Petek Temizliği 606 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler petek toz temizliği – Petek aralarında biriken tozlar, tüyler buharlı cihaz ile etraf kirletilmeden temizlenir

Etiler petek toz temizliği olarak bu uygulamayı yıllardan beri yaptığımız için toz temizliğinde hangi noktaların önemli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu anlamda peteklerin sadece ulaşılabilen yerleri değil, petek ızgaralarında, petek kanallarında biriken tozlarında temizletmeniz gerekir. Petek toz temizliği için Etiler toz temizliği servisimizden yardım alabilirsiniz. Petekler ısınmanız için özel bir yapıya sahip olup, bu yapıda  petek ızgaraları, kanalları tozların birikmesini çok uygundur. Bunların temizliğini evde kendi başınıza yaparak  ise kısmi sonuç alabilirsiniz.

Zamana ve kullanıma bağlı petekler evinizi ısıtırken bir yandan da tozdan etkilenir. Bu yüzden her sene petek toz temizliği yapılması sağlıklı ısınma açısından elzemdir. Etiler petek toz temizliği servisi olarak bu hizmeti cihazla veriyoruz. Petekleri yerinden sökmeden tecrübeli çalışanlar ve profesyonel cihazlar ile etrafı kirletmeden bu temizliği yapıyoruz. Cihazın basınçla püskürttüğü kuru buharla peteklerinizde en ulaşılamayan bölgelerde  birikmiş olan tozları rahatlıkla temizliyoruz.

Peteklerde tozlanma hem evinizdeki görüntüyü bozar, hem de sağlığınız için tehlikelidir.  Peteklerden havaya karışan tozlar solunduğu takdirde astım, zatürre, bronşit gibi rahatsızlıkları tetikler. Alerjik reaksiyona neden olabilir. Evinizin köşesinde tozlu peteklerde görmek istemezsiniz. Bu nedenle Etiler petek toz temizliği yapan, peteklerinizi tozdan temizleyecek firmamızı arayın ustalarımızı çağırın. Petek toz temizleme cihazı ile peteklerinizi konforlu bir şekilde temizleyelim. Peteklerinizi yeni takıldığı gibi tozsuz, tertemiz yapalım.

Yorum Yap