• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Radyatör Temizleme Servisi

Radyatör Temizleme Servisi

Radyatör Temizleme Servisi – Kış gelince yoğunlaşan radyatör temizliği ihtiyacı radyatörlerin altlarının soğuk olması kaynaklıdır

Yoğun olarak kış aylarında bizim için ihtiyaç halini alan radyatör temizletme için bu işi hakkıyla yapan tesisatçılar ile iletişim kurmanız hayli önemlidir. Radyatör temizleme servisi bu uygulamayı cihazla petekleri sökmeden tam olarak temizliği gerçekleştirmelidir. Kombi sonrası kalorifer tesisatı ve peteklerin temizliği için uygun cihaz ve bilinen test edilmiş ilaç kullanılmalıdır. Bu uygulamayı genelde tesisatçılar yapmakta ve işin hakkını vermektedir.

Radyatör Temizleme Servisi

Günden güne artan merdiven altı hizmet blokları maalesef bu hizmeti alacak kişileri mağdur etmektedir. Bunun en büyük nedeni de bunların sunduğu düşük fiyat politikasının sonucudur. Petekleri temizletmek için aradığınız kişiye sadece fiyat sormak yerine bu verilen fiyat kapsamı içeriği nedir.

Kurumsal tesisat radyatör temizleme servisi verdiği fiyat içeriğini tam olarak uygulamada da ortaya koyar ve bu işi hakkıyla yapar. Ancak günü birlik iş yapan bu kişiler yaptığı işte sorun çıkması halinde geri dönüşlere cevap vermezler. Yapılan işin kapsamı konuştuğunuz şekilde yapılmayabilir ki bu durumda yok yere sıkıntı yaşarsınız. İş tam anlamıyla yapılmadığından yeniden bu hizmeti almanız gerekecektir. Bu durumda da daha düşük fiyatla petek temizliği yaptırmayı düşünürken çok daha pahalıya patlayacaktır.

Radyatör temizleme servisi ile yıllık bakımları yaptırın kış ortasında soğukta kalmayın. Hem iyi ısının hem de faturayı düşük ödeyin.

(0535) 338 12 53