• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Pimaş Açma

  Pimaş Açma
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
  Gönderiyi OylaLoading...

  Kullanım suyunun yani atık suyun gittiği tesisat pis su tesisatının tıkanması pimaş açma uygulamasını gerektirir. Temiz su tesisatından gelen suyun kullanılması sonucu oluşan atık suyun pimaş tesisatı ile rögara gönderilmesi normal olandır. Tesisatta tıkanıklık olursa giderlerden su geri geleceğimden robotla pimaş tıkanıklığının açılması gereklidir. Bu durum ortaya çıktığı andan itibaren hayat kaliteniz olumsuz yönde etkilenir.

  Pimaş Açma – Pimaş Neden Tıkanır?

  • Giderler aşırı kirlendiği zaman,
  • Pimaş tesisatında istenilen eğim olmadığı zaman,
  • Pimaş tesisatı hatalı montaj edildiği zaman,
  • Pimaş tesisatında normalden fazla dirsek kullanıldığı zaman,
  • Pimaş tesisatında çökme olduğu zaman,

  Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  Pimaş tıkandığı zaman tesisatçı robot kullanmıyor ise pimaş açma uygulamasını etrafı kırmadan yapamaz. Tıkanık olan yerlerdeki yabancı maddeyi yerinden kırma dökme olmadan çıkarmak için robot kullanmak gereklidir. Aksi durumda pimaş tesisatında tıkanıklığın olduğu yeri kırmak gerekli olacaktır. Bu durum çok farklı tadilat gerektiren maliyetli tablolar ortaya çıkacaktır.

  Teknolojinin bu denli ilerlediği imkanların çok geniş olduğu tesisatçıların kendini bu denli geliştirdiği ortam kırma dökme asla yapılmamalıdır. Bu durumda tadilat durumu ortaya çıkar ve hiç beklemediğiniz maliyetlere katlanmak zorunda kalırsınız. Oysa pis su gider hattında tıkanıklık olduğunda, tıkalı pimaş açma servisi kanal açma robotu ile pimaş tesisatında olan tıkanıklıkları açar.

  Tıkanıklık mutfak pimaşlarında ise pimaş tıkanıklığı açma işleminden  sonra tesisatı uzun ömürlü kullanabilmek için pimaş yıkama hizmeti almanız gereklidir. Pimaş yıkama yağlanmanın yoğun yaşandığı mutfak pimaş hattının sürekli temiz kullanılması ve tıkanmaması adına önemli bir hizmettir. Mutfağın hayatımızdaki yeri her açıdan büyük paya sahiptir. Mutfak hattında sürekli tıkanıklık yaşanması hayat kalitemizi olumsuz etkileyecektir.

  Aslına bakarsanız tıkanıklık arızasının çeşidi ne olursa olsun her zaman bizi olumsuz etkiler. Hayat akışımızı ve bütçemizi olumsuz etkiler. Eğer tıkanıklık olduğunda kırmadan tıkanıklık pimaş açma işlemi yapacak bir tesisatçı çağırmadıysanız olumsuz etkiler daha da artar.

  İstanbul robotla kırmadan pimaş açma servisi uygun tıkanıklık açma fiyatları ile logar açma, klozet açma, kameralı tıkanıklık açma profesyonelce yapılır.

  Profesyonel tıkanıklık açma uygulaması yapan tesisatçı firmalar her açıdan tıkanıklığı daha uygun fiyatla ve daha kısa sürede yapar. Tıkalı gider açma yapan tesisatçı firma robotla lavabo açma, gider açma, tuvalet açma, kanalizasyon açma gibi tıkalı giderleri garantili açarlar.

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41