Su Kaçağı 447 kez görüntülendi

Eyüp su kaçağı tespit servisi

Su tesisatında oluşabilecek arızalar zamana ve kullanıma bağlı oluşabileceği gibi tesisatın dışarıdan aldığı darbeler ile de ortaya çıkabilir.Bu durumlar olası olup,yapılması gereken su tesisatında oluşan kaçağın tam yer tespitini yaptırıp tamiratını gerçekleştirmektir.Eyüp su kaçağı servisi bu anlamda yardım alabileceğiniz tesisat firmalarının başında gelmektedir.

Evinizdeki duvarlarda terleme oluyorsa, yer yer kabarıklıklar varsa, hatta bunlar rutubete dönüşüyorsa, tesisattaki boruların birinde su kaçağı,su sızıntısı vardır. Bu olumsuzluklar sizi strese sokmasın.Eyüp su kaçağı tespiti servisinin sunduğu  cihazla su kaçağı bulma hizmeti sayesinde, evinizde başka hasarlar oluşmadan, ek tadilatlara gerek kalmadan sorundan kurtulmanız mümkün. Bu yüzden tesisatçıdan cihazla su tesisat kaçak bulma hizmet vermesini istemelisiniz.

Eyüp su kaçağı tespit servisi evinize geldiğinde herhangi bir yeri kazmadan, fayansları kırmadan, sadece cihazla borudaki kaçak yapan yeri noktasal olarak tespit etmelidir. Cihazla su kaçağı tespiti yapılırsa, bu şekilde konforlu, rahat bir çalışmayla su kaçağından kurtulursunuz. Borular duvar arkası, fayans arkası gibi alanlarda bulunduğundan, mutlaka kırmadan sorunun giderilmesi için cihaz kullanılması gerekir.

Eyüp su kaçağı tespit servisinin su kaçağı sorunlarında farklı yöntemler kullanılarak tespit yapabilen cihaz ve ustaları bulunmaktadır. Eskiden beri kullanılan klasik yöntemlerde kaçağın olduğu alan kırılmakta ve tesisatın kaçak olan yeri belirlenmekteydi. Bu şekilde yapılan işlemlerde su kaçağı tespiti dışında, evinizde tadilatta yapmak zorunda kalınıyordu.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti cihazla su tesisatı kaçağını bulmaktadır.

Eyüp su kaçağı tespiti

Cihazla su kaçağı bulma yönteminde, tesisattaki borularda oluşan su kaçakları akustik su kaçağı bulma cihazıyla kolay ve zahmetsiz bir şekilde tespit edilir. Borularda kaçağın olduğu alanda suyun akış sesinin takip edilmesiyle, kaçağın bulunduğu yer noktasal olarak belirlenir. Daha sonra belirlenen alan onarılmakta ve su kaçağı giderilmektedir. Bu sorunlar kesinlikle ihmal edilemeyecek kadar önemlidir. Kaçak ne kadar büyürse, hasar o kadar fazla olur

Su tesisatlarına  soğuk su ,sıcak su ve atık su hatlarına bakıldığında  zamanla yıpranan eskiyen,çürüyen tesisattan su kaçağı, su sızdırmaları meydana gelmektedir. Su sızıntılarında noktasal tespit öncelikli husustur.Su kaçakları kendiliğinden  oluşabilecek bir vaka değildir.Su sızıntısı, su kaçağı yanlış uygulamalar, yanlış tesisat döşenmesi, binanın yaşı, kalitesiz malzeme vb. nedenlerden kaynaklanmaktadır. Su tesisatçıyız diye sektörle ilgisi olmayan  piyasada bir çok firma, şahıs firması kurulmaktadır. Hizmet alınacak noktanın iyi belirlenmesi doğru kişilerle iletişime geçmeniz  sizler için oluşabilecek zararları önceden önlemiş olacaksınız.Eyüp su kaçağı tespiti ile çalışma fırsatı bulabildiyseniz sorunsuz hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

Cihazla kırmadan kaçak bulma firması

Eyüp su kaçağı tespiti

Su sızıntısı bazen küçük bir sorun gibi görünebilir önemsemeyebilirsiniz. Şunu net söylemek gerek ki su kaçakları sizlerin huzurunu kaçırmaya yetebilir.Su sızıntısı ,su kaçakları bodrum katlarda olduğu takdirde tespiti oldukça zordur. Bu durumda tespit yapılırken bir çok etken göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bizim ekibimiz bu gibi durumlarla çokça karşılaştığı için tecrübe edindiğinden problemlerinizi kısa sürede tanımlayıp çözümlüyorlar.Su kaçağı ,su sızıntısı ile oluşabilecek hasarların önüne geçin su kaçağı tespitini erken yaptırın.

Sorunlarınıza hızlı çözüm istiyorsanız vakit kaybetmeden ,Eyüp su kaçağı tespit servisine ulaşın.

Diğer su kaçağı hizmetlerimiz;

  • Eyüp Su Kaçağı Tespiti
  • Eyüp Tesisat
  • Eyüp Su Kaçağı
  • Eyüp Su Kaçağı Bulma
  • Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Bulma
  • Eyüp Pimaş İçi Görüntüleme
  • Eyüp Su Sızıntısı Bulma