1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizliği kaç para ya da kalorifer peteği temizleme fiyatları için verilen fiyatlar hizmet tercihinde büyük etkendir. Petek temizleme ücreti petek başı 40TL – 50TL arasında olup ilaçlı petek temizliği ücreti bu paraleldedir. 2021 petek temizliği ücretleri 2020 yılı ile karşılaştırıldığında çok az bir değişiklik olduğunu görebilirsiniz. Petek temizleme ücreti için genelde kaç adet petek temizlenecek sorusu ile fiyat belirlenir. 2021 petek temizleme fiyatları, bir daire için ortalama 200TL ya da 250TL arası kalorifer peteği temizleme fiyatı olarak değişir.

Petek Temizliği Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Bu hizmeti alamdan önce en çok merak edilenler arasında Petek Temizliği Kaç Para düşüncesi doğal olarak soru işareti olarak belirmektedir. Fiyat her kişi için önemli olan doğal bir durumdur. Doğal olmayan sadece fiyat odaklı hizmet almak yani en düşük fiyatı kim verirse ondan hizmet almak durumudur. Bu durum çok karşılaştığımız bir tablo olup çoğu kişi bu durumdan mağdur olduğunu ifade etmiştir.

Petek temizliği için gittiğimiz adreslerde daha önce bu hizmeti aldığını, gelen servisin çok çabuk daireden çıktığını ve peteklerde de hiç değişiklik olmadığını çok duyduk. Bu kişilerin ifadesi keşke daha önce sizi çağırsaydım bu zamana kadar faturayı yüksek ödedim ama hiç ısınamadım olmaktadır.

Petek Temizliği Kaç Para?

  • 3 Petek 150 TL
  • 4 Petek 200 TL
  • 5 Petek 200 TL

Detaylı Petek Temizliği Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın

Sonrasında petek sayısı arttıkça petek başı 20 TL olarak fiyat artmaktadır. Fiyatlarla ilgili detay için sayfa sonunda linke tıklayarak kapsamlı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Petek temizliği fiyatını etkileyen unsurlar dikkate alınarak fiyat karşılaştırılması yapılmalıdır. Sadece fiyat sorup telefonu kapatmak yerine petek temizliğinin ne ile yapıldığı ve ilaç kullanılıp kullanılmadığı da sorulmaktadır.

Bu hizmeti artık tesisatçı olmayan kişilerde yapmaya başladığı için çok mağdur olan kişi ile karşılaşmaktayız. Öyle ki yeni petek temizliği yaptırdığı halde hizmet aldığı kişilere ulaşamadığından bizleri arayarak petek temizliği hizmet talebinde bulunmaktadırlar.

Petek temizletmeyi düşündüğünüzde sadece düşük fiyat odaklı düşünürseniz çok sağlıklı olmayan hizmet olma riski bulunmaktadır. Ucuz hizmet almak istemek kadar doğal bir durum yoktur ancak, sadece fiyat baz alırsanız işin ehli olmayan kişilerden hizmet alma olasılığı yüksek olacaktır.

Bu durumda da petek temizliği yapılırken kullanılan ilaç tesisata zara verebilir. Kullanılan cihaz basıncı yetersiz olabileceği için tesisatta tabaka halini alan kirlilik tam olarak temizlenmeyecektir. Bu durumda da hem paranız boşa gidecek hem de petekler yine ısıtmayacaktır. Sizde mecburen yeniden petek temizliği hizmeti almak durumunda kalacaksınız. Düşük fiyatla petekleri temizleteyim derken normalin 2 katı daha fazla para cebinizden çıkacaktır.