Tıkanıklık 356 kez görüntülendi

Edirnekapı tıkanıklık açma servisi,cihazla tıkanıklığı açmaktadır.

Pimaş borular genellikle tesisatlarda pis su gideri olarak kullanılmaktadır. Bu borular son derece sağlam ve kullanışlı olmalarına rağmen, zaman içinde giderlere atılan atıkların ve inşaat sırasında yapılan bazı hatalardan dolayı tıkanmaktadır. Aynı zamanda bu boruların zamanla yıpranacağı gözden kaçmamalıdır. Bu durumda yine tıkanıklık sorunu yaşanabilir. Tıkalı pimaş açma için öncelikle tıkalı olan alanın belirlenmesi gerekir. Tıkanıklıklar için kullanılan kameralı cihazlar ve kanal açma makinesi ile sorunun giderilmesi için oldukça faydalıdır.Edirnekapı tıkanıklık açma servisi elektronik cihazları kullanarak tıkalı pimaşı açarak büyük maliyetlerin önüne geçmektedir.

Kameralı olan cihazlar pimaş boruların nerede tıkandığını görmemize yarar. Hem de tıkanıklığa sebep olan yabancı cismin ne olduğu hakkında bilgi verir. Bu cihazların ucunda bulunan kamera sistemiyle, dışarıdan rahatça gözlem yapılabilir. Boruların içinde ilerletilen cihaz boruların ne durumda olduğunu da gösterir. Tıkanıklığın tespit edilmesinden sonra robot adını verdiğimiz kanal açma makinası tıkanıklık sebebine uygun aparatıyla borudan içeriye sokulur. Ardından borunun içindeki yabancı cismi yani tıkanıklığa neden olan cismi kendine sararak dışarıya çıkarır. Edirnekapı tıkanıklık açma ekipleri yıllarca aynı konuda hizmet verdiğinden tıkanıklık sorunu kolayca çözümlenmektedir. Anlatınca ne kadar kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu cihazların mutlaka eğitimli kişilerce kullanılması gerekir. Gelişigüzel bir şekildekullanıldıklarında, istenmeyen sonuçlara neden olabilirler.

Uzmanlar tesisat,Edirnekapı tıkanıklık açma olarak bünyemizde bulunan ustalarımız ve kullandığımız modern cihazlarla müşterilerimizin tıkanıklık işlemleri dâhil tüm tesisat sorunlarıyla yakından ilgiliyiz. Bu sorunların aciliyetini bildiğimizden, her zaman hizmete hazırız.