Petek Temizliği 942 kez görüntülendi

Etiler petek temizliği servisi ile petekleri sökmeden cihaz ve kimyasal ile temizliyoruz

Etiler petek temizliği servisi evinizdeki kendini bile ısıtmayan petekleri yeni yöntemlerle temizler. Petekler zamanla içindeki su nedeniyle kireçlenmenin etkisinde kalır. Aynı zamanda peteklerde atık maddeler birikir. Eğer bunlar belirli aralıklarla temizlenmez, kombi kullanımı devam ederse hem ısınamazsınız, hem de yakıt giderleriniz ummadığınız kadar artar.

Bu yüzden Etiler petek temizliği servisimizi arayın, ustalarımız size yardımcı olsun. Petek temizleme makinesi ve özel temizleme kimyasalları kullanılarak petek temizleme hizmeti verilsin. Petekler yerinden sökülmeden, garanti kapsamından çıkarılmadan kireç kalıntıları ve atık maddeler kalorifer tesisatı içinden temizlensin. Kışın petekler ısınmadığını, kombi yansa bile evde ısınamadığınızı fark ettiğinizde değil, bunları yaşamadan petekler için  önlem alırsanız kış ortasında mağdur olmazsınız.

Bu anlamda kışı beklemeksizin kombi bakımına verilen önem petek ve kalorifer tesisat temizliği içinde verilmeli,her yıl mutlaka periyodik bakımlar yapılarak petek temizliği yaptırılmalıdır.Bu uygulama ile fazla yakıt tüketimi ortadan kalkacak hem kombiye kaçan çamur ve pislikler nedeni ile ortaya çıkan kombi arızalarının önüne geçilmiş olunacaktır.

Etiler petek temizliği servisi kendi bölgesine uzun zamandan beri yaptığı uygulama ile peteklerin ısı performansındaki artış sebebi ile çok geri dönüş almış olup,müşterinin memnuniyetini dinlemiştir.

Etiler petek temizliği

Sizlerin aklında kalması gereken petek temizliği ile ilgili bir kaç hususu paylaşmak isterim;

  • Petek temizliğini birey olarak yapmaya çalışmayın,bilinmeyen kimyasal kullanmayın.
  • Petek temizliğini kurumsal firmaya yaptırın.
  • Petek temizliği yapılırken petekler yerlerinden sökülecek mi diye sorun.
  • Petek temizliğini yapacak firmaya bu uygulamanın ne şekilde yapılacağı hakkında aklınıza takılan ne varsa sorun.
  • Bu uygulamada cihazın kullanılıp kullanılmayacağını sorun.
  • Bu uygulamada kimyasal kullanılacak mı,kullanılacak ise markasını sorun.
  • Bu uygulamada petek temizliğinde kullanılan kimyasal ilacın ,kombi içerisinde temizlik aşamasında geçip geçmeyeceğini sorun.

Yukarıda ifade ettiğim hususlar petek temizliğinin sağlıklı yapılıp yapılamadığı ve sizlere ısı anlamında ne kazandıracağı hususunda büyük etkenlerdir.Kaldı ki bu bunlar petek temizliği fiyatını da belirleyen unsurlardır.

Etiler petek temizliği servisi ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve bu hizmeti bizden gönül rahatlığı ,le alabilirsiniz.