş, Kanal, Kanalizasyon, banyo gideri, mutfak boru tıkanıklıkları kırmadan açılmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bizi arayın size sorunsuz kalıcı çözümler üretelim. İstanbul’da Bakırköy ilçesinde her türlü su tesisatı işlerinizde yapılmaktadır. 

Bakırköy Pimaş Tıkanıklık Açma

Robot cihazların yardımı ile kırmadan tıkanıklık açıyoruz. İstanbul geneli tıkanıklık açma alanında size hizmet sunuyoruz. Özel servis araçları ve kalifiye elemanlarımız ile pimaş gider tıkanıklığı açılmaktadır. Gider boruları yıkanır ve koku gelmesi engellenir. Bakırköy’de tıkanıklık açma için bizi arayın

Kırmadan tuvalet gideri açma 

Tuvalet gider tıkanıklığına kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıkanıklığa neden olan yabancı maddeler, atıklar kanal açma makinesiyle yani robotla dışarıya çıkarılır. İlk aşamada ustalarımız kameralı görüntüleme yöntemini kullanarak tıkanıklığın yerini tam olarak tespit ederler. Bu cihazın ucunda minik bir kamera var. İçerisinin görüntüsünü bilgisayar ortamında takip ederek, tıkanıklığın nerede olduğunu kolayca tespit ediyorlar.

Kanal gider tıkanıklığı açma 

Bundan sonraki aşama kanal açma makinesi yardımıyla yani robotla tuvalet tıkanıklığını  açmaya geliyor. Sizlerin evde kullanacağınız yöntemler tıkalı tuvalet giderini açmadığı gibi, sorunun büyümesine de neden olur. Bu konuda profesyonel yardım almayı ihmal etmeyin. Tıkanan tuvalet gideri komşularınıza da zarar verebilir. Alt kata sızan pis sızıntılar nedeniyle komşularınızla huzurunuz bozulur. Tavanda sarı lekeler olur, pis kokular rahatsız edici olur. Bunlardan acilen kurtulmalısınız. Robotla tuvalet açma hizmeti almalısınız. Ustalar kırmadan gider tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklık açma işlemini bu sayede tamamlamış oluyorlar.

KIRMADAN MUTFAK GİDERİ AÇMA 

Bu kadar kolay şekilde gider tıkanıklığının açılması gerçekleştirildiğinden, evlerinde tıkanıklık olanlar hiç tedirgin olmuyorlar. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin de bu çizgide kolayca ulaşılabilir olması sizleri sorunun içinde boğulmaktan ve gereksiz masraflar ödemeden kurtaracaktır.

PİMAŞ BORU TIKANIKLIK AÇMA 

Pimaş boru tıkanması, rögar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı,giderlerin tıkanması herkes için korkulu bir rüya olabilir. Genellikle eskiden yapıldığı gibi fayanslarının kırılacağı düşünen kişiler, tıkanıklık sorunundan çekinirler. Ancak yeni yöntemler sayesinde kırmadan tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal tesisat firmaları kameralı cihazla, robotla ve deneyimli ustalarıyla tıkanıklık sorunlarınıza kolay çözümler sunar. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma için ustalar kameralı cihazla pimaş boru içi görüntüleme yaparlar.

GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA 

Bu sayede pimaş borunun içindeki tıkanıklığı kolayca tespit ederler. Ustalarımız tuvalet tıkanıklık açma  makinesini kullanırlar. Robot cihaz sayesinde tıkalı tuvalet gideri içindeki yabancı madde en kolay şekilde, kırmadan dışarıya çıkarılır. Evinizde ustalar gittikten sonra tadilat yapacağım diye düşünmezsiniz.

 

0Shares
Yorum Yap