Su Kaçağı 842 kez görüntülendi

Kamera ile su kaçağı bulma ;

Akustik dinleme cihazı ile temiz su kaçağı, kameralı pimaş içi görüntüleme ile  pis  su kaçağı bulma hizmetini sunuyoruz.

Evdeki su kaçağına katlanmak zorunda olmadığınız gibi, bu sorundan en kısa sürede kurtulmanız gerekir. Üstelik evinize zarar verilmeden su kaçağının nereden olduğu bulunmalı ve kaçak olan boru tamir edilmelidir. Yeni yöntemler sayesinde su kaçağından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kurumsal tesisatçılar cihazla,kameralı su kaçağı bulma hizmeti vererek, evinizdeki fayanslara zarar vermeden su kaçağından kurtulmanızı sağlarlar. Deneyimli ustalarıyla evinizde ön araştırma yaparak, kulakla bile duyulmayan su sesini akustik dinleme cihazı, kamera ve dedektör sayesinde kolayca tespit ederler.Kamera ile su kaçağı bulma hizmeti sayesinde evinizde hasar oluşmayacağından, sizlerde ustalar gittikten sonra tadilatları düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Su sızıntısı olan boru belirlenir, bunu onarımı yapılır.

Kamera ile su kaçağı bulma hizmetini sunuyoruz.

Kamera ile su kaçağı bulma

Tesisatınızda hangi sebeplerle olursa olsun su kaçağı sorunu varsa bunun onarılması için öncelikle tespit edilmesi gerekir. Kaçak su tespitinde en sağlıklı yöntem cihazlarla kameralı su kaçağı tespitinin yapılmasıdır. Bunun dışında kullanılacak yöntemlerde o güzelim fayanslarınızın kırılmasına zeminin kazılmasına engel olamazsınız. Bir su kaçağı yüzünden hem tesisatınızı onaracak tesisatçıyla çalışacak hem de evinizdeki zararları giderecek ustalarla çalışmak zorunda kalacaksınız. Dediğimiz gibi en doğru yöntem cihazlarla kaçak su tespitinin yapılmasıdır. Bu cihazlar tesisatınızın içini bile kamerayla görüntüleyebilir. Suyun nereden sızıntı yaptığını noktasal olarak belirleyebilir.

Kameralı,Kırmadan Su Kaçağı Bulma hizmetini cihazla sunuyoruz

Kamera ile su kaçağı bulma

Evinizde belli belirsiz ıslaklıklar ve rutubet oluşmaya başladı.Ama bu durum ,çünkü dairenizde daha önce bu tür sorunlar yoktu.Üstelikte iç ve dış mantolama var.Buna rağmen birdenbire bu rutubet nereden çıktı diye düşünüyorsanız bir su kaçağı problemi kapınızı çalıyor olabilir.Hemen su kaçağı kelimesini duyunca da bunu bulunması zor ve tamiri imkansız bir arıza olarak düşünmeyin.Eski yıllarda her ne kadar bu iş çok meşakkatli olsa da son yıllarda ki teknoloji ile bu çok kolay.

Kameralı su kaçağı bulma bu kullanılan yöntemin adı.İsminden de anlaşıldığı gibi kaçağın tespiti sırasında kamera kullanılıyor.Elbette yalnızca kameranın tek başına kullanılması yeterli değil.

Kamera ile su tesisatı kaçak tespiti

Kamera ile su kaçağı bulma

Kameralı su kaçağı bulma yöntemini destekleyen en büyük teknik donanım akustik zemin dinleme cihazı.Kamera ile boru içerisinde görüntüleme yapılarak kaçağın yada hasarlı borunun yeri tespit edilirken ; akustik zemin dinleme cihazı ile de zeminden suyun sesi takip ediliyor.Bu iki kombinasyonu kullanan tecrübeli ustalar seri ve doğru bir şekilde sızıntının yerini tespit edebiliyorlar.Tespitlerin alanı düşündüğünüz gibi geniş alanlar da olmuyor.Neredeyse noktasal denebilecek su kaçağı tespiti yapılıyor.Size de artık endişe etmeden güvenilir ve tecrübeli bir servisten yardım istemek kalıyor sadece.