Su Kaçağı Bulma 2 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı cihazla kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul

Kameralı cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti için 7/24 hizmet… Deneyimli ekiplerle su sızıntı tespiti yapmaktayız. Su kaçağı ve patlağı surunlarından bizi arayabilirsiniz. Cihazla duvardaki su sızıntısını bulan firmalarla çalışmalısınız. Birdenbire duvarlarınızda ıslaklık yada küf belirdi ise hemen aklınıza tesisatta bir problem olduğu gelmelidir. Bazen dış cephelerden ve duvar çatlaklarından doğan sızmalarda olabilir ve böyle durumlarda zaten bu sorun sık sık yaşanır. Bu sebeple de siz bundan haberdar olursunuz. Fakat aniden böyle bir durum ortaya çıkıyorsa o zaman işin rengi farklıdır.

Kırmadan su sızıntı tespiti İstanbul

Su kaçağında hasar büyükse su duvar içinde kısa sürede yayılacak ve yüzeye çabucak çıkacaktır. Fakat bu hasar küçükse ve su sızıntısının miktarı çok küçükse ,çok uzun süre bu su duvar içinde kalacak ve ıslaklık duvarın dışına çıkıncaya kadar bu süreç devam edecektir. Sürecin uzaması duvarınızla birlikte yapınıza zarar verdiği gibi bulunduğu odanın havasını da rutubetlendirerek yaşam kalitenizi etkiler.

Cihazla su kaçağı bulma İstanbul

Banyo duvardan su sızıyorsa hemen bunun önlemini almak önemlidir. Özellikle kronik astımı yada bronşiti olanları bu rutubet ve küf kokusu önemli ölçüde etkiler. İrtibata geçeceğiniz kırmadan su sızıntı tespiti yapan bir firma ile bu arızayı çok kısa sürede çözüme kavuşturarak rahat bir nefes alabilirsiniz.

Su kaçakları bulma servisi İstanbul

Gizli su kaçağı su sızıntısı binanızın ana kolonlarına da zarar verecek olup sonuç itibari ile hem birey olarak size hemde yaşam alanınıza ve binaya zarar verecektir. Zaman kayıpları sizin hesaplayamadığınız bir çok yan etki ortaya çıkaracak sorununun büyümesine neden olacaktır.

KIRMADAN KAMERALI CİHAZLAR İLE SU KAÇAĞI YER TESPİTİ YAPILARAK, SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEKTEYİZ. 

0Shares
Yorum Yap