• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Hemen Ara(0212) 445 60 52
  • Mobil Numaramız(0533) 467 34 41
  • Whatsapp'tan Yaz(0533) 467 34 41

  Petek Temizliği Kaç Para?

  Petek Temizliği Kaç Para?
  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
  Gönderiyi OylaLoading...

  Bu hizmeti alamdan önce en çok merak edilenler arasında Petek Temizliği Kaç Para düşüncesi doğal olarak soru işareti olarak belirmektedir. Fiyat her kişi için önemli olan doğal bir durumdur. Doğal olmayan sadece fiyat odaklı hizmet almak yani en düşük fiyatı kim verirse ondan hizmet almak durumudur. Bu durum çok karşılaştığımız bir tablo olup çoğu kişi bu durumdan mağdur olduğunu ifade etmiştir.

  Petek temizliği için gittiğimiz adreslerde daha önce bu hizmeti aldığını, gelen servisin çok çabuk daireden çıktığını ve peteklerde de hiç değişiklik olmadığını çok duyduk. Bu kişilerin ifadesi keşke daha önce sizi çağırsaydım bu zamana kadar faturayı yüksek ödedim ama hiç ısınamadım olmaktadır.

  Petek temizliği kaç para

  Petek Temizliği Kaç Para?

  • 3 Petek 130 TL
  • 4 Petek 150 TL
  • 5 Petek 170 TL

  Detaylı Petek Temizliği Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın

  Sonrasında petek sayısı arttıkça petek başı 20 TL olarak fiyat artmaktadır. Fiyatlarla ilgili detay için sayfa sonunda linke tıklayarak kapsamlı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Petek temizliği fiyatını etkileyen unsurlar dikkate alınarak fiyat karşılaştırılması yapılmalıdır. Sadece fiyat sorup telefonu kapatmak yerine petek temizliğinin ne ile yapıldığı ve ilaç kullanılıp kullanılmadığı da sorulmaktadır.

  Bu hizmeti artık tesisatçı olmayan kişilerde yapmaya başladığı için çok mağdur olan kişi ile karşılaşmaktayız. Öyle ki yeni petek temizliği yaptırdığı halde hizmet aldığı kişilere ulaşamadığından bizleri arayarak petek temizliği hizmet talebinde bulunmaktadırlar.

  Petek temizletmeyi düşündüğünüzde sadece düşük fiyat odaklı düşünürseniz çok sağlıklı olmayan hizmet olma riski bulunmaktadır. Ucuz hizmet almak istemek kadar doğal bir durum yoktur ancak, sadece fiyat baz alırsanız işin ehli olmayan kişilerden hizmet alma olasılığı yüksek olacaktır.

  Bu durumda da petek temizliği yapılırken kullanılan ilaç tesisata zara verebilir. Kullanılan cihaz basıncı yetersiz olabileceği için tesisatta tabaka halini alan kirlilik tam olarak temizlenmeyecektir. Bu durumda da hem paranız boşa gidecek hem de petekler yine ısıtmayacaktır. Sizde mecburen yeniden petek temizliği hizmeti almak durumunda kalacaksınız. Düşük fiyatla petekleri temizleteyim derken normalin 2 katı daha fazla para cebinizden çıkacaktır.

  (0212)445 60 52(0533)467 34 41