• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Petek tozunun temizlenmesi

Petek tozunun temizlenmesi

Petek tozunun temizlenmesi – Petek aralarında oluşan tozların temizliği petek toz temizleme cihazı ile yapılır

Kış aylarında yoğun olarak talep edilen petek içi ve tesisat iç temizliği yanında bir de petek tozunun temizlenmesi hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Bu iki hizmeti bir arada aldığınızda çok daha uygun fiyata bu hizmetleri almış olursunuz. Bu sayede de hem kışı sıcak geçirirsiniz hem de sağlıklı ısınma şansını yakalamış olursunuz.

Bu hizmetin bilinirliği çok olmasa da günden güne daha çok insan bu hizmetten haberdar olmaya başlamıştır. Peteklerin ızgara aralarında biriken tozların zamanla burada birikip petekler yandığında yanık kokusu oluşturur . Birde sıcaklığın etkisi ile peteklerdeki tozlar hareket ederek bulunduğunuz ortama karışır ve solunum yolu ile sizleri rahatsız edecek duruma gelir.

Petek tozunun temizlenmesi

Evde çocuk, yaşlı var ise bunların sağlığı açısından daha bir ön plana çıkan petek tozunun temizlenmesi  hizetini almanız sağlıklı ısınmanızda büyük etken olacaktır. Belki ben evde petek tozlarını zaten alıyorum diyorsanız, bahsettiğiniz temizlik erişebildiğiniz üst kısımların tozunu almaktan öteye  geçmez. Oysa buharlı cihazla petek içlerinde ulaşılamayan yerlerde biriken tozlarında temizliği en etkili şekilde yapılır.

Bu hizmetin yapılabilmesi için evde buhar cihazının olması ve bu cihazın gerekli basınca sahip olması gerekmektedir. Bir buhar cihazına bütçeden pay ayırmak yerine yıllık uygun fiyatlara bu hizmeti yapan firmalarda almak daha uygun olacaktır. Uzmanlar Tesisat olarak petek tozunun temizlenmesi uygulamasını yıllardan beri yaparak ve bu konuda iyi bir tecrübe edindik.

(0535) 338 12 53