Petek-Temizliği 662 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca petek dışı toz temizliği

Petek dış temizliği belirli aralıklarla yapıldığında, evinizin hijyeninin değiştiğini, nefes alınabilir bir ortama sahip olduğunuzu göreceksiniz. Kalorifer tesisatında yapılan kombi bakımı ve petek temizliği dışında, yıl boyunca peteklerin kanallarında, ızgaralarında biriken tozların ve kir kalıntılarının da temizlenmesi gerekir. Çünkü peteklerinizi kendiniz temizleyemezsiniz. Sadece dış yüzeyini temizler, kanallarını temizleme olanağına sahip olmazsınız. Buraya el girmediği için tozlar birikmeye devam eder. Herhangi bir hareketlenme halinde tozlar evinizde uçuşmaya başlar. Bu nedenle profesyonel destek almanız en doğrusudur.Çatalca petek dışı toz temizliği için Uzmanlar Tesisat olarak herkese yardımcı oluruz. Petek dış temizliğini özel kuru buhar cihazıyla yapıyoruz. Bu sayede petekleri yerlerinden sökmeden ustalarımız rahatlıkla temizliği yapıyorlar.

Çatalca petek dışı toz temizliği sayesinde evinizde istediğiniz gibi sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca peteklerin kanalları nemli ve sıcak bir alan olduğundan, buralara yerleşen ve üreyen mite böceklerinin de temizlenmesini sağlarsınız. Bu etken özellikle alerjik sorunu bulunan kişiler için mükemmel bir önlemdir. Peteklerinizde yolda bir defa bile olsa bu temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.  Peteklerinize bağlanan cihazla verilen basınçlı kuru buhar en ücra köşedeki tozları bile temizleyecek, petekleriniz ilk takıldığı gibi tertemiz olacak. Yapılan işlem deneyimli ustalarla ve bu özel cihazla kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Çatalca petek dışı toz temizliği

Petek dış temizliği deneyimli ustalar tarafından yapıldığında, son derece kolay bir işlemdir. Çatalca petek dışı toz temizliği firmamız tarafından oldukça ekonomik şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle size maliyeti düşük olan, ancak son derece sağlıklı olan petek dış temizliğini ihmal etmemelisiniz. Her sene peteklerinizin bu yöntemle temizlenmesini sağlamalı, evinizde istediğiniz gibi nefes almalısınız. Peteklerinizin bu temizlikle birlikte ömürleri de uzamış olur. Sizlere uzun yıllar hizmet ederler.

Benzer Gönderiler: