Su Kaçak Tespiti 341 kez görüntülendi

Bizimevler su kaçağı tespiti;

Bizimevler su kaçağı tespiti servisi,pis su tesisatında,temiz su tesisatında kaçağı bulup kaçağın olduğu yerin tamirini de yapmaktadır.

Evinizde su tesisatı kaçağı olduğunu görmeniz halinde, tek yapmanız gereken cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmak olsun. Evinizde fayansların kırılmasını, duvarlarınızın kazılmasını istemiyorsanız, mutlaka bu tavsiyemize uymalısınız. Çünkü cihazla su tesisatı kaçak tespiti yapan bir tesisatçı, kaçak olan boruyu cihazla kırmadan tespit edebilir.Bizimevler su kaçağı tespit servisi bu alanda yıllarca hizmet vermekte olup cihaz ile kırma yapmadan arızanın tam yerini tespit etmektedir.

Üstelik noktasal tespit yaparak, boruyu kolay bir şekilde onarabilir. Hem düşük maliyetle su kaçağından kurtulur, hem de evinize zarar vermeden su kaçağının onarılmasını sağlarsınız.Dedektörle tesisatın borularını tarayan ustalar, kulakla bile duyulamayacak su sızıntısını tam olarak belirler. Kırmadan su tesisatı kaçak tespitini yapmak için, su tesisatçısının cihaz kullanması ve bu konuda uzman ustalara sahip olması gerekir.Evinizde su kaçağı sorunu varsa, bunun acilen tespit edilmesi gerekir.

Su kaçağı tesisatta sıkça rastlanan ve farklı sebeplerden oluşan bir sorundur. Ancak çaresiz değildir. Yeni yöntemler son derece konforlu bir şekilde su kaçağını tespit etmeye yardımcı olmaktadır. Akustik dinleme cihazları, dedektör kulağınızla bile duyamayacağınız su sesini takip ederek, su kaçağının hangi alanda, hatta hangi noktada olduğunu kolayca belirliyor.

Bizimevler su kaçağı tespiti ile kırmadan su tesisatı kaçak bulma

Bizimevler su kaçağı tespiti

 Bu cihazların deneyimli ustalarca kullanılması gerekir. Çünkü kullanımını bilmeyen kişiler hatalı tespitler yapabilir. Bu nedenle tesisat firmanızı seçerken dikkatli olmalısınız. Sizi bu sorundan kurtaracak doğru firmayla iletişime geçmelisiniz.

Su kaçağında,Bizimevler su kaçağı tespit servisi olarak teknolojinin bu alandaki çalışmalarından yararlanmaktayız. Firmamızda bu işler için özel olarak üretilmiş su kaçak tespit cihazları bulunmaktadır. Bu cihazlar iki tip kaçak için uygun cihazlardır. Birisi temiz sudaki kaçakların noktasal tespitinde diğeri ise pimaşlardaki kaçağın bölgesel tespitinde kullanılmaktadır. Pis su da noktasal tespit meşakkatli olmaktadır.Temiz suda kaçak tespiti yaparken şu işlemler olmaktadır.

Cihazla kırmadan su kaçağı bulma

Bizimevler su kaçağı tespiti

Pimaşlarda kamera ile görüntüleme yapılıp pimaşlarda kırılma varsa,çökme varsa görüntülenebilmektedir.Kamera ile elde  edilen görüntüler ile sorun bölgesel tespit edilip tamiri yapılmaktadır. Pimaşlarda yapılacak tamir genellikle hattın bağlantı noktasına kadar değiştirilmesi şeklindedir.Bu basınçlı su verme işlemi kaçağın temiz suda olup olmadığının tespiti açısından önem arz etmektedir. Basınçlı suyu verip kaçağın temiz suda olup olmadığı, manometredeki düşüşten anlaşılır. Kaçağın temiz suda olduğunun tespiti yapıldıktan sonra hassas dinleme özelliği olan cihazımızla ustamız, temiz su tesisatını gezer ve tesisattan duyulan seslere bağlı olarak kaçağın yerinin tespitini yapar.

Bizimevler Su Kaçağı Bulma servisi

Bizimevler su kaçağı tespiti

Tespit yapıldıktan sonra kaçağın olduğu yer noktasal olarak bulunur, kaçağın olduğu yeri açar ve su kaçağını size gösterir. Çok ufak bir yer kırılarak yapılır bu işlem. En son olarak sizin talebinize göre ,Bizimevler su kaçağı tespit ustamız kaçağı tamir eder ve sorununuz çözülür.