Su Kaçağı 10 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan cihazla su kaçak tespiti İstanbul

Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Kameralı cihazlar ile alan taraması yapılarak kırmadan su kaçak tespiti yapılır. Su kaçağı olan bölgenin noktasal tespiti yapılarak hasar giderilmektedir. WC, dış hat su kaçağı veya evinizdeki fayanslara zarar vermeden su kaçağından kurtulmanız mümkün. İşini bilen deneyimli ustalarıyla evinizde  kulakla bile duyulmayan su sesini akustik dinleme cihazı, kamera ve dedektör sayesinde kolayca tespit ederler. Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti sayesinde evinizde hasar oluşmayacağından, sizlerde ustalar gittikten sonra tadilatları düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Su sızıntısı olan boru belirlenir, bunu onarımı yapılır.

Cihazla su kaçak tespiti İstanbul Su kaçağı yapılacak alanda hangi sebeplerle olursa olsun su kaçağı sorunu varsa bunun onarılması için öncelikle tespit edilmesi gerekir. Kaçak su tespitinde en sağlıklı yöntem cihazlarla kameralı su kaçağı tespitinin yapılmasıdır. Bunun dışında kullanılacak yöntemlerde o güzelim fayanslarınızın kırılmasına zeminin kazılmasına engel olamazsınız. Su kaçağı yüzünden hem tesisatınızı onaracak tesisatçıyla çalışacak hem de evinizdeki zararları giderecek ustalarla çalışmak zorunda kalacaksınız. Dediğimiz gibi en doğru yöntem cihazlarla kaçak su tespitinin yapılmasıdır. Bu cihazlar tesisatınızın içini bile kamerayla görüntüleyebilir. Suyun nereden sızıntı yaptığını noktasal olarak belirleyebilir.

Kırmadan su kaçağı bulma servisi Uzmanlar tesisat, birinci sınıf bir işçilik ile sizlere hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ve kurumsal alt yapısı ile 7/24 hizmet sunmaktayız. Evinizde belli belirsiz ıslaklıklar ve rutubet oluşmaya başladı. Ama bu durum, çünkü dairenizde daha önce bu tür sorunlar yoktu. Üstelikte iç ve dış mantolama var. Buna rağmen birdenbire bu rutubet nereden çıktı diye düşünüyorsanız bir su kaçağı problemi kapınızı çalıyor olabilir. Hemen su kaçağı kelimesini duyunca da bunu bulunması zor ve tamiri imkansız bir arıza olarak düşünmeyin. Eski yıllarda her ne kadar bu iş çok meşakkatli olsa da son yıllarda ki teknoloji ile bu çok kolay. Kırmadan cihazla su sızıntı tespiti için Uzman Tesisat doğru adres. 

Kameralı su kaçağı bulma Bilgisayarlı cihazlar ile size hizmet vermekteyiz… Cihazla hızlı su kaçak bulma uygulamalarından biridir. İsminden de anlaşıldığı gibi kaçağın tespiti sırasında kamera kullanılıyor. Elbette yalnızca kameranın tek başına kullanılması yeterli değil. Kameralı su kaçağı bulma yöntemini destekleyen en büyük teknik donanım akustik zemin dinleme cihazıdır. Kamera ile pis su borusu içerisinde görüntüleme yapılarak kaçağın yada hasarlı borunun yeri tespit edilir. İstanbul geneli geniş servis ağı ve uygun fiyat avantajları ile hizmet sunuyoruz. 

0Shares
Yorum Yap