Su Kaçağı 588 kez görüntülendi

Kameralı pimaş içi görüntüleme,

Su kaçağı yada su sızıntısı bulma, pis su tesisatında olduğu vakit ,pimaş içi kameralı görüntüleme ile bulunabilmektedir.

Evinizdeki su kaçağını kendi başınıza bulamazsınız. Bunun bir tesisatçı tarafından tespit edilmesi gerekir. Tesisatın boruları zaten görünür yerlerde değildir. Borudaki su sızıntısı çok az olsa da, evinizdeki etkileri büyük olur. Bunu fark ettiğiniz zaman hemen tesisatçınızı arayın. Size kameralı pimaş içi görüntüleme ile kırmadan su kaçağı tespiti yapacak ustaları göndersinler.

Kameralı pimaş içi görüntüleme uygulaması ile  borudaki su kaçağının bulunması sayesinde evinizde herhangi bir hasar oluşmadan, kaçak yapan boru bulunup tamiri yapılabilir. Noktasal tespit yapıldığından, ustalar küçük bir alanda onarımı yaparlar. Tesisatçınızın sadece cihazı değil, bu cihazı profesyonelce kullanacak ustaları da olmalıdır. Hatasız şekilde kaçak yapan boruyu bulmaları ve onarmaları bu şekilde mümkün olabilir.Kameralı pimaş içi görüntüleme ile kırmadan dökmeden kısa sürede sızıntı,borudaki çatlak ve diğer olumsuz unsurlar net görüntülenebilmektedir.

Kameralı pimaş içi görüntüleme ile su sızıntısını görüntülüyoruz.

Kameralı pimaş içi görüntüleme

Su kaçağı tesisatta olmasını istemeyeceğiniz sorunlardan birisi olsa da, bunu yaşamayacağınızı kimse söyleyemez. Su kaçaklarının çeşitli sebepleri olabilir. Bunların başında boruların bağlantılı yerlerinde olan yıpranmalar, eskimeler, gevşekliklerdir. Ayrıca darbeler bile su kaçağına neden olabilir. Ancak su kaçakları hemen belirti vermez. Evinizde olumsuzluklar olduktan sonra bunun farkına varabilirsiniz. Bu yüzden biraz hassas davranıp, su kaçağı belirtilerini takip etmelisiniz. Ne kadar erken müdahale edilmesini sağlarsanız, gördüğünüz zarar daha az olur. Çünkü su kaçağı tespitinde eskiden olduğu gibi kırma yapılmadığından,kameralı pimaş içi görüntüleme  ile sadece su kaçağının verdiği hasarla bundan kurtulacaksınız.Teknolojinin sunmuş olduğu yenilikler ile Kameralar ile Pimaş içi görüntüleme yapılıp pimaş hattında çatlak,çökme gibi durum görülüp su kaçağının kaynağı net görüntülenebilmektedir.

Kameralı pimaş içi görüntüleme ile kesin çözüm

Kameralı pimaş içi görüntüleme

Tesisatta en büyük yükü taşıyan ve en çok deforme olan öğeler pimaşlardır.Çünkü giderlerde ki tüm kirliliği ve atıkları kanalizasyona kadar taşıyan ve bağlayan pimaşlardır.Bu sebeple de su kaçağı yada tıkanıklığın en çok ortaya çıktığı yerde yine buralardır.Su kaçağı yada tıkanıklık durumunda pimaşlarınızı ve tesisatı kırmadan çözüme ulaşmanın en iyi yolu da kameralı pimaş içi görüntülemedir.Bu yöntem sayesinde tıkanma yada su kaçağı veya başka bir sorun borunun içi görüntülendiği için müdahale ve tespit çok daha kolay ve etkilidir.Kameralı pimaş içi görüntüleme ile öncelikle pimaş içinde ki sorunun kırmadan tespitini yapmak mümkündür.

Su kaçağını kamera ile görüntülenip bulunmaktadır.

Kameralı pimaş içi görüntüleme

Bununla birlikte pimaş içindeki sorunun şekli ve nedeni tam olarak belirlendiği için uygun müdahale ve çözüm yönteminin belirlenmesi de çok kolay.Örnek verecek olursak pimaştaki sorun bir çatlaksa ve siz bunu Kameralı pimaş içi görüntüleme ile tespit etmişseniz boruyu kırmanıza gerek yok.Burada yine teknoloji imdadımıza yetişiyor.Rastgale öngörü ile hareket etmek yerine kamera ile sorunlu bölge belirlenip ,kırma işlemi yapmadan bu çatlağın olduğu bölgenin değişimi ile sorun giderilebilmektedir.Tüm bunları ve çok daha fazla kolaylığı beraberinde getiren kameralı pimaş içi görüntüleme hizmetini firmamızdan randevu alarak alabilirsiniz.