• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su tesisatında kaçak bulma

Su tesisatında kaçak bulma

Su tesisatında kaçak bulma – Su tesisatı kaçakları için arayacağınız ustanın cihazla su kaçak tespiti yapıyor olmasına dikkat edin

Pis su tesisatı olsun temiz su tesisatı olsun su kaçağının olduğu yeri bulmak cihazlarla mümkündür. Bunun bildiğiniz zaman su kaçağının bulunması için etrafın kırılmasına gerek kalmaz. Su tesisatında kaçak bulma uygulaması detaylı yapılması gerekir. Bu arızanın giderilmesi için cihazlarla profesyonel hizmet sunan tesisatçıları çağırın. Bu sayede tesisat zarar görmez etraf kirlenmez ve en önemlisi sorun garantili çözülür.

Tesisat kaçakları zemin altı tesisatta oluştuğunda su sızmasının olduğu yerin bulunması cihazla mümkündür. Cihaz olmadan su sızıntısının bulunması ancak zemini kırarak mümkündür. Kırma dökme olduğu zaman ise sizin için ek maliyetler çıkmakta hatta tadilat gereksinimi olmaktadır. Bu durumda cebinizden hiç hesap etmediğiniz kadar para çıkacak olup bu durum bütçenizde dengesizlik oluşmasına neden olur. Dolayısıyla kısa  sürede çözülmesi gereken bu arıza uzun zamanda zor çözülmüş olacaktır.

Su tesisatında kaçak bulma

Su tesisatında kaçak bulma nasıl yapılır diyorsanız bu durumda su kaçağını cihazla bulan bir tesisatçı bulmanızı tavsiye ediyoruz. Cihazla bütün tesisat kontrolleri yapılarak kaçağın olduğu yer kısa sürede bulunup aynı anda tamiratı yapılır. Bu sayede günlük düzeninizde bir değişim olmadan fazla para ödemek durumunda kalmadan can sıkıcı bu durumdan kurtulmuş olursunuz.

Su tesisatı kaçakları temiz suda olabileceği gibi pis su tesisatında da kaçak oluşabilir. Bu anlamda her iki tesisatta kontrol edilip kaçağın yeri bulunmalıdır. Su kaçak tespiti yapacak kişi her iki tesisat kontrolünü de yapmalıdır. Sadece temiz su tesisatına bakıp kaçak bulma işlemi tam olarak yerine getirmiş olunmaz. Her iki tesisata da bakılarak sağlıklı sonuç alınması gerekmektedir.

(0535) 338 12 53