• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su sızıntısı

Su sızıntısı

Su sızıntısı – Su tesisatında oluşan su sızıntı tespiti cihazla yapılır. Su tesisatı kaçak tespiti sonrası  su kaçağı tamir edilir

Su sızıntısı ve su kaçağının olması bizleri düşündüren tesisat arızalarından olup artık çözümü cihazla çok kolaydır. herkes çekinir. Çünkü su tesisatında oluşan su kaçağı tespitinde eskiden yapılan işlemlerin ne denli zor olduğunu, öngörü ile kırma dökme olduğunu ve hayal kırıklıklarını iyi bilirler. Yeni yöntemlerden haberleri olsa, belki bu kadar stres yapmayacaklar. Çünkü daha önceden fayanslar kırılır, borular bu şekilde kontrol edilir su sızıntısı bulunmaya çalışılırdı. Şimdi cihazla su kaçağı tespiti yapılıyor. Kurumsal tesisat firmaları cihazla su kaçağı bulma işleminde evinizde kırmadan hizmet veriyorlar.

Ustalarda bu konuda yeteri kadar eğitimli ve deneyimlidir. Cihazı profesyonel şekilde kullanarak, hatasız bir şekilde nerede su sızıntısı olduğunu tespit ederler. Fayansları kırmadıklarından, duvarlarda hasar oluşmadığından, evinizde başka tadilat yapmanıza da gerek kalmaz. Çok değil bir saat içinde su kaçağının yeri bulunur ve boru onarılır. Hemen tesisatınızı kullanmaya başlarsınız.

Su sızıntı tespiti en çok ve sıklıkla eski binalarda karşılaşılmaktadır. Su sızıntı tespiti eski binalarda ne kadar zor olsa da, uzman ekibimiz size Tesisatta oluşan su kaçak konusunda en hızlı ve en güvenilir bir şekilde tespitlerini yaparak size çözüm önerilerini sunacaklardır. Firmamız yıllardan beri Su sızıntı tespiti konusunda uzmanlaşmış, ekip kalitesini yükseltmiştir. Su sızıntı tespiti konusunda uzman ekibimizin içinde bulunmak için kişiler gerekli eğitim ve deneylerden geçerek Bu alandaki eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamışlardır. Su sızıntı tespiti işlemini herkesin yapamayacağını üzülerek söylemek istiyorum. Çünkü su birikintisi gördüğünüz yerde her zaman kaçak olmayabilir.

Su sızıntı tespiti

Kaçak başka bir yerdedir su belirli bir alana toplandığı için siz o bölgede kaçak olduğunu anlayamayabilirsiniz. Ekibimiz teknolojinin son ekipmanları ile sizlere Su sızıntı tespiti konusunda yardımcı olacaklardır. Su sızıntı tespiti sonrasında gerekli işlemler size anlatılarak sizin isteğiniz doğrultusunda yapılacaktır. Su sızıntı tespiti işleminden hemen sonra onarım işlemine geçilmesi gerekmektedir. Su tesisatı kaçak bulma sonrasında uzman ekibimiz sizi en sağlıklı şekilde yönlendirerek karar vermenize kolaylık sağlayacaktır. Su sızıntı tespiti işleminden hemen sonra yapılacak işlemlerde hangilerinde başarılı olup hangilerinde daha sonra sıkıntılar yaşayacağı size kolay bir dille uzmanımız tarafından anlatılarak karar vermeniz çok daha kolay olacaktır. Su sızıntı tespiti eski zamanlarda teknolojik aletler bulunmadığı için çok fazla maliyetler ile çok fazla bölgelere zarar verilerek yapılırdı.

Su sızıntı tespiti

Firma olarak biz de bu durumdan aşırı rahatsızlık duyduğumuzu ve bunun daha pratik bir yolu olması gerektiğini defalarca konuştuk. İlerleyen zaman dilimi içerisinde gördük ki;gelişen teknoloji su kaçak tespiti konusunda bizlere ve sizlere yardımcı ekipmanlar doğurarak daha basit ve daha sonuç odaklı işlemler yapan aletler ortaya çıkmıştır. Su sızıntı tespiti uzman ekibimiz genel olarak tespit işlemlerine gitmedikleri süreç zarfından yenilenen teknolojiyi sıkı bir şekilde takip ederek, kendi bilgilerini güncelleyerek sizlere daha iyi bir hizmet vermektedir.

Tesisatla ilgili kaçak bulma uygulama konusunda bizim en büyük amacımız siz değerli dostlarımıza en az hasar ile en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile birleştirerek sunmaktan onur ve gurur duymaktayız. Daha önceki çalışmalarımızda değerli dostlarımız bizden memnun kaldığı için firmamızın kalite standartları da doğal olarak zamanla gelişmiştir. Su sızıntı tespiti konusunda eskiden tüm fayansları kırarken uzmanlarımız ev içerisine ciddi zararlar verirken bile bu durumu üzülerek gerçekleştirmek zorunda kalıyorlardı.

Cihazla su kaçak tespiti

Gelişen teknoloji bu durumdan bizleri ve siz değerli dostlarımızı kurtararak günümüz teknolojisi ile Su sızıntı tespiti kolayca sağlıklı bir şekilde kırmadan dökmeden birçok yöntem ve kimyasal ilaçlar ile yapılmaktadır. Su sızıntı tespiti günümüzde teknolojinin verdiği imkanlarla uzmanlarımızın bilgi ve tecrübeleri ayrıca tahmin yeteneklerine dayanılarak sağlıklı bir şekilde yapmaktayız.

Su tesisatında oluşan arızlar artık hasarsız olarak çözülebilmektedir. Aslına bakarsanız Su sızıntı tespiti birkaç belirti ile kendini gösterir fakat bu belirtiler üzerinde ekibimiz bilgilerini ve teknolojik ekipmanları kullanarak tam olarak noktasal bölge tespiti yapılmaktadır. Bütün musluklarınız kapalı olmasına rağmen su çıkışları engellenmesine rağmen hala bir su sesi duyuyor iseniz, Su sızıntı tespiti konusunda bize ulaşmanız ve ardından gelen ekibimiz Su sızıntı tespiti yapacaklardır.

Su sızıntısı-2

 Su sızıntı tespiti bazen de öyle durumlar vardır ki gözle görülmeyen bir sızıntı oluşabilmektedir. Bu sızıntının daha fazla büyümesini istemiyor iseniz, Su sızıntı tespiti uzmanlarımızdan yardım alabilir en kısa sürede onarımlarını gerçekleştirebiliriz. Su sızıntı tespiti işlemi en kolay yöntem olarak su çıkışları kapatılarak su sayacını kontrol etmekten geçmektedir. Su tesisatı arızalarının çözümü noktasında  uzman ekibimiz sizin için telefonun bir diğer ucunda.

Su Kaçağı Bulma Hizmetlerimiz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53