1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı bulan firma, kırmadan su kaçak bulma ya da  kırmadan su sızıntısı bulma işini teknolojik makineler ile yapar. Toprakaltı su kaçağını bulan firmalar, zemin altı su kaçağını bulan firmalar bu işi yaparken makinelere büyük gereksinim duyar. Kırmadan su kaçağını kameralı bulan firma bünyesinde çalışan cihazla su kaçağı bulan usta bu işte tecrübelidir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firma su kaçağı tamirini de yapar. Su Kaçağı Bulma %50 İndirim diyenlere etrafı kırdırmayın, cihazla su kaçağı bulan firmayı arayın.

Su Kaçağı Bulan Firma | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağı Bulan Firma | Uzmanlar Tesisat

Su Kaçağı Bulan Firma Cihazla Su Kaçağı Bulan Usta

Su kaçağı, temiz su tesisatı veya pis su tesisatında her hangi bir nedene dayalı oluşan su sızmasıdır. Su Kaçağı Bulan Firma kırmadan su kaçak tespitini yapar. Sonra da su kaçağı tamircisi su sızıntısı tamirini yapar. Su kaçak tamiri için arızanın  olduğu yeri açıp boruyu tamir eder. Su kaçağı tespiti İstanbul’un her bölgesinde içinden çıkılamaz gibi görünen bir çok tesisat arızasını profesyonel uygulamalar ile çözer.

Kameralı su tesisatçısı, su kaçağını gösteren cihazlar ile patlak su borusunu bulup kusursuz kırmadan su kaçağı tespiti uygulamasını yapar. Su kaçağını bulan firmalar ile çalıştığınızda su tesisatı kaçak arama çok daha sağlıklı yapılacaktır. Su kaçağı bulma yöntemlerini çok iyi bilen ve uygun su kaçağı bulma fiyatları ile hizmet sunan kameralı su kaçak tespit firmaları her açıdan fayda sağlar.

Su Kaçağı Neden Olur? 

 • Tesisat montaj aşamasında yapılan kaynak hataları,
 • Tesisat malzemesinin hatalı çıkması,
 • Kullanılan malzemenin kalitesiz olması,
 • Tesisatın dışarıdan darbe alması,
 • Giderlerde bir tıkanıklık yaşanması sonucu da su sızıntısı yaşanabilir.
 • Evde duvara bir şey asmaya çalışırken matkapla tesisat borusunun delinmesi,
 • Musluk dibinden su sızması,
 • Klozet gadasının tam olarak yerinde oturtulmamış olması,

Yukarıda saydığıma benzer bir çok neden yine sıralanabilir. Ancak en bilinen su kaçak nedenleri bu saymış olduğumuz nedenlere dayalı olanlardır. Burada şunun özellikle vurgulamak gerektiğini düşünüyorum. Su kaçağı oluştuğunda etrafı kırarak su kaçağını bulacak bir tesisatçı ile çalışmayın. Hizmet alacağınız tesisatçıya özellikle su kaçağının nasıl bulunacağını mutlaka sorun.

Eğer su kaçağını kırmadan bulmak imkansız derse bu işi profesyonel yapacak bir tesisat firması ile çalışın. Eski tarz uygulamalara artık yer olmadığını bilin.  Su kaçağı bulan firma bu anlamda su kaçak tespitini en kısa sürede noktasal olarak yapacaktır. Sizde artık su kaçağının çok zor bir tesisat arızası olmadığını bilmenizi isteriz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisatı arıza tespiti,  su arıza tespit cihazı ile hiç bir yer kırılmadan noktasal yer tespiti ile belirlenir. Bu yapılırken kaçağın temiz su tesisatından veya pis su tesisatından olup olmadığı önemli değildir.

 • Temiz su tesisatı kaçağı su kaçağını bulan cihaz ile dinleme yöntemi uygulanarak bulunur. Diğer taraftan sıcak su kaçağı termal kamera su kaçağı bulma kamerası ile bulunur.
 • Pis su tesisatı kaçağı a kameralı su tesisatçısı tesisat kamerasını devreye sokarak boru içini görüntüler. Bu sayede boru içinde arıza olup olmadığı görüntülenir.
 • Görüntüleme sonrası zemin üzerinden açılacak yeri belirlemek için de su kaçağı dedektörü kullanılarak tamirat için yer belirlenir.

Su sızıntı tamiri, su kaçağı tamiri tesisat çözümleri arasında merak edilen konulardan biridir. Kırmadan tesisat tamiri hangi durumda gerçekleştirilir. Şimdi kırmadan tamir olayı sadece kimyasal uygulama yapılabilecek durumlarda geçerlidir. Bu durumda kalorifer tesisat kaçakları içindir. Doğalgaz kaçak tespiti diyede bilinen kalorifer petek tesisatında kaçak oluşur ise burada kırmadan dökmeden  kimyasal uygulama yapılır.