• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Su sızıntısı

Su sızıntısı

Su sızıntısı – Su tesisatında oluşan su sızıntı tespiti cihazla yapılır. Su tesisatı kaçak tespiti sonrası  su kaçağı tamir edilir

Su sızıntısı ve su kaçağının olması bizleri düşündüren tesisat arızalarındandır. Günümüzde su kaçağının çözümü cihazla yapılmakta olup su kaçağı büyük sorun olmaktan çıkmıştır. Çünkü su tesisatında oluşan su kaçağı tespitinde eskiden yapılan işlemlerin ne denli zor olduğunu bilmekteyiz. Öngörü ile kırma dökme olduğunu ve hayal kırıklıklarının yaşandığını iyi bilmekteyiz. Yeni yöntemler sayesinde artık boşa giden paranızda olmayacak boşa giden zamanınızda olmayacaktır. Çünkü daha önceden fayanslar kırılır, borular kırılarak kontrol edilir su sızıntısı bulunmaya çalışılırdı. Şimdi kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapılıyor. Kurumsal tesisat firmaları cihazla su kaçağı bulma işleminde evinizde kırmadan hizmet verirler.

Ustalar bu konuda yeteri kadar eğitimli ve deneyimlidir. Cihazı profesyonel şekilde kullanarak, hatasız bir şekilde nerede su sızıntısı olduğunu tespit ederler. Fayansları kırmadıklarından, duvarlarda hasar oluşmadığından, evinizde başka tadilat yapmanıza da gerek kalmaz. Çok değil bir saat içinde su kaçağının yeri bulunur ve boru onarılır. Hemen tesisatınızı kullanmaya başlarsınız.

Su sızıntı tespiti en çok ve sıklıkla eski binalarda karşılaşılmaktadır. Su sızıntı tespiti eski binalarda ne kadar zor olsa da, uzman ekibimiz su kaçak tespitini yaparlar. Tesisatta oluşan su kaçağını en hızlı ve güvenilir şekilde tespit ederek size çözüm önerilerini sunacaklardır. Firmamız yıllardan beri Su sızıntı tespiti konusunda uzmanlaşmış, ekip kalitesini yükseltmiştir. Su sızıntı tespiti konusunda, uzman ekibimizin içinde bulunmak için kişiler gerekli eğitimden geçerler. Su sızıntı tespiti işlemini herkesin yapamayacağını üzülerek söylemek istiyorum. Çünkü su birikintisi gördüğünüz yerde her zaman kaçak olmayabilir.

Su sızıntı tespiti

Ekibimiz teknolojinin son ekipmanları ile sizlere su sızıntı tespiti konusunda yardımcı olacaklardır. Su sızıntı tespiti sonrasında gerekli işlemler size anlatılarak sizin isteğiniz doğrultusunda yapılacaktır. Su sızıntı tespiti işleminden hemen sonra onarım işlemine geçilmesi gerekmektedir. Su tesisatı kaçak bulma sonrasında uzman ekibimiz sizi en sağlıklı şekilde yönlendirerek karar vermenize kolaylık sağlayacaktır. Su sızıntı tespiti eski zamanlarda teknolojik aletler bulunmadığı için çok fazla maliyetler ile çok fazla bölgeye zarar verilerek yapılırdı.

Su sızıntısı

Firma olarak biz de bu durumdan aşırı rahatsızlık duyduğumuzu ve bunun daha pratik bir yolu olması gerektiğini defalarca konuştuk. İlerleyen zaman dilimi içerisinde gördük ki; gelişen teknoloji su kaçak tespiti konusunda bizlere ve sizlere yardımcı ekipmanlar sundu. Daha basit ve daha sonuç odaklı işlemler yapma imkanı vern cihazlar var ve biz bu cihazları kullanıyoruz.

Tesisatla ilgili kaçak bulma uygulama konusunda bizim en büyük amacımız sizlere en pratik uygulama ile su kaçağı bulma hizmetini sunmaktır. Siz değerli bireylere en az hasar ile en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile birleştirerek sunmaktır. Daha önceki çalışmalarımızda değerli vatandaşımız bizden memnun kaldığı için firmamızın kalite standartları da doğal olarak zamanla gelişmiştir. Eskiden su sızıntı tespiti yapan tesisatçı tüm fayansları kırarken ev içerisine ciddi zararlar oluşurdu. Bu durumu ne siz onaylardınız ne de tesisatçı bu durumdan memnundu. İmkanlar dahilinde yapılması gereken maalesef kırarak çözüm sunmaktı.

Cihazla su kaçak tespiti

Gelişen teknoloji bu durumdan bizleri ve siz değerli dostlarımızı kurtarmıştır. Su sızıntı tespitinde günümüzde teknolojinin verdiği imkanlarla uzmanlarımızın bilgi ve tecrübeleri ile birleştiğinde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

Su tesisatında oluşan arızlar artık hasarsız olarak çözülebilmektedir. Aslına bakarsanız su sızıntı tespiti birkaç belirti ile kendini gösterir. Fakat bu belirtiler üzerinde ekibimiz bilgilerini ve teknolojik ekipmanlarını kullanarak tam olarak noktasal bölge tespiti yaparlar.

Su sızıntısı nasıl bulunur ?

Su sızıntı tespiti ile ilgili bazen de öyle durumlar vardır ki gözle görülen ıslaklık olmaz fakat su faturası çok yüksek gelir. Bu sızıntının daha fazla büyümesini istemiyor iseniz, su sızıntı tespiti için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. En kısa sürede su kaçak tespiti yapılıp onarımını da gerçekleştiririz.

Su Kaçağı Bulma Hizmetlerimiz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

(0535) 338 12 53