• Hizmet Saatlerimiz08:30 - 20:00
  • Sabit Numaramız(0212) 446 00 55
  • Mobil Numaramız(0535) 338 12 53
  • Whatsapp Numaramız(0533) 653 93 05

Petek temizliği kaç para

Petek temizliği kaç para

Petek temizliği kaç para – Cihaz ve ilaçla yapılan petek temizliğinde etraf kirlenmez petekler sökülmez

Bu hizmeti alamdan önce en çok merak edilenler arasında petek temizliği kaça para düşüncesi doğal olarak soru işareti olarak belirmektedir. Fiyat her kişi için önemli olan doğal bir durumdur. Doğal olmayan sadece fiyat odaklı hizmet almak yani en düşük fiyatı kim verirse ondan hizmet almak durumudur. Bu durum çok karşılaştığımız bir tablo olup çoğu kişi bu durumdan mağdur olduğunu ifade etmiştir.

Petek temizliği için gittiğimiz adreslerde daha önce bu hizmeti aldığını gelen servisin çok çabuk daireden çıktığını ve peteklerde de hiç değişiklik olmadığını çok duyduk. Bu kişilerin ifadesi keşke daha önce sizi çağırsaydım bu zamana kadar faturayı yüksek ödedim ama hiç ısınamadım olmaktadır.

Petek temizliği kaç para

Petek temizliği kaça para sorusuna rakamlarla da burada değinelim.

  • 3-5 Petek 150 TL

Sonrasında petek sayısı arttıkça petek başı 20 TL olarak fiyat artmaktadır. Fiyatlarla ilgili detay için sayfa sonunda linke tıklayarak kapsamlı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Petek temizliği fiyatını etkileyen unsurlar dikkate alınarak fiyat karşılaştırılması yapılmalıdır. Sadece fiyat sorup telefonu kapatmak yerine petek temizliğinin ne ile yapıldığı ve ilaç kullanılıp kullanılmadığı da sorulmaktadır.

Bu hizmeti artık tesisatçı olmayan kişilerde yapmaya başladığı için çok mağdur olan kişi ile karşılaşmaktayız. Öyle ki yeni petek temizliği yaptırdığı halde hizmet aldığı kişilere ulaşamadığından bizleri arayarak petek temizliği hizmet talebinde bulunmaktadırlar.

Detaylı Petek Temizliği Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın

(0535) 338 12 53