1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisatta kaçak var demek sadece temiz su tesisatında kaçak var anlamına gelmez. Tesisatta kaçak var  ise kalorifer tesisatı ve pis su tesisatında da kaçak olabilir. Su tesisatçıları montajını yaptığı tesisatta kaçak olması durumunda bunun nereden olabileceğini tahmin edebilir ancak emin olması zordur. Birde tesisatı kim yaptıysa o kişiyi bulmak ona su kaçak tespitini yaptırmak olanaksız bir durumdur.

Tesisatta kaçak var ise hiç bir zorluğa katlanmanıza gerek kalmadan su kaçağı bulma cihazı ile kaçak su tespiti, su kaçağı tesisatçısı tarafından yapılır. Doğalgaz tesisatında kaçak var, su borusunda kaçak var ve su kaçağı cihazla tesisatta kaçak tespit edildi ise tamiri de daha kolay olacaktır.

Tesisatta kaçak var | Uzmanlar Tesisat

Tesisatta kaçak var | Uzmanlar Tesisat

Tesisatta Kaçak Var Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Su kaçağı için aradığınız tesisatçıya su kaçağı tespiti fiyatları ve su arıza tespit cihazı ile ilgili sorunuz olduğunda net cevap alabilmelisiniz. Hem temiz su hem de pis tesisatına bakıyorlar mı, ücretin içine her iki tesisatın kontrolü de dahil midir? Kaçak bulunduktan sonra tamir yapıyorlar mı, sadece boru tamiri mi yapıyorlar, fayans tamiri de yapıyorlar mı diye sormanız gereklidir. Tek elden hem tespit hem tamir hizmeti almak maliyeti aşağı yönlü çekecektir.

Bu açıdan su kaçağı tespit cihazı ile kırmadan tespit yapan ustalarla görüşmeniz yeterli olacaktır. Cihazla tespit yapacak usta hem temiz su tesisatının kontrolünü hem de pis su tesisatının kontrolünü yaparak kaçağın olduğu yeri tespit eder. Kalorifer kaçağı var ise de kimyasal uygulama yaparak kalorifer su kaçağına kırma dökme olmadan son verir.

Tesisatta kaçak var ise işin ehline ulaşıp hizmet almanız sorunun çözümünde en büyük adım olacaktır. Bu adım sonrası sorun kısa sürede uzman tesisatçılar tarafından çözülecektir. Sonrasında tesisatı kullanmaya başlayabilir zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Aklınızda olmayan ek sorunlar çıkmaz ek masraflar olmaz. Profesyonel uygulama garantili kalıcı çözüm için bizi arayın. Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır sorusunun en kalıcı çözümü ile tanışın.

 Kalorifer Tesisatı Kaçak Giderme

Banyoda su kaçağı, binada su kaçağı, su  sızıntısı için genelde akustik dinleme cihazı ve kamera kullanılmaktadır. Oysa kalorifer tesisatında,  doğal gaz tesisatında kaçak var ise burada yapılacak uygulama farklıdır. Kalorifer tesisatında kaçak tespiti yapıldıktan sonra tesisat kaçak giderici kullanmak çok daha pratik olacaktır. Kalorifer tesisatında kaçak var ise kombi kaçak tespiti cihazla yapılmasına gerek olmadan ilaçlı tamir yapılabilir.

  • Kalorifer kaçağı  genelde su bulma cihazı ile kaçak tespit cihazı  bulunmaz.
  • Kalorifer tesisat su kaçağı için en uygun yöntem ilaçlı yöntemdir.
  • Bu sayede su tesisatı kaçak tespitine gerek kalmadan kaç adet kaçak varsa giderilir.
  • Evdeki su kaçağı, duvardaki su kaçağı, tesisat su kaçağı tespit cihazı olmadan sonlandırılabilir. Su kaçağı bulma ve su sızıntısı tamiri tek bir ilaçla kolayca yapılır.

Diğer taraftan doğal gaz(siyah demir boru) kaçağı tamiri için de ilaç vardır fakat bu çok sağlıklı olmayabilir. Bunun en kalıcı çözümü kaçağı bulduktan sonra doğal gaz kaçağı tamiri için  boru tamirinin yapılmasıdır. Doğal gaz kaçağı denilince kalorifer kaçağı anlaşılmamalıdır. Doğal gaz denince ocağı yakmamızı sağlayan yakıtın taşındığı gaz borusu, kalorifer denince petekleri ısıtan sıcak suyun taşındığı tesisat anlaşılmalıdır.