Petek Temizliği 901 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

İstanbul petek temizleme firması – Cihaz ve kimyasal ile garantili  tesisat temizliği yapılır

İstanbul petek temizleme firması olmak demek bütün İstanbul’da bu hizmeti en kaliteli şekilde sunmaktan geçer. İstanbul’da bu alanda hizmet sunan firma sayısı çok fazla olup petek temizleme hizmeti alınırken seçici davranmalısınız. Firma sayısının ve seyyar olarak bu işi yapanlar iyi analiz edilmeli hizmette sadece fiyata bakılmamalıdır. Fiyat odaklı hizmet alındığında gözden kaçan çok şey olmaktadır.

Alınacak hizmetin nasıl yapıldığı, ne ile yapıldığı, ne kadar zamanda yapıldığı, bu işin garantisi ve bir sorun olduğunda dönüş yapabileceğiniz bir firmanın olup olmayışı önemli noktalardandır.

Tesisatçılardan bu hizmeti almak için araştırma yaptığınızda kafanızı karıştıracak kadar farklı fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Sebebi her önüne gelen, eline anahtar alan bende tesisatçıyım demesinden öte bir şey değildir. Bir defa her piyasanın oluşturduğu ortak bir fiyat vardır. Bu fiyattan çok uzaklaşan bir kişi veya kurum piyasa kurallarının dışına çıkmıştır. Bu da etik ticari ahlak dışı olup, iş hayatında bu etiği sağlamayan kişilerden de hizmet almanız elbette sağlıklı olmayacaktır. Kendi işine ve iş yaptığı piyasaya saygısı olmayan kişinin size ne faydası olur bir düşünün deriz. Piyasada petek temizleme fiyatlarını piyasa fiyatlarının çok altına düşüren bu paralelde de iş kalitesini düşüren kişi veya kurumların oluşmasına lütfen destek olmayın.

İstanbul petek temizleme firması olarak şunları çok iyi biliyoruz

  • Tesisatçı olarak bu işi yapan her firma işine sahip çıkar
  • Tesisatçı olmayan eline anahtar almış bende bu işi yaparım diyenler bu gün var yarın yok. Geriye bıraktıkları müşteri mağduriyetleri ve alt üst ettikleri anlamsız fiyatlamalarıdır.
  • Kurumsal firma asla piyasa şartlarından ayrılmaz uzun soluklu her daim hizmet alabileceğiniz ve güveneceğiniz firmalardır.
  • Merdiven altı olarak çalışan firma olarak sadece bir ünvana sahip şahıs veya adi kuruluşlar günü kurtarma peşindedirler. İş akış takibi olmaz ve geri dönüşlere cevap verilmez.
  • Kurumsal firmanın fiyatlamasının neye göre yapıldığı çok nettir
  • Merdiven altı kuruluşun fiyatlamasına akıl sır ermez, günlük fiyat değiştirebilirler

Daha çok yazacak şey var ancak ana hatlarıyla tablo budur. İstanbul petek temizleme firması olmak yetki ve uzman ekip gerektirir.

0Shares

Benzer Gönderiler: